Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

Sveiki 4u.gif
gal kas nors žino, kur galima užsisakyti Renaul Megane (2004 m) raktelius, nes atsarginiai pamesti, o norėtųsi turėti;
Lautra Motors apie 800 kainuotų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Odre @ 2011 03 24, 16:27)
Sveiki  4u.gif
gal kas nors žino, kur galima užsisakyti Renaul Megane (2004 m) raktelius, nes atsarginiai pamesti, o norėtųsi turėti;
Lautra Motors apie 800 kainuotų  doh.gif



Pasidomėk kur raktus daro: butams , namams .... jie ir automobiliams padaro su čipais wink.gif
Atsakyti
Reiks bandyt, bet kažin ar tokį padarys..
Girdėjau tik kad kažkas siuntėsi iš Anglijos ir buvo smarkai pigiau negu čia, bet niekur jokios info nerandu ..


Atsakyti
Sveiki,

gal ir mane priimsite.. 4u.gif kazkada esu cia rasiusi, Lietuvoje turejau 2003 Renault Megane, dabar emigravau i Pietus, ieskausi Renault Megane sedano kokiu 2007 metu.

Turkijoje toks paradoksas, kad jie labai myli meganus, mano nuomone, kas 6as automobilis yra Megane, detales pigios (kaip niekur kitur), parduoti tvarkinga megana gali per viena diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2011 02 10, 13:59)
Dabar pradejau metytis tarp megane 03 metu benzino 1.4 ir dyzelio 1.5? Ka patartumet,kuria geriau rinktis? Kazin kiek tas varikliukas 1.4 suvalgo benzino? Dabar fokusa turiu,tai 1.4 valgo neraliai,mieste 10-12 litru. doh.gif

mano megane Sedanas, 98m. 1,4 variklis valgo vidutiniškai 6-7 Ltr (bendroje sumoje tiek mieste tiek užmiestį) palyginus tai kad mašiniukas gan sunkus ir nenaujas -valgo nedaug. O kadangi benzinas (gal dėl to) net per didžiausius šalčius užsikurdavau vienu raktelio pasukimu! tai manau didelis pliusas prieš dyzelinius variklius. Tačiau jei važinėsite didelius atstumus, gal tada Dyzelio ekonomiškumas naudingesni.. blush2.gif spęsti jums pačiai.
Atsakyti
Turime šeimoje du meganus biggrin.gif Vienas megane scenic, kitas megane coupe; Vyrišką ir moterišką smile.gif)) Šiaip esame labai patenkinti, ir man su mano 182 cm ūgio užtenka coupe vietos nes kažkas rašė , kad netelpa;
Tik dabar va man leputės be reikalo mirksėt pradėjo panelei tai reikia elektriko , kad pažiūrėtų , gal žinot kas gerą?
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2011 06 03, 09:37)
Turime šeimoje du meganus  biggrin.gif  Vienas megane scenic, kitas megane coupe; Vyrišką ir moterišką smile.gif)) Šiaip esame labai patenkinti, ir man su mano 182 cm ūgio užtenka coupe vietos nes kažkas rašė , kad netelpa;
Tik dabar va man leputės be reikalo mirksėt pradėjo panelei tai reikia elektriko , kad pažiūrėtų , gal žinot kas gerą?

mes turėjom 2004 m meganę ir labai džiaugiamėa atsikratę cool.gif pora metų buvo thumbup.gif paskui elektronika ziauriai durniuot pradėjo doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milinga: 03 birželio 2011 - 10:36
QUOTE(Milinga @ 2011 06 03, 11:32)
mes turėjom 2004 m meganę ir labai džiaugiamėa atsikratę  cool.gif pora metų buvo  thumbup.gif  paskui elektronika ziauriai durniuot pradėjo  doh.gif  doh.gif


Nu man kolkas netrukdo, nu užsidega kokia lemputė padega užgęsta nieko rimto biggrin.gif Bet variklis thumbup.gif dirba itt
Atsakyti
[quote=Lavrynka,2011 06 03, 11:09]
Nu man kolkas netrukdo, nu užsidega kokia lemputė padega užgęsta nieko rimto biggrin.gif Bet variklis thumbup.gif dirba itt
[/quotpradzioj taip, bet paskui tai doh.gif pvz vaziuoju uzsidege STOP blink.gif ir vairas žiauriai sunkiai suktis praėjo blink.gif sustojau, isjungiau ijungiau ir viskas gerai..nu bet argi cia vazinejimas..tai sugalvoja neužsikurti, nors po valandos užsikuria ir pan. gun_rifle.gif ten pats kompas pradėjo durniuoti
Atsakyti
[quote=Milinga,2011 06 03, 15:23]
[quote=Lavrynka,2011 06 03, 11:09]
Nu man kolkas netrukdo, nu užsidega kokia lemputė padega užgęsta nieko rimto biggrin.gif Bet variklis thumbup.gif dirba itt
[/quotpradzioj taip, bet paskui tai doh.gif pvz vaziuoju uzsidege STOP blink.gif ir vairas žiauriai sunkiai suktis praėjo blink.gif sustojau, isjungiau ijungiau ir viskas gerai..nu bet argi cia vazinejimas..tai sugalvoja neužsikurti, nors po valandos užsikuria ir pan. gun_rifle.gif ten pats kompas pradėjo durniuoti
[/quote]

nu pas mane seniena be kompo cool.gif
Atsakyti
sveikutes as vairuoju sena reno clio blush2.gif man ji patiktu aji joje butu vairo stiprintuvas doh.gif nes yra maza nedidel db labai zvalgausi i reno megane ax.gif nu neesu su aj vaziavus bet man ji atrodo labai miela wub.gif wub.gif
Atsakyti
masina masinai nelygu. Vazineju su 2001m megane. Daug ji vaziavus, daug keliu macius, dabar jau pradeda byret, reikia daug ka keist, nes gi ne jaunikle, ir dar vazinejus nemazai, tai parduodu. Susitvarkys koks jaunuolis ir dar tikrai bent 5 metus vazines.
Siaip gana tvirtos masinos. Man 2 kartus buvo i uzpakali ivaziave, tai maniskei beveik nieko, o kitos masinos visas priekis buvo suvarytas, jauciu tiesiai i savartyna iskeliavo.
Vyrui stirna buvo uzsokus, tai tfu tfu tfu masina viska atlaike, stiklas neduzo. Zverelis mire, bet vyrui nieko, dureles keitem.
Patvari, tvirta masina, nieko prikist negaliu. Vietos uztenka, bagazine gana didele. Viduj gal ir nera labai grazu, bet tvirta. Kedes neapiplyso, niekas niekur nenusitryne. Na va tik vairas jau apsitrynes, bet siaip salone viskas tvarkinga, neapiplyse ir nenusibruzine, nors mes jos labai ir nepriziurejom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saphia: 26 birželio 2011 - 13:56