Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuikelee @ 2012 01 23, 19:42)
na ikeliu foto kad butu aiskiau 4u.gif
tik ziedstiebiai geltonuoja ax.gif labai zali

Zuikelee, jūsų orchidėja puikiai atrodo, nudžiuvusį žiedstiebį tiesiog galite nukirpti, nieko iš jo daugiau jau nebebus. Su laiku sulauksite naujo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emila: 23 sausio 2012 - 23:13
Sveikos orchideju myletojos wink.gif

Noreciau suzinoti, kodel mano orches jau pora metu leidzia viena po kito lapus, bet ziedyno ne... Cia trasu trukumas ar kas? Viena orche is vis labai sustambejo biggrin.gif 8 naujus lapus isleido ir labai daug saknu g.gif
Atsakyti
matyt, kaupiasi ilgam žydėjimui. Trąšos gerai. Pabandykit mirkint šiltesniame vandenyje, nei kambario temperatūra.
Atsakyti
QUOTE(gegu @ 2012 01 24, 15:23)
Sveikos orchideju myletojos wink.gif

Noreciau suzinoti, kodel mano orches jau pora metu leidzia viena po kito lapus, bet ziedyno ne... Cia trasu trukumas ar kas? Viena orche is vis labai sustambejo biggrin.gif 8 naujus lapus isleido ir labai daug saknu  g.gif


Pirma reikia sužinoti trąšų sudėtį. Jeigu daug azoto, tai jinai tiktai augs. O kad žydėtų- reikia daugiau fosforo. Dar padėda dienos ir nakties temperatūros svyravimai (5-6'laipsnių skirtumas). O iš mano patirties labai padėda ilgesni tarpai tarp laistymų
Atsakyti
sveikos, toks jausmas, kad dingo tema viena. g.gif
vyras nupirko substrata orchidejai persodinti (sakiau, "butinai pirk be durpiu!"), tai nupirko, kur neparasyta sudetis doh.gif va toki
ka manot, ar geriau persodinti i toki substrata, kur nezinau sudeties, ar geriau nauja nupirkti, o sita ismesti? verysad.gif pikta kaip velnias siandien
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eddii: 24 sausio 2012 - 20:55
QUOTE(Eddii @ 2012 01 24, 20:52)
sveikos, toks jausmas, kad dingo tema viena.  g.gif

vyras nupirko substrata orchidejai persodinti (sakiau, "butinai pirk be durpiu!"), tai nupirko, kur neparasyta sudetis  doh.gif va toki
ka manot, ar geriau persodinti i toki substrata, kur nezinau sudeties, ar geriau nauja nupirkti, o sita ismesti?  verysad.gif pikta kaip velnias siandien


aha, ir aš nesupratau. šią temą aš atidariau, o pirmoji žinutė ne mano. matyt, taip keistai moderatoriai sujungė dvi vienodas temas.

jei jau nupirktas, atidarykite ir pamatysite smile.gif kiek prisimenu, šis substratas su durpėmis. gal įmanoma išrinkti iš jo žieves, perplauti ir sodinti.. aš tingėčiau terliotis, nusipirkčiau "ekstra".
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 24, 21:59)
aha, ir aš nesupratau. šią temą aš atidariau, o pirmoji žinutė ne mano. matyt, taip keistai moderatoriai sujungė dvi vienodas temas.

jei jau nupirktas, atidarykite ir pamatysite smile.gif kiek prisimenu, šis substratas su durpėmis. gal įmanoma išrinkti iš jo žieves, perplauti ir sodinti.. aš tingėčiau terliotis, nusipirkčiau "ekstra".

aciu, tikriausiai pameginsiu atrinkti zieves smile.gif nes yra ten tikrai kazko apart zieviu.
tik nesuprantu, kodel daro tokius substratus orchidejoms, jei jie joms netinkami?
Atsakyti
QUOTE(Eddii @ 2012 01 24, 21:44)
kodel daro tokius substratus orchidejoms, jei jie joms netinkami?

tinka cimbidžiams ir kitoms žemėje augančioms.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2012 01 25, 09:16)
tinka cimbidžiams ir kitoms žemėje augančioms.


O kokia dar orchideju rusis gali augti tokiame substrate?
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2012 01 25, 11:48)
O kokia dar orchideju rusis gali augti tokiame substrate?

QUOTE(Merii @ 2012 01 25, 08:16)
tinka cimbidžiams ir kitoms žemėje augančioms.

http://www.orchids.l...wforum.php?f=17
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2012 01 25, 13:26)


tada maniskes visos auga netinkamame substrate, reikes laukti pavasario ir persodinti g.gif
Atsakyti
Kreipiuosi į jus vėl dėl savo dendrobio, kaip buvau minėjusi, motininiam augalui geltonavo lapai, o šiai dienai jis beturi 2 lapus iš 8 (numetė du iš viršaus ir 4 iš apačios, bet tai turbūt neturi reikšmės). Vaikiukas jau kokį mėnesį stovi ant vietos, šaknis išleido iki 1 cm ilgio ir stop, lapų irgi nebeaugina. Kiek suprantu mamos jau neteksiu, nes jau ir pats kotas susitraukė, bijau prarast ir vaiką. Ką daryt? Palikt likimo valioje? Porą savaičių kas rytą apipurškinėju vaikiuko šaknis, bet jokios reakcijos iš jo.
user posted image
user posted image
Atsakyti