Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Merii @ 2012 02 14, 13:47)
mano katlėjos, vandos sustatytos  ant lovelių, dar galvoju ir septintas nepamaišytų.
Patys loveliai padėti ant putplasčio. Maždaug kas trečią dieną juos papildau lb karštu vandeniu, garai lb patinka mano gėlytėms. Kai saulė pašviečia, savaime garuoja. Daug patogiau ir tvarkingiau nei ant keramzito laikyti. Kiti yra po jais patiesę šildymo kabelį.
Auginu ant jų šešti metai.

o gal nesunku butu kokia nuotraukyte imesti tokio lovelio? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(punta @ 2012 02 14, 15:34)
o gal nesunku butu kokia nuotraukyte imesti tokio lovelio? ax.gif


dėdė google.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 14 vasario 2012 - 15:38
šildymo kabeliai, skirti terariumams, tikriausiai būna zoo prekėse.
Aišku, šaltas vanduo sunkiai garuoja, nebus efekto.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2012 02 14, 15:41)
Aišku, šaltas vanduo sunkiai garuoja, nebus efekto.


tai ir karšto efektas yra tol, kol jis karštas. kiek jis pagaruoja, 15 min? smile.gif
Atsakyti
zuzla, neturiu jėgų ginčytis, kiekvieno teisė rinktis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2012 02 14, 15:47)
zuzla, neturiu jėgų ginčytis, kiekvieno teisė rinktis  4u.gif


o kas ginčijasi? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 02 14, 07:53)
pirmame puslapyje yra patarimai, kaip paskatinti žydėjimą, ar visus juos išbandėte?

aciu,reiks isbandyt drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba diena

Auginu orchidėjas jau 4 metus, ir niekad neturėjau tokios problemos. Prieš mėnesį gavau dovanų labai gražią orchidėją ( ne phalenopsį) ir vakar žiūriu blink.gif vidinė žiedų pusė aplipus balatais pūkuotais vabaliukais su ūsais cry.gif ir šalia esanti orchideja jau kelias tokius vabalus ant lapų turi? Nerandu greitai informacijos doh.gif blush2.gif Gal galit padėti, gal žinot kas čia per biesas ir kaip gydyti? help.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2012 02 15, 12:31)
Laba diena

Auginu orchidėjas jau 4 metus, ir niekad neturėjau tokios problemos. Prieš mėnesį gavau dovanų labai gražią orchidėją ( ne phalenopsį) ir vakar žiūriu  blink.gif vidinė žiedų pusė aplipus balatais pūkuotais vabaliukais su ūsais cry.gif ir šalia esanti orchideja jau kelias tokius vabalus ant lapų turi? Nerandu greitai informacijos  doh.gif  blush2.gif Gal galit padėti, gal žinot kas čia per biesas ir kaip gydyti? help.gif


Cia miltuotasis skydmaris (regis taip vadinasi). Turi ir mano gelytes dvi siu bjaurybiu, kai pamatau nurenku, naudoju ukinio muilo putas, tiesiog paimu kempinele ar bloga dantu sepetuka ir nusuruoju lapus is visu pusiu, po savaites vel kartoju procedura...
Jei vel atsiras, bandysiu toki recepta, kuriam nuoroda man nurode kazkuri sios temos gelyciu augintoja:
1L vandens
1 arb.š. kačių/šunų šampūno nuo parazitų
1g actara (tik nezinau, kaip ji atmatuoti)
kartoti 2-3 kartus kas 7-9d.
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2012 02 15, 11:53)
Cia miltuotasis skydmaris (regis taip vadinasi). Turi ir mano gelytes dvi siu bjaurybiu, kai pamatau nurenku, naudoju ukinio muilo putas, tiesiog paimu kempinele ar bloga dantu sepetuka ir nusuruoju lapus is visu pusiu, po savaites vel kartoju procedura...
Jei vel atsiras, bandysiu toki recepta, kuriam nuoroda man nurode kazkuri sios temos gelyciu augintoja:
1L vandens
1 arb.š. kačių/šunų šampūno nuo parazitų
1g actara (tik nezinau, kaip ji atmatuoti)
kartoti 2-3 kartus kas 7-9d.

Ačiū..o nėra kokio purškalo, kad nupurški ir viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2012 02 15, 12:00)
Ačiū..o nėra kokio purškalo, kad nupurški ir viskas  g.gif


yra, ieškoti "Žalioj stotelėj"
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2012 02 15, 13:00)
Ačiū..o nėra kokio purškalo, kad nupurški ir viskas  g.gif


Nesu pati bandziusi, bet lyg su actara purskia ir dar plius mirko, manau labiau patyre uzsuks i sia temute ir parasys smile.gif
Atsakyti