Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Ir dar kai as ja apipurskiau po kokio pusvalandzio lapai sausi buvo ar taip ir turi buti ar jai dregmes per mazai.
Atsakyti
QUOTE(Myliu vaikus @ 2012 02 26, 00:44)
kas galejo nutikti mano orchidejoms... pagelto visi lapai ir neliko ne vieno ziedo... laisciau, saulej laikiau... mylejau jas labai :[


matyt, pateko vandens į lapų skroteles ir nupuvo.

QUOTE(zebrina @ 2012 02 26, 08:50)
Noriu paklausti,ar nieko neatsitiktų kei aš savo cymbydžius išneščiau į balkoną,jis įstiklintas bet nera sandarus(dar be remonto,tai naktimis apie +5+7 būna,dabar gal jau ir daugiau kai atšilo)dieną tai jei saulė prikaitina ir iki +15
Ką manot? ax.gif


aš neneščiau. juk augalui koks stresas bus, jei jį iš kambario temperatūros išnešti į +5, taip negalvojat? mastau.gif prie temperatūros, kaip ir prie saulės reikia pratinti. cimbidis atlaikys +5, jei visą vasarą stovėjo lauke ir rudeniop, vėstant orams, spėjo priprasti prie mažčjančios temperatūros.

QUOTE(Lisbeta @ 2012 02 26, 09:24)
Ir dar kai as ja apipurskiau po kokio pusvalandzio lapai sausi buvo ar taip ir turi buti ar jai dregmes per mazai.


ne tai kad jiems per mažai drėgmės, o oras sausas, jei taip greit džiūsta. drėkinkite daugiau orą, o ne orchidėjas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 26 vasario 2012 - 10:27

O kaip del trasu turiu, kuriu NPK santykis 4:5:6+B+Fe+Mn galiu jomis tresti cymbidi ar kokiu kitu reikia geriau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisbeta: 26 vasario 2012 - 11:32
QUOTE(Lisbeta @ 2012 02 26, 12:32)
O kaip del  trasu turiu, kuriu NPK santykis 4:5:6+B+Fe+Mn galiu jomis tresti cymbidi ar kokiu kitu reikia geriau?

Augalai tręšiami jų augimo metu. Įsigykite trąšas skirtas orchidėjoms ir tiks.
Atsakyti
Ačiū zuzla aš ir taip galvoju,bet norėjau išgirst protingesnių nuomonę smile.gif ax.gif
Nenešiu,gaila būtų jei supūdyčiau,nes gal 11 naujų auginių išleido thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2012 02 26, 04:20)
Rasukas, pries metus mano paktiskai visos orchidejos buvo uzsikrete skydmariu  g.gif Parsinesiau kelias nukainuotas su tuo "geriu", tai tik ko as nedariau. Jau galvojau, kad teks ismest. Bet nupurskus pora kartu sisteminiu purskalu, skirtu rozems, jie visi isnyko ir ligi siol nera (tpu tpu tpu) smile.gif Systeminis skiriasi tuo, kad chemikalu prisigeria visas augalas, ir menesi jame uzsilaiko. Tai net ir issirite is kiausiniu ir "pavalge" vabaliukai numirsta. Sekmes naikinant, uzjauciu  unsure.gif

gal galima pavadinima 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos,gal kuri pasakys kas cia vyksta? (foto skolinta) mano išleido vieną tą mažą "siūliuką" blink.gif user posted image
Atsakyti
Hm....man tas siųlas panašus į "apnuogintą" šaknį....gal klystu,bet panašu...gal kas labiau žinos
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2012 02 26, 19:06)
Hm....man tas siųlas panašus į "apnuogintą" šaknį....gal klystu,bet panašu...gal kas labiau žinos

čia juk nemano foto smile.gif šaknų gėlė mano dar neturi,tik ta viena siūliuką ir 2 lapus.. gal netokia foto parinkau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlyn@kė: 26 vasario 2012 - 19:14
Laba vakara 4u.gif
Reik mergaites Jusu pagalbos, gavau orchideja uzpulta erkuciu voratinkliniu. Skaiciau tris prieziuros temas Rojaus sodus. Susidare toks ispudis, kad labai sunku jas isnaikinti unsure.gif Visur minima, kad actara neveikia ju, ar esate pilnumoj isnaikine voratinklines erkutes ar pasmerkta tokia gelyte jau? Radau insekticidu pavadinimus Vertimec bet 53lt doh.gif Dar minima Karate Dar cesnakinis nuoviras, kaip ji pasigamint?
Nepykit uz didele foto siuo metu negaliu sumazinti as ja veleu istrinsiu blush2.gif
Idomiai auga gelyte nebuvau maciusi ji auginasi lyg keiki nuo koto du ziestiebiai normalus, o du su tokeis vietoj akuciu lapukais g.gif Zinau, kad reik viska kirpti patarkite ar pavyktu ja isgelbeti, nes saknu daug lapai pusetini.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2012 02 26, 23:28)

Teko rasti tokį patarimą (ar veiksminga nežinau, nebandžiau):
"Viskas labai paprasta: gausiai apipurkškite augalus, kartu su vazonu pastatykite į pakankamai didelį polietileninį paketą ir sandariai jį uždarykite. Didelė drėgmė sustabdys erkių dauginimąsi ir galiausiai jos žus."
Atsakyti
QUOTE(Rimmuse @ 2012 02 26, 23:50)
QUOTE(Aprile @ 2012 02 26, 23:28)

Teko rasti tokį patarimą (ar veiksminga nežinau, nebandžiau):
"Viskas labai paprasta: gausiai apipurkškite augalus, kartu su vazonu pastatykite į pakankamai didelį polietileninį paketą ir sandariai jį uždarykite. Didelė drėgmė sustabdys erkių dauginimąsi ir galiausiai jos žus."

Bet jaigu ju net ta vadinamoji actara neveikia abejoju, bet aciu lauksiu mergaiciu gal, kuriai pavyko visdelto unsure.gif
Atsakyti