Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Ačiū kad taip greit sureagavot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2012 02 15, 12:31)
vidinė žiedų pusė aplipus balatais pūkuotais vabaliukais su ūsais cry.gif

berods,dar spiritu galima valyt.
Atsakyti
sveikos. kiek turiu phalenopsiu tai jie prazysta, ir jau po savaites ar dvieju, ziurek vienas ziedelis vysta... , dar po keliu jau kitas...kartais viena numeta tai kita pradeda augint. ir byra jie pas mane taip letai po viena. kodel? gal mazai dregmes? seip laukiu kol saknys pasidaro pilkos... blush2.gif 4u.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2012 02 15, 20:26)
sveikos. kiek turiu phalenopsiu  tai jie prazysta, ir jau po savaites ar dvieju, ziurek vienas ziedelis vysta... , dar po keliu jau kitas...kartais viena numeta tai kita pradeda augint. ir byra jie pas mane taip letai po viena. kodel? gal mazai dregmes? seip laukiu kol saknys pasidaro pilkos...  blush2.gif 4u.gif
aciu  4u.gif


ne tik šaknyse, bet ir ore drėgmė turi būti.
taip pat pumpurai krenta dėl dienos šviesos trukumo.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 02 15, 20:54)
ne tik šaknyse, bet ir ore drėgmė turi būti.
taip pat pumpurai krenta dėl dienos šviesos trukumo.

pumpurai tai nekrenta, labai graziai visi prazysta bet va susimasto vienas ir nukrenta kitiems nieko zydi graziausiai toliau, po kiek laiko vel tas pats. kambariuose gregmes lyg turetu uztekti. bandysiu dazniau laistyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2012 02 15, 21:01)
pumpurai tai nekrenta, labai graziai visi prazysta bet va susimasto vienas ir nukrenta kitiems nieko zydi graziausiai toliau, po kiek laiko vel tas pats.  kambariuose gregmes lyg turetu uztekti. bandysiu dazniau laistyti  g.gif

nepersistenkit su laistymu.
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2012 02 15, 13:03)
Nesu pati bandziusi, bet lyg su actara purskia ir dar plius mirko, manau labiau patyre uzsuks i sia temute ir parasys smile.gif


Kadangi miltuotasis skydamaris slepiasi ir kiaušus deda visokiuose plyšiukuose, pažastukuose ir pan.tarpukuose, kur sudėtinga pasiekt netgi purškiant, nekalbant jau apie valymą kempinėle, tai racionaliausias ir patikimiausias būdas yra užmerkt visą vazoniką iki kraštų pagal instrukciją paruoštame Actara tirpale kokiai 15 min (vietoj eilinio laistymo). Augalas per šaknis prisisiurbia nuodų į visas kūno dalis ir taip sunaikinami net tie kenkėjai, kurių plika akim nesimato.
SVARBU - jei namie yra bent vienas augalas su kenkėjais, apdorot reikia absoliučiai visus turimus augalus (bent jau toj pačioj patalpoj).
Kruopščiai išsivalyt padėkliukus, stovus ir palanges karštu vandeniu +ūkiškas muilas, išblizgint viską actu.
Kaip ir buvo aukščiau minėta, procedūrą pakartot 2-3 kartus 7-10 dienų pertraukomis.

QUOTE
sveikos. kiek turiu phalenopsiu tai jie prazysta, ir jau po savaites ar dvieju, ziurek vienas ziedelis vysta... , dar po keliu jau kitas...kartais viena numeta tai kita pradeda augint. ir byra jie pas mane taip letai po viena. kodel? gal mazai dregmes? seip laukiu kol saknys pasidaro pilkos... blush2.gif 4u.gif
aciu 4u.gif

Kerryy, laistymas turi būti tolygesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 16 vasario 2012 - 15:11
merginos,turiu klausima
siandien nusipirkau miniuka ir netyciau nulauziau virsune su ziedeliais,bet ne iki galo,nes jinai laikosi. ka manote jau viskas?ar su lipnia juosta jei uzklijuosiu gl prigys?suprantu,kad kvailai cia parasiau,bet taip gaila,negaliu
Atsakyti
nukarpiau nupuvusias saknis isodinau i nauja zeme orchidejos ir palikau neliejau, nes taip skaiciau kad po savaites kokios tik bandyt liet, ar gerai padariau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2012 02 18, 12:25)
nukarpiau nupuvusias saknis isodinau i nauja zeme orchidejos ir palikau neliejau, nes taip skaiciau kad po savaites kokios tik bandyt liet, ar gerai padariau?  blush2.gif


jei pasodinote į substratą be durpių, tada viskas gerai.
Atsakyti
Sveiki,jau treti metai turiu vyro dovanota vanda sansai blue,kasmet zydedavo viskas buvo tvarkoje augdavo lapai nauji,saknys,na o dabar per ziema nesuprantu kas nutiko,pradejo geltonuoti apatiniai lapai vienas po kito ir kristi ir saknys man kaip apmirusios pasidare,vos vos pazaliuoja kai pamirkai,bet patys virsutiniai lapai zali ir dar mazas lapelis lenda,dar beda kad saknys vietomis patrukinejusios,gal kas esat su tuo susidure,padekite ka daryt kaip gelbet?
Kazin ar galima nupjaut visa virsutine daly kuri zalia ar saknys islystu naujos?
gal ir kvailai klausiu bet lb man jos gaila,beje augo ji pas mane visada duse nes tik ten dregmes daug ir silumos ir langas ir sviesu unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
griečiausiai tai stiebo puvinys.. čia galima pasiskaityti apie vandos reanimavimą
Atsakyti