Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

Kokius 4 metus važinėju su 99 megane ir manau, kad mašina gera. Minkšta, traukia gerai (seniau turėtas 91 Nissan Sunny traukė geriau, bet kietesnis). Nusipirkus (dėvėtą) barškėjo, niekas negalėjo rast priežasties - pasirodė, kad BMW žvakės buvo įdėtos. Tik dabar keičiau guolį. Rekomenduočiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 04 04, 15:43)
Tau gal ir malonu dry.gif O mano ūgis 180, tai man visai nemalonu tongue.gif Man gerokai maloniau hondos, didelesnės mazdos arba koksai ford probe, kur atsisėdi kaip į bliūdą ir kojas ištiesi laugh.gif O jei jau sėst į Renault - tai jau tik į Renault Espace wub.gif

Sakau, jei moteriškė ūgio nedidelio, kojelytės trumpos - tai meganė labai geras daiktas smile.gif Bet kai mano kojelytės ten nesusitrombuoja, o priekinis stiklas prasideda akių lygy, tai ko aš ja džiaugtis turėčiau laugh.gif


Pasiginčysiu - mano ūgis 190, ir Megane ėmiau todėl, kad man patogi - kėdė pakankamai atsitraukia. Stiklas gal ir galėtų būt aukščiau, bet man neužkliuvo.
Mano vyras 195, tai kai jam ieškojom mašinos, vargelio turėjom - daugumoj galva kone į lubas remiasi (pvz., Volvo 40). Su Megane jis normaliai važiuoja.
Papildyta:
QUOTE(Raganėlė @ 2006 09 08, 12:10)
galvoju ir aš megane kupė pirkti, tik noriu paklausti kaip lyginant su japoniškom minkštesnė ar kietesnė?


Minkštesnė ir lėtesnė (įsibėgėjimo prasme).
Papildyta:
QUOTE(JoReGa @ 2007 03 19, 15:30)
97-01-01.. nu nzn ar lenda , bet mes pries savaite ivyki turejom is 2 masinu islupo magus us aparatura, o musu ne renuko o golfo neatrakino...nu pas mane prie kolegijos buna atveju kad lenda, buvo dinges magas vienas, i kita nespejo..zinai LT yra LT, o kitos salys yra kitaip... mano kaimynkai stikla iskule prie namu maga paiime uz 40lt. verta, o kedutes vaikiskos, ir tn zaislu neime kurie daug brangesni, matyt narkomanas, dozei tereikejo 4u.gif


Neturėtų lįst - radijas įmontuotas. bent man draudikai taip sakė ir per 4 metus...tfu tfu tfu smile.gif
Atsakyti
nerekomenduociau jokiu meganiu nei skeniku,nei lagunu,grazios masinos bet eksplotacija brangi,ir kaip jau kitos minejo viskas byra.nesigundfykit egzotiskom masinom.kas isto,kad pigios ir geru metu.cia mano nuomone. ax.gif
Atsakyti
brangios detales, puva...be to RENO=GAVNO
Atsakyti
QUOTE(liudnute @ 2007 07 12, 19:52)
brangios detales, puva...be to RENO=GAVNO

drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveiki,

Megane savininku labai noreciau paklausti, ar masina nera pernelyg zema. ty ar nera problemu vaziuojant per duobes, bordiurus ir pan.

aciu
Atsakyti
4u.gif kai susesdavo gale 5 zmones tai galas masinos vilkdavosi zeme ir jei koks nelygumas tai taip riebiai kaldavo per apacia kentedavo duju balionas. taip neturetu buti, bet kodel taip yra tai nieks ir nenustate.
Atsakyti
Tėvukas turi '99 sedaną. Artimai susipažinęs su ta mašina. Važiavimo malonumas mažas, interjero medžiagos pigios, priekyje vietos mažai. Byra įvairios smulkmenos, nepatvari elektrinė dalis, važiuoklė. Rūdys lenda. Ketina parduoti neužilgo smile.gif Nerekomenduoju. Nesusigundykit pigiom jų kainom ir francūzku dizainu - ne su šitais dalykais važinėsite.
Atsakyti
QUOTE(liudnute @ 2007 07 12, 18:52)
brangios detales, puva...be to RENO=GAVNO


Fui kaip negražu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(fleita @ 2007 07 16, 13:42)
Fui kaip negražu  schmoll.gif


grazu negrazu, bet faktas!
is patirties... karsta.gif
Atsakyti
kiek zmoniu tiek ir nuomoniu
masina pirkt tas pats kas dalyvaut loterijoje arba laimi arba pralosi
as turiu megane scenic 98 m ir jokio vargo nematau pakeiciau dirzeli ir tepalus kai nusipirkau ir viskas
Atsakyti
QUOTE(raimuce @ 2007 07 17, 14:02)
kiek zmoniu tiek ir nuomoniu
masina pirkt tas pats kas dalyvaut loterijoje arba laimi arba pralosi
as turiu megane scenic 98 m ir jokio vargo nematau pakeiciau dirzeli ir tepalus kai nusipirkau ir viskas

vadinasi, pasiseke nusipirkti mirksiukas.gif
Atsakyti