Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

reanimatorius buvo greitai perdarytas, ispyliau keramzita, augaliuka pasodinau i mini vazoneli su kiminais, kaip moke Eliss, i dejau i ta pacia vaza, apdengiau maiseliu ir pribadziau skyluciu.
O is kur dabar ten bus dregme, kai keramzito su vandeniu nebeliko? uzteks nuo dregnu kiminu? Jauciu per didele ta vaza tokiam maziukui augaliukui g.gif
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2012 02 07, 18:12)
O is kur dabar ten bus dregme, kai keramzito su vandeniu nebeliko? uzteks nuo dregnu kiminu?

Jauciu per didele ta vaza tokiam maziukui augaliukui g.gif


drėgmė bus kiminuose, vazonėlyje, ten, kur ir augs šaknys. aplinkos drėgmė bus pakankamą, kai uždengsi, kiek gi ten tos aplinkos smile.gif

man atrodo, labai gerai, daugiau erdvės, daugiau oro g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 02 07, 19:18)
man atrodo, labai gerai, daugiau erdvės, daugiau oro g.gif


Uh, tai tada baigta, diena laikysiu vonoje ant palanges, nakciai perkelsiu toliau nuo lango, karta per diena net valanda pravedinti, apipurksti pavirsinius kiminus ir laukti, laukti...
Atsakyti
Mano reanimatoriuje dregme 95%, temperatura 24.7 laipsniai. Jauciu nelabai gerai cia, tiesa? g.gif gal padidinti dangtelyje skyluciu skaiciu, arba didesniu padaryti g.gif O dar klausiau, is kur bus ta dregme, kai keramzita ispyliau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2012 02 07, 21:29)
Mano reanimatoriuje dregme 95%, temperatura 24.7 laipsniai. Jauciu nelabai gerai cia, tiesa? g.gif


kodėl, gerai, dabar svarbu vėdinimas.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 02 07, 22:46)
kodėl, gerai, dabar svarbu vėdinimas.


Dienos metu nuimti dangteli valandai laiko ir siek tiek papurskti kiminus, ar teisingai supratau?
Atsakyti
Kaip gerai, kad tema pakrypo falenopsio gaivinimo kryptimi 4u.gif
Buvau perlaisčius savo falenopsį, prieš kokias tris ar keturias savaites pašalinau supuvusias šaknis, pasodinau į naują substratą, bet dabar žiūriu, kad net ir likusios kelios lyg ir buvusios gyvos šaknys, dabar jau turbūt nebegyvos.
Ryt pirksiu kiminų, keramzito ir reikės bandyti reanimuoti. Labai tikiuos, kad padės. Gaila tik, kad namie nėra itin šilta, tai vienintelė vieta tinkama reanimavimui turbūt bus arčiau radiatoriaus.
Ech kaip būtų smagu, jeigu bandymas pataisyti savo klaidą, būtų įvertintas ir orchidėja atsigautų rolleyes.gif
Atsakyti
janudi, spėju ji ir pati šaknis beleisdama aplink kallelį "išlipa" iš vazoniko - vat kaip čia:

http://newworldorchi...sedireacult.htm

saviškę kaip dabar apžiūriu, tai irgi ta vieta, iš kurios lenda šakniukai liko natūraliai šiek tiek virš substrato

http://public.fotki....a-japonica.html
Atsakyti
Sakykite, ar kas augina Potinara? Cia kaip suprantu hibridas, kokiai orchideju rusiai priklauso? Kaip sekasi draugauti? Ar sudetinga prieziura?
Atsakyti
tokia pat priežiūra kaip katlėjos, tik neturi išreikšto ramybės periodo ir pats augalas stambesnis, žiedai didesni.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2012 02 08, 20:03)
tokia pat priežiūra kaip katlėjos, tik neturi išreikšto ramybės periodo ir pats augalas stambesnis, žiedai didesni.


Kazi ar verta daug nenusimananciai augintojai toki augaliuka isigyti? Sakot nelepus augaliukai? Ar visos Potinaros kvepia? Ar tik kai kurios rusys?
Atsakyti
ne vienodai, o kodėl nepabandžius, tik jos brangokos. Jei katlėjas pražydinat, tai čia dar lengviau. Žinau žmonių, kad ką bedaro, nu niekaip nepavyksta su katlėjomis sutart.
Atsakyti