Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(janudi @ 2012 02 11, 20:12)
Nu ka su jais daryt gun_bandana.gif

http://www.orchids.l...tuotieji#p20385
Papildyta:
http://www.orchids.l....php?f=31&t=725
Atsakyti
QUOTE(zivile85 @ 2012 02 10, 13:09)
Na jie tokie minksti. Eisiu nufotografuosiu gelyte

Saknys pabarsciau su cinamonu. Ir kaip man su ja psielgti?


o koks ten substratas?
Atsakyti
QUOTE(guste87 @ 2012 02 12, 14:43)
o koks ten substratas?


As ja pasodinus i medzio zieves ir kokoso fiber ( nezinau kaip lietuviskai). O cia idejus i ta puodeli tik nuotraukai padaryti.
Atsakyti
QUOTE(zivile85 @ 2012 02 12, 17:10)
As ja pasodinus i medzio zieves ir kokoso fiber ( nezinau kaip lietuviskai). O cia idejus i ta puodeli tik nuotraukai padaryti.


manau užtat ir supuvo, reiktų orui laidesnio substrato
Atsakyti
QUOTE(guste87 @ 2012 02 12, 16:21)
manau užtat ir supuvo, reiktų orui laidesnio substrato


Man ji supuvo kitame substrate, kuris buvo smulkus ir su zemem. O sitas manau turetu buti geras.
Atsakyti
Turiu klausimuka patyrusioms augintojoms:
mano namuose nera visai dregmes, turiu elektrini drekintuva, sunesiau nemazai gelyciu i viena vieta ir drekintuvas veikia visa diena, pasiekiu su juo apie 50-60% dregme, bet tik toje vietoje, kur geles stovi...
Ar as galiu, pvz. sedirea japonica bent kelioms valandoms atnesti nuo palanges, kad gautu dregmes nors kiek, veliau vel nunesti i jos vieta? Ar taip geriau geliu nejudinti? g.gif japonica su ziedstiebiu g.gif

Beje, nusipirkau drekinimo loveli, padejau ant jo dvi katlejas ir dregnomati, ogi visai nerodo jis ten jokios dregmes g.gif Skaiciau, kad reikia kaitinimo laido, tai jei ji isigyciau ir ten kazkaip pajungciau, tai garuotu vandenukas ir butu didesne dregme? kaip jus darote su tais drekinimo loveliais?
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2012 02 13, 09:51)
Turiu klausimuka patyrusioms augintojoms:
mano namuose nera visai dregmes, turiu elektrini drekintuva, sunesiau nemazai gelyciu i viena vieta ir drekintuvas veikia visa diena, pasiekiu su juo apie 50-60% dregme, bet tik toje vietoje, kur geles stovi...
Ar as galiu, pvz. sedirea japonica bent kelioms valandoms atnesti nuo palanges, kad gautu dregmes nors kiek, veliau vel nunesti i jos vieta? Ar taip geriau geliu nejudinti? g.gif japonica su ziedstiebiu g.gif

Beje, nusipirkau drekinimo loveli, padejau ant jo dvi katlejas ir dregnomati, ogi visai nerodo jis ten jokios dregmes g.gif Skaiciau, kad reikia kaitinimo laido, tai jei ji isigyciau ir ten kazkaip pajungciau, tai garuotu vandenukas ir butu didesne dregme? kaip jus darote su tais drekinimo loveliais?

4u.gif as tai nusipirkau dulksna pavirsines saknis drekint ir dar purskala specialiai lapams drekint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2012 02 13, 11:44)
4u.gif as tai nusipirkau dulksna pavirsines saknis drekint ir dar purskala specialiai lapams drekint ax.gif


O kas per dulksna? Kaip atrodo, cia elektrinis prietaisas, ar koks purskalas rankinis?
Atsakyti
kaip paskatinti orchideju zydejima,jau taip seniai nesulaukiu verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(janudi @ 2012 02 13, 11:08)
O kas per dulksna? Kaip atrodo, cia elektrinis prietaisas, ar koks purskalas rankinis?

kad nieko gero ta dunksna,tas pats vanduo
Papildyta:
QUOTE(gabunia @ 2012 02 13, 23:55)
kaip paskatinti orchideju zydejima,jau taip seniai nesulaukiu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:

kad nieko gero ta dunksna,tas pats vanduo

jokio efekto no jos nesulaukiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gabunia @ 2012 02 13, 23:55)
kaip paskatinti orchideju zydejima,jau taip seniai nesulaukiu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


pirmame puslapyje yra patarimai, kaip paskatinti žydėjimą, ar visus juos išbandėte?
Atsakyti
QUOTE(gabunia @ 2012 02 14, 00:55)
kaip paskatinti orchideju zydejima,jau taip seniai nesulaukiu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



Turbut temperaturos skirtumas cia padetu g.gif
Papildyta:
Negi niekas nedaudojate dregmes palaikymo loveliu? Jauciu veltui as ji pirkau, nes efekto nulis g.gif
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2012 02 14, 09:02)

Negi niekas nedaudojate dregmes palaikymo loveliu? Jauciu veltui as ji pirkau, nes efekto nulis g.gif

o kokio čia efekto tikies sulaukt? garuojantis vanduo pakelia aplinkos drėgmę,visas efektas.Tas pats į vazonus pridėt keramzito ir vandens užpilt,tas pats efektas ,net pigiau gaunas smile.gif Pirkau ir aš vieną lovelį,kai akcija buvo,nelabai jis man reikalingas rolleyes.gif
Atsakyti