Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

QUOTE(rutulyte @ 2009 04 21, 14:18)
Labai miela mašinytė, tik žiauriai lepi  doh.gif

biggrin.gif visos jos su charakteriu! 4u.gif
Atsakyti
sakykit, o kiek kainuotų nudažyti galinį bamperrį... g.gif ...meganei..visai apie kainas nesigaudau..beje..norėčiau savąją nuvaryti į plovyklą...ale antenos neina sustumti...ar pas jus nėra tokių problemų? beje..gal moterytės žinot..ar yra pirkti bespalvio poliruoklio... g.gif ... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aiki @ 2009 04 21, 16:23)
biggrin.gif visos jos su charakteriu!  4u.gif

tai jau taip, ypač kai prieš tai turėjom vien VW doh.gif

QUOTE(Ramunėlė* @ 2009 04 21, 18:59)
beje..norėčiau savąją nuvaryti į plovyklą...ale antenos neina sustumti...ar  pas jus nėra tokių problemų?

pas mus antena nesusistumia, bet prisilenkia prie pat stogo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2009 04 21, 18:59)
sakykit, o kiek kainuotų nudažyti galinį bamperrį... g.gif ...meganei..visai apie kainas nesigaudau..beje..norėčiau savąją nuvaryti į plovyklą...ale antenos neina sustumti...ar  pas jus nėra tokių problemų? beje..gal moterytės žinot..ar yra pirkti bespalvio poliruoklio... g.gif ... rolleyes.gif

Mano MB perka MAXIMOJ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2009 04 21, 20:46)
tai jau taip, ypač kai prieš tai turėjom vien VW  doh.gif
pas mus antena nesusistumia, bet prisilenkia prie pat stogo  rolleyes.gif

Mano irgi pries tai vokiskos buvo biggrin.gif Tai jau kita kai pirksit, turbut vel prie VW grisit? wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiki @ 2009 04 22, 07:49)
Mano irgi pries tai vokiskos buvo  biggrin.gif Tai jau kita kai pirksit, turbut vel prie VW grisit? wink.gif 4u.gif

Nu net nežinau, šiaip labai patinka ji viskuom, bet tik tas opumas, lepumas doh.gif Prieš tai visas žemas turėjom, ta prasme paprastas, ne minivenus, tai dabar atrodo kitokios jau ir nebenorėčiau, važiavimas aukštoj mašinoj man vien privalumus duoda thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, Renault megane vairuotojos 4u.gif

As irgi vairuoju megane... tik visai neseniai ir su elektonika jos tai tikrai ne kas sad.gif
ziema vedasi, o vasara, kai atsyla pradeda rodyt ozius smile.gif
Gal kas zinot kur geriausiai jas remontuoja Vilniuj? Reikia vezt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metide83 @ 2009 05 07, 12:04)
Sveikos, Renault megane vairuotojos  4u.gif

As irgi vairuoju megane... tik visai neseniai ir su elektonika jos tai tikrai ne kas sad.gif
ziema vedasi, o vasara, kai atsyla pradeda rodyt ozius smile.gif
Gal kas zinot kur geriausiai jas remontuoja Vilniuj? Reikia vezt smile.gif


Geras! Pasirodo ne pas mane viena cia tokia problema.As jau antri metai taip su ja kankinuos.As galvoju,gal cia ne elektronikoj beda,o gal tiesiog kuro padavime? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loretele: 07 gegužės 2009 - 16:04
QUOTE(Loretele @ 2009 05 07, 17:03)
Geras! Pasirodo ne pas mane viena cia tokia problema.As jau antri metai taip su ja kankinuos.As galvoju,gal cia ne elektronikoj beda,o gal tiesiog kuro padavime? mastau.gif


Jo, zinok, ne pas Tave viena tokia beda... mano pazistama turejo 4 metu senumo meganiuke ir irgi ta pati beda buvo... vasara neuzsiveda nors tu ka sad.gif o su mano meganiuke tetis vazinejo kokius tris metus, o kai as issilaikiau teises tai atidave man "pribaigt" ja smile.gif tai cia irgi sena problema... doh.gif Klaipedoj ieskojo, bet nerado defekto, bande tikrint elektronika, bet tokio kompiuterio neturejo... dar sake, kad gali signalizacija blokuot... tai as tiksliai ir nezinau kas cia per problema... reiks ieskot gal kur Vilniuj suras beda... nes mane tai labai uzknisa... verysad.gif nuvaziuoji i parduotuve, o grizt vos iseina... Jei rasiu kas cia per beda - parasysiu wink.gif aisku, jei idomu 4u.gif

Gal gali but ir kuro padavime problema ... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metide83: 08 gegužės 2009 - 10:44
QUOTE(Loretele @ 2009 05 07, 16:03)
Geras! Pasirodo ne pas mane viena cia tokia problema.As jau antri metai taip su ja kankinuos.As galvoju,gal cia ne elektronikoj beda,o gal tiesiog kuro padavime? mastau.gif

Ir pas mane buvo.. doh.gif bet pasirode, kad yra kazkoks uzsleptas kazkur mygtukas ir kazkaip jei ikises rakteli ilgai nevedi - jinai uzsiblokuoja ozka.. doh.gif tipo nuo vagystes apsauga doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mano masinukas sugedo...Renault megane coupe 1997; 1,6 variklio bendzinas/dujos. Palikau valandai ijungtas sviesas ir kai jau atejau nebeatsirakino masina ir neuzsivede.. verysad.gif Cia blondiniskai pasielgiau, bet pirma karta gyvenime, per 3 metus kiek ja turiu. Paskui siaip ne taip atsirakinau su raktu, isjungiau sviesas ir isijunge signalizacija, paskui nuejau ir + klema atsukau, tai necype signalizacija. Sulaukiau vyro, bandem pakrauti mano masinuko akumuliatoriu su znyplemis. Starteris suka, bet neuzsikabina, kad uzsivest. Paskui bandeme tempti ir nieko. Galiausiai nuveziau i servisa...Ten jau 5 diena krapstosi ir tik i ketvirta pasake "diagnozavo GAL", kad gal variklio kompas neveikia, tad reikia ji nuresetinti ir pernauja suprogramuoti. Vien variklio kompo patikra kainavo 200lt. Siandiena paskambina, kad reikia naujo kompo ir viskas kainuos jau 700lt.... doh.gif ir dar negarantavo, kad pataisys. Jei jie durniu stumdys, tai parasysiu koksai autoservisas. Cia viskas Vilniuje.
Gal jie mane ten isdurineja, gal maziau kainuoti turi? Gal kuri gali patarti gera meistra mano masinukui Vilniuje? Kuris ne tiek daug plestu... Nezinau ka daryti, visu remontu rupinuosi pati. Gal pati ka buciau susiremontavusi unsure.gif , bet jei jau kompas tai ne kas... Siaip daugiau nepirkciau Renault, nes su elektronika ten nesamones visokios, spidometras nusokineja, laikrodziai neveikia. Tik kai padauziau panale,tada pradejo rodyti spidometras lotuliukas.gif . Daug prirasiau, bet gal kuri kokiu geru naujienu pasakys, kur galima Vilniuje gerai ir greitai pataisyt Renault megane coupe... ir ar tiek gali kainuoti masinos variklio kompo pakeitimas...cia sake ne naujas is sroto tikriausiai....
Atsakyti
pries metelius pardaviau savo renault megane,96m.variklis 2.buvau labai prie jos pripratusi,jausdavau ir gabaritus ir aplamai gerai jausdavausi su ja vaziuodama,siek tiek gazas buvo sunkus bet kai pripratau tai man pats tas,o del elektronikos tai nezinau cia ju liga ar kas bet vargau ir as,kai nusipirkau neveike peciukas,tai mestrai labai vargo kol ji pakeite,o kai pakeite tai uzeidavo jai tai radija neissijungia,tai dega lempos neina isjungti,arba viena karta broliui bevaziuojant pypsius kad pradejo pypset sake visa miesta pravaziavo pypindamas,paskui visai nebeiveike doh.gif bet siaip man ji patogi buvo,paliko gera ispudi 4u.gif
Atsakyti