Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

QUOTE(JoReGa @ 2007 02 21, 11:12)
o draudimas tau kuriam laikui  tiek kainavo? unsure.gif

metams smile.gif
na pas mane stažas 7m ir amžius >25, nors realiai tai visai nevažinėjus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 21 vasario 2007 - 13:09
QUOTE(Night @ 2007 02 21, 13:09)
metams smile.gif
na pas mane stažas 7m ir amžius >25, nors realiai tai visai nevažinėjus  tongue.gif

aaa aisku... 4u.gif o mano stazas 4 metais bus liepa, o is ju gal koki pusmety tik vazinejus biggrin.gif db tikiuosi ilgiau pavazinesiu blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, Meganiukų vairuotojos, aš jau važinėju smile.gif nu smagu smile.gif nors labai nervina bėgius junginėt, kai pusmetį automatą turėjau atpratau smile.gif gavau draudimą su nuolaida (valio), o mano stažas tai 6m. ir iš jų kasdien prie vairo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2007 03 01, 00:41)
sveikos, Meganiukų vairuotojos, aš jau važinėju smile.gif nu smagu smile.gif nors labai nervina bėgius junginėt, kai pusmetį automatą turėjau atpratau smile.gif gavau draudimą su nuolaida (valio), o mano stažas tai 6m. ir iš jų kasdien prie vairo wink.gif

Sveikinu thumbup.gif
O kaip pala.. Kaire puse Airijoj važinėja? Kaip sekasi?
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2007 03 01, 09:03)
Sveikinu  thumbup.gif
O kaip pala.. Kaire puse Airijoj važinėja? Kaip sekasi?

Ačiū smile.gif
aha, kaire. Na nieko, maniau bus baisu, bet kai visi ta kryptim varo ir aš iš paskos lotuliukas.gif
Atsakyti
rolleyes.gif Kazkada labai norejau sios masinyte, bet dabar turiu kita rolleyes.gif
Atsakyti
O gal kas parasys konkreciau kokios kuro sanaudos miesto salygom benzino, dyzelio?
Atsakyti
niu ka vakar isiaiskinom su tuo draudimu mes .. tai pasirodo nera jau taip brangiai, man metams kainuotu 400lt. su biskiu... o kasko ryt suzinosim kiek tiksliai... kita savaite jau tikriausia registruosim, ir drausim, jei vyrui alga neveluos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2007 03 04, 15:37)
niu ka vakar isiaiskinom su tuo draudimu mes .. tai pasirodo nera jau taip brangiai, man metams kainuotu 400lt. su biskiu... o kasko ryt suzinosim kiek tiksliai...  kita savaite jau tikriausia registruosim, ir drausim, jei vyrui alga neveluos rolleyes.gif

Labas vakaras Renaul Megan'iu vairuotojos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As taipogi vairuoju sia masinyte wub.gif Renault Megane Scenic, 1.6, 97m. thumbup.gif
Vairuoju sia auto apie pora menesiu, esu patenkinta mirksiukas.gif Vaziavimas minkstas, salonas edrvus, matomumas irgi super, tiesiog turiu su kuo lygint, nes pries tai vairavau Audi80 bulkute rolleyes.gif Kas liecia gabaritus, nera jie tokie dideli schmoll.gif Jei ne Renault, tai butu Mazda Xedos 6.....jos gabaritai dvigubai didesni blush2.gif Esme nera gabarituose, o vaziavimo kokybeje, ekonomiskume, kad butu siek tiek komforto ir t.t. Kiek zmogui reikia mirksiukas.gif
Keisti detaliu dar neteko.....draugaujam abi thumbup.gif Galu gale, nieko amzino nera schmoll.gif Del kuro sanaudu, maniske ima mieste apie 7ltr, uzmiesti maziau, ji labai ekonomiska, ne bereikalo ja vadina miesto masina ax.gif
Jei turesit kokiu klausimu, prasom 4u.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad mūsų ratas didėja smile.gif o noriu paklausti kaip jūs savo Meganiukes mylit - valot, lepinat, poliruojat, kvėpinat?
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2007 03 05, 00:39)
Kaip smagu, kad mūsų ratas didėja smile.gif o noriu paklausti kaip jūs savo Meganiukes mylit - valot, lepinat, poliruojat, kvėpinat?

Kai pradejau dometis Renault masinytemis, is pat pradziu galvojome su vyru pirkti Renault Scenic, man jis toooks caca lotuliukas.gif Bet isigijome siek tiek kita modeli mirksiukas.gif Del gabaritu (didesniu) nesivarzau, man patinka kai daug edrves, sekanti masinyte (kai suvazinesiu sia) bus Scenic thumbup.gif
O atsakydama i klausima mamulia noreciau pasakyti viena 4u.gif Kiekvienas daiktas reikalauja prieziuros mirksiukas.gif Esant tinkamui orui, isskyrus kai lauke temp. -20.....visuomet ja nusiplaunu, nes jos spalvyte tamsiai vysnine, metaliko spalvos, labai graziai atrodo sauleje, tokia prisirpusi uoga wub.gif Manau, kad masina turetu atrodyti taip, kaip ir batai thumbup.gif Salono valyma darysiuos pavasari, reikes chemini pasidaryt mirksiukas.gif Kadangi esu kaip vyras ivardija "pedante" - reikalauju svaros, tiek namuose tiek automobilyje mirksiukas.gif O kaip jus grazinat rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 03 01, 12:44)
rolleyes.gif Kazkada labai norejau sios masinyte, bet dabar turiu kita  rolleyes.gif

Kokia vairuoji? 4u.gif
Atsakyti