Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

QUOTE(Jolkė @ 2007 03 28, 11:10)
Man irgi neatrodo labai maža, bet aš dar tik mokinuosi kursuose, tai gal sakau pradžiai neatrodo didelė  smile.gif
Kol kas vyras važinėja, bet kai išlaikysiu teises man atiduos, sau didesnės dairysis  smile.gif
Kaip jau vairuojančios, ar tinkama mašina pradedančiai vairuotojai?


aš pradėjau nuo mažesnės. Nemaža ji, ypač sedanas (kaip mano). Pradėt tai bijočiau nuo tokios, nes gabaritus jaust reikia praktikos. Nors gal mokaisi su didele? Aš kai su Golf mokiausi, man buvo sunku persės į Audi 100.
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2007 03 28, 16:29)
aš pradėjau nuo mažesnės. Nemaža ji, ypač sedanas (kaip mano). Pradėt tai bijočiau nuo tokios, nes gabaritus jaust reikia praktikos. Nors gal mokaisi su didele? Aš kai su Golf mokiausi, man buvo sunku persės į Audi 100.

Ne, mokinuosi su mažesne, tiksliau su Polo, o toliau ir su Golfu mokins. Bet kažkaip man lyg nieko su gabaritais, reikės rytoj pas anytą nuvažiavus pasisukinėt kaime, pažiūrėt. smile.gif
Atsakyti
Mano meganiukė tai ta standartinė - hečbekas.. mažutė barškalė, bet man patinka tongue.gif beje, kai per duobes nevažiuoju visa nebarška biggrin.gif
Atsakyti
Mano Renukui duslikas proes kelias dienas pradejo barsket... reik vezt pas mechanika... nefaina su barskancia vazinet.. verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Laba. kaip sekas renuku vairuotojoms?
as tai kelias dienas po biski pavazinejau su saviske, bet kad db nusprendem pardavinet, nes as noriu pigesnes kad galeciau kiekviena diena vazinet ir nebijot kad avarija padarysiu, nes kol apsiprasiu nemazai laiko praeis, na man db su sita masina stresas vaziuot, vien mintis galvoje kad tik man kas nepabuciuotu i subine ar as nepabuciuociau doh.gif tai pagaliau vyras suprato... aiku labai gaila bus su ja atsisveikint bet sakiau kaip paramoksiu tikrai tokia vairuosiu, nes man liux, jokio barskesio, minkstai vaziuoja, liux tiesiog 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2007 04 19, 14:18)
Laba. kaip sekas renuku vairuotojoms?
as tai kelias dienas po biski pavazinejau su saviske, bet kad db nusprendem pardavinet, nes as noriu pigesnes kad galeciau kiekviena diena vazinet ir nebijot kad avarija padarysiu, nes kol apsiprasiu nemazai laiko praeis, na man db su sita masina stresas vaziuot, vien mintis galvoje kad tik man kas nepabuciuotu i subine ar as nepabuciuociau doh.gif  tai pagaliau vyras suprato... aiku labai gaila bus su ja atsisveikint bet sakiau kaip paramoksiu tikrai tokia vairuosiu, nes man liux, jokio barskesio, minkstai vaziuoja, liux tiesiog 4u.gif


Draudimas nuima stresą mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif

Maniškei pakeičiau sankabą doh.gif pykdo ji mane, ale ką daryt... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2007 04 19, 14:27)
Maniškei pakeičiau sankabą  doh.gif pykdo ji mane, ale ką daryt...  doh.gif



mamulia, del ko keist reikejo sankaba? blink.gif

As saviskei keiciau amortizatoriu - nes brasket smarkiai pradejo, tiesiog diskomfortas vaziuojant, nebent muzika visu pajegumu lotuliukas.gif
Ta proga pakeiciau visus keturis is kart thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Norejau ir stabdziu kaladeles pakeist, bet servise pasake, kad jos dar geros, ir galima vazinet blink.gif tiesa sakant, stabdant girdisi garsas, kad kaladeles susidevejusios, kartais ir pacypauja unsure.gif Kita savaite pakeisiu ir jas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klauda: 28 balandžio 2007 - 16:23
QUOTE(Klauda @ 2007 04 28, 16:22)
mamulia,  del ko keist reikejo sankaba?  blink.gif



svilt pradėjo, zaraza sad.gif na ir nebeišvažiavau iš kiemo viena dieną lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Yo-yo @ 2006 04 03, 08:50)
Renault Megane gabaritai juk neypatingi. Gal temos autorė turėjo minty Renault Megane Scenic? Scenic'as didokas. Mąstom apie tokį auto, bet gabaritai, tiesą sakant, man kelia nerimą smile.gif Esu pripratusi prie mažesnės mašinos.


Nors ir neturėjo minty Scenic, bet aš būtent su tokia važinėju. Man šis modelis tikrai ne didelis, o labai kompaktiškas auto. Iš pradžių atsisėdus nejaučiau gabaritų, nes buvo jausmas, kad burbuliuke sėdi. Bet dabar viskas puiku, jis trumpesnis nei ankstesnė Mazda. Ir man labai patogus bei praktiškas. Dabar ir vadinam jį savo burbuliuku.
Atsakyti
Man vyras taip pat 2002 metu dyzeline renault megane hecbeka nupirko, tik ja dar remontuoja, tai vaziuot dar nebandziau, bet labai tikiuosi, kad patiks tongue.gif . Norejau mazos masiniukes po miesta su vaiku maltis, tai galvoju, kad vietos turetu uztekt g.gif
Atsakyti
O as pardavineju savo megane - gal ka sudomins? 2000 m. masinyte, neturejus avariju, labai ekonomiska ir smagi. Hecbekas. Pardavineju todel, kad noriu kazko naujo, didesnio. Jei kas nors susidomes - rasykit i az:)
Atsakyti
Mes su Renault Laguna 2002 m. vazinejam, siaip labai viskas faina, bet kai ateina laikas suremontuot ka nors, tai sumeles mane nuzudo doh.gif Baisiai brungios detales doh.gif . Sau asmeniskai nepirkciau jauciu prancuziskos ax.gif
Atsakyti