Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

sveiki,

noriu pirkti masina. nusiziurejau Renualt Megane (hecbeka, 95-96m).
gal kas nors galetu patarti, ar verta pirkti, kokios galimos problemos ir panasiai.
buciau labai dekingas uz bet kokia informacija apie siuos automobilius.

aciu,
Raguna
Atsakyti
4u.gif čia juk prancūzas, bėda elektrinė dalis, bet dyzeliai jų gerai veikia.
Atsakyti
važiuoklė byranti - ne Lietuvos keliams.
Atsakyti
QUOTE(Evutia @ 2007 07 05, 12:32)
4u.gif čia juk prancūzas, bėda elektrinė dalis, bet dyzeliai jų gerai veikia.

Mes irgi dairomes Renault megane scenic (apie 98m), tai kalbėjau su meistru, patarė nepirkti automato ir dyzelio, o šiaip pagal gedimus sakė mašina vidutiniška. Tik Lagunos patarė nepirkt. Nors šiaip, turbūt, kiek meistrų, tiek nuomonių.
Atsakyti
:4u:pardaviau scienica 98 metų, benziną, du metus pravažinejau ir nebuvo vietos kurios netaisyčiau. byrėjo kas galėjo, o rida buvo nedidelė 120 nesiekė. tai apie meganus nekokia nuomonę turiu.
Atsakyti
QUOTE(Evutia @ 2007 07 05, 13:22)
:4u:pardaviau scienica 98 metų, benziną, du metus pravažinejau ir nebuvo vietos kurios netaisyčiau. byrėjo kas galėjo, o rida buvo nedidelė 120 nesiekė. tai apie meganus nekokia nuomonę turiu.

Negasdink unsure.gif , nes jau apsisprendziau pirkti tokią mašiną, tiesa, asiliepimų apie ją tikrai girdėjau visokių, bet tikiuosi, kad man pasiseks 4u.gif
Atsakyti
pas mano bendardarbę megane, taiso tiek pat, kiek aš savo 89 japanke paskutiniu metu.. nu bet kur mano metai, a kur pas ją... nors taisymai juokingi - kaladėlės, filtrai, db nepamenu, kažkas perdegę buvo dar...
Atsakyti
mašiną gerą nusipirkti yra laimės dalykas, vieniem pasiseka, kitiem ne, su scieniku man buvo doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Na as nusipirkau scenika pries pora dienu.. po kolkas patenkinta.. nors nuomoniu visokiu girdejau.. LABAI LABAI tikiuosi, kad viskas bus gerai.. ax.gif Bet siaip tai perkant bet kokia masina yra kaip zaisti loterija, niekada nezinai koki bilieta issirinksi.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivushkina @ 2007 07 06, 19:38)
Na as nusipirkau scenika pries pora dienu.. po kolkas patenkinta.. nors nuomoniu visokiu girdejau.. LABAI LABAI tikiuosi, kad viskas bus gerai..  ax.gif  Bet siaip tai perkant bet kokia masina yra kaip zaisti loterija, niekada nezinai koki bilieta issirinksi.. biggrin.gif

Apie atskirus monelius galima nebloga vaizdą susidaryti reno klube. Pagal modelį ir žinučių skaičių.
Atsakyti
Važinėjau su Megane (1996) trejus metus ax.gif man patiko ši mašina iš tos pusės, kad labai minkšta mirksiukas.gif Per trejus metus, silpnoji vieta buvo vadinamos "babynos", šnekamoj kalboj taip vadinasi blush2.gif keičiau gal kokius 4 kartus. Šiaip kaip visoms mašinoms keičiau tepalus, filtrus, vieną kartą kaladėlės, na ir aišku tik nusipirkusi, dirželį. Bet per tuos metus pravažinėtus ištisai, su jokiomis problemomis nesusiduriau thumbup.gif

Ir dabar vėl rinkausi prancūzišką automobilį wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lune: 10 liepos 2007 - 20:21
4u.gif as per du metus 4 "babynas" pakeiciau doh.gif , siaip sutinku, kad gera patogi masina mirksiukas.gif
Atsakyti