Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

norejau paklaust gal kas susiduret reno scenik 98 metu dyzeliukas variklis 19 72 kiluvatutdiprapuole trauka uzsidega lempute kuri rodo problema elektros sistemoje buvom pajunge prie kompo tai parasoADVANCR SOLENOIN VALVE CIRCUIT gal kas esat susidure parasykit kaip ir kur issprendet problema ir kiek kainavo
Atsakyti
labukas na ka isigijau svajoniu masiniuka reno megane 2000 mrtu mmmm kaip man ji patinka wub.gif wub.gif wub.gif
tik beda ta kad sunku gauti dalisabs davklio praktiskai gauti neimanoma misija verysad.gif ir dalys pobranges bet as nusiteiksu ja susitvarkyti ir vazineti smile.gif man man ji labai patinka ax.gif
Atsakyti
Sveikos , vairuoju renault megane 05 metu,1.5 dyzeliuka,laabai patinka thumbup.gif ir svarbiausia ekonomiska labai! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2012 01 14, 10:00)
labukas na ka isigijau svajoniu masiniuka reno megane 2000 mrtu mmmm kaip man ji patinka  wub.gif  wub.gif  wub.gif
tik beda ta kad sunku gauti dalisabs davklio praktiskai gauti neimanoma misija  verysad.gif  ir dalys pobranges  bet as nusiteiksu ja susitvarkyti ir vazineti  smile.gif  man man ji labai patinka  ax.gif

Turčjom mes 2004 m renault meganę..nu man ji wub.gif Labai smagi važinėti ir tokia moteriška..bet kiek ji mums vargo ir nervų kainavo blink.gif doh.gif Pusę metų važinėjom be vargo, o paskui doh.gif vieną daviklį keisti, kitą keisti..variklio pagalvės varžtas nulūžo (kas sakė pasitaiko labai retai) doh.gif verysad.gif O remonto kainos doh.gif Nelabai kur tvarko tokias, reikia varyti į specializuotus servisus... Žodžiu džiaugiamės pardavę į baltarusiją..aišku dabar kiti turbūt vargsta, bet toks gyvenimas, nieko onepadarysi blush2.gif

Sėkmės vairuojant, gal tau užteks pakeisti tą vieną daviklį ir važinėsi be vargo mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
gal kas bandė sulankstyti scenico galines sėdynes? Niekaip nerandu kaip tai padaryti, o gal jos iš vis nesilanksto, o aš kaip durna ten bandau mašiną sulaužyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2012 01 14, 16:59)
Turčjom mes 2004 m renault meganę..nu man ji  wub.gif Labai smagi važinėti ir tokia moteriška..bet kiek ji mums vargo ir nervų kainavo  blink.gif  doh.gif Pusę metų važinėjom be vargo, o paskui  doh.gif vieną daviklį keisti, kitą keisti..variklio pagalvės varžtas nulūžo (kas sakė pasitaiko labai retai)  doh.gif  verysad.gif O remonto kainos  doh.gif Nelabai kur tvarko tokias, reikia varyti į specializuotus servisus... Žodžiu džiaugiamės pardavę į baltarusiją..aišku dabar kiti turbūt vargsta, bet toks gyvenimas, nieko onepadarysi  blush2.gif

Sėkmės vairuojant, gal tau užteks pakeisti tą vieną daviklį ir važinėsi be vargo  mirksiukas.gif

labukas pakeitem bet vistiek neveikia doh.gif doh.gif tai nezinau ka daryti teks kai biski atsils varyt pas elektrika tegul ziuri ko cai tas spidometras nerodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2012 01 29, 13:21)
labukas pakeitem bet vistiek neveikia  doh.gif  doh.gif  tai nezinau ka daryti teks kai biski atsils varyt pas elektrika tegul ziuri ko cai tas spidometras nerodo  unsure.gif

Kaip tik šiandien per TV mačiau, kalbėjo apie renault meganes, sakė kad jos labai saugios, bet jų silpnoji vieta - elektronika...tuo tai jau mes įsitikinom doh.gif Dabar turim naują 2011 m. meganę, žiūrėsim kaip šis modelis ax.gif
Atsakyti
Papildyta:
Laba vakarą 4u.gif

Prisijungiu ir aš prie megane mylėtojų klubo biggrin.gif Nusipirkau senutę palyginus, 1996m. 1,6 megane coupe, benzinas ax.gif Bet labai ji man patinka wub.gif beje, nesitikėjau tokio ekonomiškumo palyginus biggrin.gif
Elektronika - tai jau tikrai, kad silpnoji meganes grandis, spėjau su tuo susipažint doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveli`: 02 vasario 2012 - 01:01
Mes vakar isigijom 1.4l Renault megane 96m, dar nieko negaliu pasakyt, nes nevairavau per tokius orus, bet siaip patinka thumbup.gif bus ekonomiska thumbup.gif
Atsakyti
na ka mano megane neatspari salciui tai teks ieskoti kazkokio reguliatoriaus jai nes jai salta kai krenta apsukos tad ji uzgesta verysad.gif doh.gif ir turi neatleidus gazo laikyti kokias 3-4 min kol pasyla jinai verysad.gif gaila degalu jau man blush2.gif bet kai atsils reikes ieskoti kas jai ten negerai kad gesta nervina tas dalykas mane blush2.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif gal galit kas pasakyti ar daug ryje megane 2003 m 1,9 dyzelis ?
Atsakyti
Jau beveik metai vairuoju Megane 2004 m. "sikniuke" - benzas, 1.6 Ir kol kas negaliu atsidziaugit - man ji thumbup.gif Tfu tfu tfu - elektronika nieko, visa ziema vedesi kaip bite, o vyro super Audi numiro prie-29 biggrin.gif Man ji labai tinka, lengva, plastmasine. Vyras skeptiksai ziurejo kai issirinkau, bet dabar pats pripazino, kad uz tokia suma tai yra geras variantas thumbup.gif
Atsakyti