Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

QUOTE(mamulia @ 2007 03 05, 00:39)
Kaip smagu, kad mūsų ratas didėja smile.gif o noriu paklausti kaip jūs savo Meganiukes mylit - valot, lepinat, poliruojat, kvėpinat?

Aš tai nupirkau saviškei nerealų kvapą iš C&D.. vanilinis, bet labai geras toks biggrin.gif
Plovimą palikau vyrui.. Dar nepoliravom kolkas, laukiam pavasario smile.gif
Vidų pati su siurbliu išvalau smile.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie Renault Megane mylėtojų ax.gif
Nuo praeitų metų lapkričio vairuoju Renault Megane Coupe 1.6 varikliu, 1998 metų galo, 5 durų, tamsiai žalios spalvos... (kurios šiaip dabar nelabai per purvą matosi doh.gif , bet ryt važiuoju plaut ).. kol kas labai patenkinta thumbup.gif
tik vat kažkas atsitiko vienam ratui g.gif , išeina oras per kokias 3 paras... reik vežt į servisą..
Atsakyti
Niugi sveikos, as katik is regitros savo meganiuke uzregistravom.. tai sian dar neveziavau, mano pana kazko pikta pas teti nejo ir as tik atsisedau prie vairo klyke kaip skerdziama doh.gif doh.gif tai db galima bus po biski ir i gatve islysti 4u.gif

Saltmete, gal tavo kupe ne 5 duru o 3 ? nes kupe tai 5 nemaciau g.gif schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2007 03 16, 17:47)
Niugi sveikos, as katik is regitros savo meganiuke uzregistravom.. tai sian dar neveziavau, mano pana kazko pikta pas teti nejo ir as tik atsisedau prie vairo klyke kaip skerdziama doh.gif  doh.gif  tai db galima bus po biski ir i gatve islysti 4u.gif

Saltmete, gal tavo kupe ne 5 duru o 3 ? nes kupe tai 5 nemaciau g.gif  schmoll.gif  mirksiukas.gif

nu 5 ji smile.gif ir visi stebisi, kai pasakau, kad coupe, nu bet popieriuos taip parašyta g.gif

sveikinu, kad gali jau važinėtis... ar bijai? ax.gif

aš jau beveik 7 metus teises turiu, ir vairuoju nuo pat pirmos dienos... thumbup.gif
Atsakyti
aha tikrai kad keista, as saviskiui pasakiau sako kad keista tikrai, na jis masinu spec. tai dar sako nelabai maciau ri girdejau tokio varijanto g.gif
na nuo pirmadienio pradesiu vazinet tai bus matyt kaip cia seksis, na db pakolkas bijau ir pykstu ant vyro kad tokia pirko, nes mano stazas 4 metai bet is ju vaziavus esu gal kokius 3-5menesiu,ir db jau antri metai kaip nevairavus,tik karta pries kelis menesius ir tai nuo draugu kiemo iki kito kiemo.. niu sakem pavazinesim ziuresim kaip seksis,jei ne parduosim,jau kaip ir klientai yra..tik bus beda su vaiku teks klykiancia veziotis, nes ji kazkaip kaip vyras vaziuoja nieko, tik as prie vairo ir tragedija doh.gif ir nesuprantu del ko tai cia jai? schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2007 03 17, 13:54)
na nuo pirmadienio pradesiu vazinet tai bus matyt kaip cia seksis, na db pakolkas bijau ir pykstu ant vyro kad tokia pirko..

tik bus beda su vaiku teks klykiancia veziotis, nes ji kazkaip kaip vyras vaziuoja nieko, tik as prie vairo ir tragedija doh.gif  ir nesuprantu del ko tai cia jai? schmoll.gif  g.gif

o kodėl pyksti, kad tokia pirko? kuo mašina bloga? g.gif

o dėl vaiko, tai manau, ji paprasčiausiai nepratus tavęs matyt už vairo, dėl to ir pyksta... pripras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 03 17, 22:24)
o kodėl pyksti, kad tokia pirko? kuo mašina bloga? g.gif

o dėl vaiko, tai manau, ji paprasčiausiai nepratus tavęs matyt už vairo, dėl to ir pyksta... pripras mirksiukas.gif

pykstu kad pirko tokia brangia, juk vaziuot normaliai nemoku ir iis kart brangi masina, as norejau pigios ir paprastos kad galeciau kiekviena diena vazinet ir pasistatyt kad nelystu i ja.. o db bus baisu doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2007 03 18, 17:45)
pykstu kad pirko tokia brangia, juk vaziuot normaliai nemoku ir iis kart brangi masina, as norejau pigios ir paprastos kad galeciau kiekviena diena vazinet ir pasistatyt kad nelystu i ja.. o db bus baisu doh.gif  mirksiukas.gif

nu bet kad nelenda LT į renukus... g.gif o kokių ji pas tave metų?
čia Helsinky aš net magelio niekada neišiminėju... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 03 18, 20:25)
nu bet kad nelenda LT į renukus... g.gif  o kokių ji pas tave metų?
čia Helsinky aš net magelio niekada neišiminėju... ax.gif

97-01-01.. nu nzn ar lenda , bet mes pries savaite ivyki turejom is 2 masinu islupo magus us aparatura, o musu ne renuko o golfo neatrakino...nu pas mane prie kolegijos buna atveju kad lenda, buvo dinges magas vienas, i kita nespejo..zinai LT yra LT, o kitos salys yra kitaip... mano kaimynkai stikla iskule prie namu maga paiime uz 40lt. verta, o kedutes vaikiskos, ir tn zaislu neime kurie daug brangesni, matyt narkomanas, dozei tereikejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 01 24, 09:42)
turejom 2003 metu megane, ir didelio ispudzio nepaliko: mazoka, brangiai kainuoja detales  blink.gif (nereikia noreti su visomis prancuziskomis masinomis tas pats) ir vaziuoja kietokai.  smile.gif Zodziu grazus barskutis


Visiškai nesutinku schmoll.gif . Nei maža, nei kietokai važiuoja. Turiu ir aš 2004 m. Meganą (kaip kolega pavadino, skraidančią lėkštę). Patenkinta nerealiai. Salonas konfortiškas, variklis dirba tyliai, važiuoja minkštai ir greitai. Benzo taip pat nedaug išgeria. Taip sakant, pritaikyta moterims, bet tinka ir vyrams 4u.gif
O dėl detalių ir remontų - vyras į savo Vectrą 1999 m. investuoja (priverstinai) žymiai daugiau ...
Atsakyti
O aš jau gana įpratau riedėti kita kelio puse nei jūs biggrin.gif miela man ta Meganė, didelė ir minkšta. Nesutiksiu, kad barškutis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2007 03 28, 02:01)
O aš jau gana įpratau riedėti kita kelio puse nei jūs biggrin.gif miela man ta Meganė, didelė ir minkšta. Nesutiksiu, kad barškutis smile.gif

Man irgi neatrodo labai maža, bet aš dar tik mokinuosi kursuose, tai gal sakau pradžiai neatrodo didelė smile.gif
Kol kas vyras važinėja, bet kai išlaikysiu teises man atiduos, sau didesnės dairysis smile.gif
Kaip jau vairuojančios, ar tinkama mašina pradedančiai vairuotojai?
Atsakyti