Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Pifukas @ 2012 01 31, 18:41)
na as pasukau pacia gele dabar, bet kaip suprantu joms nepatinka kai sukioji? Kakzkas sake...
O antra ar kai ziedai prades krautis nenulaus viso stiebo to isleisto?

Aš pasukiojau besisukantį į šviesą (langą) žiedstiebį, žinoma su visu vazonu. Na ir jis užmigo. Nebeauga. Gal bandyt paskatint stimuliatoriais ar karštu dušu? Kodėl taip nutiko?
Atsakyti
žiemos metu karšti dušai, stimuliatoriai schmoll.gif ir sukti galima ne daugiau kaip po ketvirtadalį vazono
Atsakyti
augantį žiedstiebį aš sukinėdavau bele kiek ir bele kaip, kad tiesus augtų, niekas nesustojo, nenukrito, nesulužo. tiesa, formuojantis pumpurams palieku kaip yra, kad vėliau žiedai "žiūrėtų" į vieną pusę. šakelės šiaip ar taip daugumoje atveju užaugina 3-4, maaaax 5 žiedus, nuo tokio svorio irgi dar jokia šakelė nelužo smile.gif
Atsakyti
turiu 3 orchidejas, kurios zydejo tik kai buvo pirktos, ka darau ne taip, kad jos man jokiu ziedu nedovanoja jau ketvirti metai? blush2.gif
Atsakyti
aš turiu orchidėja kuri man jau treti metai nesiruošia net žydėti biggrin.gif nesuprasi jos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2012 01 31, 20:25)
turiu 3 orchidejas, kurios zydejo tik kai buvo pirktos, ka darau ne taip, kad jos man jokiu ziedu nedovanoja jau ketvirti metai?  blush2.gif


o pirmame puslapyje yra keli patarimai, kaip galima pabandyti pražydinti, ar visus juos bandėte?
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2012 01 31, 23:05)
aš turiu orchidėja kuri man jau treti metai nesiruošia net žydėti biggrin.gif  nesuprasi jos  schmoll.gif

Kaip minėjo zuzla yra patarimu, kaip skatinti ju žydėjima 4u.gif
Atsakyti
merginos, kurios jau turit rimtesnės patirties orchidėjų auginime, gal galėtumėt pasidalint patirtim, kokios firmos geriausios orchidėjų trąšos g.gif aišku nuomonių yra įvairių, bet kokios jums labiausiai pasiteisino g.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 02 01, 16:43)
merginos, kurios jau turit rimtesnės patirties orchidėjų auginime, gal galėtumėt pasidalint patirtim, kokios firmos geriausios orchidėjų trąšos g.gif aišku nuomonių yra įvairių, bet kokios jums labiausiai pasiteisino  g.gif



Aga, man irgi idomu ax.gif
Atsakyti
Aš Baltic Agro naudoju.
Atsakyti
QUOTE(ikkuna @ 2012 02 01, 19:22)
Aš Baltic Agro naudoju.


o jos skystam pavidale? man sanpaulijoms labai super Shultz trąšos, bet orchidėjoms tos firmos trąšos granulėmis, o man labai nepatinka tirpdyt, nes vis vaidenasi, kad netolygiai pasiskirtso ir pan. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 02 01, 08:01)
o pirmame puslapyje yra keli patarimai, kaip galima pabandyti pražydinti, ar visus juos bandėte?

nebandziau, bet butinai isbandysiu ir tada pasidalinsiu ispudziais blush2.gif
Atsakyti