Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

Gal kas susidūrėt su tokia Meganių bėda kaip Imobilaizeris? Nebereaguoja raktas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2007 08 02, 13:05)
Gal kas susidūrėt su tokia Meganių bėda kaip Imobilaizeris? Nebereaguoja raktas sad.gif


O elemento rakte nėra?Gal reikia pakeisti?
Atsakyti
Labai saunus automobilis thumbup.gif , o ypac nuo 98m su dyzeliniu DTI varikliu ir vaziuoja smagiai ir labai ekonomiskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 02, 12:34)
O elemento rakte nėra?Gal reikia pakeisti?


Pakeičiau. Nepadėjo, vistiek tas pats sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2007 08 02, 14:44)
Pakeičiau. Nepadėjo, vistiek tas pats sad.gif


O signalizacija įdėta?Gali blokuoti.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 08 02, 14:35)
O signalizacija įdėta?Gali blokuoti.


Nea, nėr signalizacijos schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes, vairuoju ir as megane, jau 2 metelius, pries tai irgi renault vairavau, tik mazesne, ir noriu pasakyti, kad masina is tiesu sauni, man joje labiausiai patinka komfortas, man ji patogi sedeti, minksta tokia.Cia skaiciau, kad buktai ji netinka aukstaugems, na nezinau, as esu 186cm ugio didele moteriske, bet man si masina visai patogi, as telpu, beje pries tai buvo renault clio rolleyes.gif tai ir i ja tilpdavome visi, visa musu seima, vezimelis, lovyte sudedama, kruva daiktu, ir tasiu. biggrin.gif O kas liecia sanaudas, tai ji is tiesu ekonomiska, bent man mieste ryja kazkur 7l, na o uzmiestyje 6.5l.
Remontas, cia jau skaudi tema, detales is tiesu brangios, bet nemanau, kad tarkim japoniukiu jos pigesnes, aisku nekalbu apie kokius golfus ar audi, kur vos ne pats garaze gali ja persirinkti. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Aš irgi vairuoju Reno Megane Coupe 1997m, iki šiol problemų nebuvo, bet va įvažiavo toks asilas blink.gif ...ir prasidėjo problemos, niekur negaliu gaut detalių tam savo mašiniukui, o reikia priekinio bamperio, priekinio dešinės pusės posūkio žibinto ir priekinio dešinės pusės sparno doh.gif
QUOTE(Night @ 2007 02 20, 18:39)
Sutrupėjo priekinis bamperis, keitėm abu radiatorius, 1 ratas, 2 padangos. Dar kėbulo tempimas..

O kur gavot detales, ypač domina bamperis, pasiimtume ir Vilniuj, o šiaip būtų geriausia Šiauliuos
Atsakyti
QUOTE(dianadov @ 2007 08 06, 15:37)
O kur gavot detales, ypač domina bamperis, pasiimtume ir Vilniuj, o šiaip būtų geriausia Šiauliuos

Dabar nebeprisimenu taip greit, kažkur vyras turi kortelę, bet va greit galėsiu parašyt, nes nuplėšiau savo bampery priekinį už medžio užkabinus atbula važiuodama. Turbūt irgi reiks naujo, nebent sulituos dar šitą doh.gif
Tada mokėjom 220Lt už naują.
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2007 08 02, 13:05)
Gal kas susidūrėt su tokia Meganių bėda kaip Imobilaizeris? Nebereaguoja raktas sad.gif


As taipogi maniau, kad mano raktas nereaguoja, nes imontuotas imobilaizeris.........bet tik tinkamai nukreipus i ta lempute (davikli) kur salia veidrodelio, tik tuomet jis ir sureaguoja blush2.gif
Turejau dideliu bedu, ir jau sakiau vyrui pardavinesim vos nusipirke masina, nes nusipirkus, net nezinojau, kad butent ten nukreipus jis suveikia.................tai pacioj pradzioj stovedavau prie masnos ir spaudinedavau apie 10 min, kol atitaikydavau, o kad buciau zinojus doh.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Klauda @ 2007 08 11, 23:41)
As taipogi maniau, kad mano raktas nereaguoja, nes imontuotas imobilaizeris.........bet tik tinkamai nukreipus i ta lempute (davikli) kur salia veidrodelio, tik tuomet jis ir sureaguoja  blush2.gif
Turejau dideliu bedu, ir jau sakiau vyrui pardavinesim vos nusipirke masina, nes nusipirkus, net nezinojau, kad butent ten nukreipus jis suveikia.................tai pacioj pradzioj stovedavau prie masnos ir spaudinedavau apie 10 min, kol atitaikydavau, o kad buciau zinojus  doh.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Na aš tai žinau, kad į jį nukreipus atidarinėt reikia. Man buvo užstrigęs tas imobilaizeris sad.gif vežiau (ty nutempė) tvarkyti, suplojau 150 eurų doh.gif

Tai va, atsisveikinau su savo Megane, nes labai jau prabangi mašina, daug investicijų reikalavo sad.gif pardaviau be didelio širdies skausmo bigsmile.gif

Dabar įsigijau vw passat, tad tenka atsisveikinti su šiuo klubu. Buvo malonu bendrauti 4u.gif Linkiu, kad jums Meganės šposų nekrėstų ir sėkmngai važinėtumėt 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Klauda @ 2007 08 12, 00:41)
As taipogi maniau, kad mano raktas nereaguoja, nes imontuotas imobilaizeris.........bet tik tinkamai nukreipus i ta lempute (davikli) kur salia veidrodelio, tik tuomet jis ir sureaguoja  blush2.gif

va va, ir man tas pats buvo, galvojau kad neveikia doh.gif , kol pagaliau atsisėdau ir perskaičiau mašinos instrukcijoj kame čia reikalas... nu sakyčiau super moteriška ir netgi blondiniška... biggrin.gif doh.gif

QUOTE(mamulia @ 2007 09 30, 20:38)
Na aš tai žinau, kad į jį nukreipus atidarinėt reikia. Man buvo užstrigęs tas imobilaizeris sad.gif vežiau (ty nutempė) tvarkyti, suplojau 150 eurų  doh.gif

Tai va, atsisveikinau su savo Megane, nes labai jau prabangi mašina, daug investicijų reikalavo sad.gif pardaviau be didelio širdies skausmo  bigsmile.gif


ką gi, sėkmės tau važinėjant su kitu mašiniuku... drinks_cheers.gif aš kol kas vis dar labai patenkinta savo meganu.. wub.gif
Atsakyti