Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

nu taip,bet kaip matos,gal yra kažkiek naudos smile.gif aš visada tokiuose reanimuoju,net nepagalvojau apie gyvus g.gif
Atsakyti
gyvuose lb gerai, tik yra tikimybė vabaliukų pasigaut. Aš, jei pavasarį kur nors gausiu kuokštelį, pasisodinsiu į kokią kvadratinę vazą ant tos žalios kempinės, pamiršau pavadinimą, na kur floristai naudoja.
Prisiminiau, oazės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 21 vasario 2012 - 15:34
QUOTE(eliss @ 2012 02 21, 16:17)
nu taip,bet kaip matos,gal yra kažkiek naudos smile.gif aš visada tokiuose reanimuoju,net nepagalvojau apie gyvus g.gif


Eliss, gal galima detaliau apie reanimacija katlejos, kaip patalpinta? pasodinta i kiminus ar paguldyta? O is super butu foto renimatoriaus ax.gif labai prasau wub.gif
Atsakyti
Kibirėly,šiek tiek žievių apačioj ir kiminais apkaišyta.
Kitam forume patarė nelįst daugiau,katlėjos nemėgsta šaknų judinimo.Na,pažiūrėt reikėjo,kas ten daros...nesitikėjau ,kad jau toks ūgliukas bus su dvejom šaknytėm.Tikiuos ,nenunyks,nes šita katlėja ir nunyko ,nes ne laiku persodinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2012 02 21, 16:39)
Kibirėly,šiek tiek žievių apačioj ir kiminais apkaišyta.
Kitam forume patarė nelįst daugiau,katlėjos nemėgsta šaknų judinimo.Na,pažiūrėt reikėjo,kas ten daros...nesitikėjau ,kad jau toks ūgliukas bus su dvejom šaknytėm.Tikiuos ,nenunyks,nes šita katlėja ir nunyko ,nes ne laiku persodinau unsure.gif


Aciu labai uz foto 4u.gif nematau skyluciu kibirelio virsuje, ar jos yra? g.gif
Ir dar... Augaliukas stipriai ten kiminais apkamsytas ar tik siaip apdengtas? katleja remiasi i kibirelio sienele?
Atsakyti
Kam man tos skylutės,nesicackinu su ja,kartą į dieną pravėdinu,nuvalau ir viskas smile.gif Normaliai kiminais apkamšyta,sėdi tvirtai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2012 02 21, 18:06)
Kam man tos skylutės,nesicackinu su ja,kartą į dieną pravėdinu,nuvalau ir viskas  smile.gif Normaliai kiminais apkamšyta,sėdi tvirtai smile.gif


Ar ne tu sakei, kad galima reanimuojamam augalui karsta dusa daryti? Ar darai?
Atsakyti
merginos, ar galiu nupjauti viena ziedkoti jei zydi kitas is tos pacios gelytes?
Atsakyti
Gal žinote kas užpuolė mano orchidėjas:
user posted image
Viena mamytė rekomendavo naikinti su Actara.
Gal žinote kur jo būna ir purkšti tiesiai ant žiedų ar kažkaip kitaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(metute79 @ 2012 02 21, 19:36)
Gal žinote kas užpuolė mano orchidėjas:


temoje visai nesenai kalbėta apie miltuotus skydamarius. be to, kenkėjai, puolantys orchidėjas, niekuo nesiskiria nuo kenkėjų, puolančių kitu augalus, o apie tai yra visa tema - pagalbos namai augalams
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 02 21, 20:39)
temoje visai nesenai kalbėta apie miltuotus skydamarius. be to, kenkėjai, puolantys orchidėjas, niekuo nesiskiria nuo kenkėjų, puolančių kitu augalus, o apie tai yra visa tema - pagalbos namai augalams

Jau radau.
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(metute79 @ 2012 02 21, 19:36)
Gal žinote kas užpuolė mano orchidėjas:

taip, čia tas miltuotasis skydmaris. Nuvažiavau į Ermitažą pirti Actara, tai pardavėja sakė pabandyti purkšti tokiu tirpalu: 1 l vandens, šaukštas degtinės ir šaukštas fairy( šarmo kokio nors).Sakė jos taip daro ir padeda..taip ir padariau, nupurškiau pora kart, lyg ir padeda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milinga: 22 vasario 2012 - 09:56