Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

Sveikos gerbiamos vairuotojos ir vairuotojai 4u.gif Aš gal ir nelalabai į temą blush2.gif , bet būčiau labai dėkinga už sugaištas kelias minutes pildant anketą
http://www.publika.l...b0e33c6f8c.html aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(JMB @ 2009 03 17, 12:27)
Sveikos gerbiamos vairuotojos ir vairuotojai 4u.gif Aš gal ir nelalabai į temą  blush2.gif , bet būčiau labai dėkinga už sugaištas kelias minutes pildant anketą
http://www.publika.l...b0e33c6f8c.html   aciuks.gif

Man atrodo bloga nuoroda, nes rašo:
QUOTE
Apklausa nerasta arba jau baigėsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snowdrop: 17 kovo 2009 - 12:32
Sveikos vairuotojos smile.gif As irgi jungiuosi i jusu rata... Esu Renault Scenic vairuotoja, tik... kol kas dar tik viena diena....... ax.gif Oiiii, teises jau seniai, pries kelis metus, esu issilaikius ir nevazinejau ta laika tai viskas pamirsta, labai labai sunku dabar vel lyg ir is naujo mokintis vaziuoti........ blush2.gif Na bet tikeismes viskas bus ok ir greitu metu susitiksime kely! thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(komplikuota @ 2009 03 24, 00:08)
Sveikos vairuotojos smile.gif As irgi jungiuosi i jusu rata... Esu Renault Scenic vairuotoja, tik... kol kas dar tik viena diena.......  ax.gif  Oiiii, teises jau seniai, pries kelis metus, esu issilaikius ir nevazinejau ta laika tai viskas pamirsta, labai labai sunku dabar vel lyg ir is naujo mokintis vaziuoti........  blush2.gif    Na bet tikeismes viskas bus ok ir greitu metu susitiksime kely!  thumbup.gif    4u.gif

bigsmile.gif pas mane irgi Scenic thumbup.gif visai smagi masinyte, jau 1.5 metu ja vairuoju ir man tinka, labai manevringa ir erdvi. pas mane dar automatas, tai po Vilniu maltis pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(komplikuota @ 2009 03 24, 00:08)
Sveikos vairuotojos smile.gif As irgi jungiuosi i jusu rata... Esu Renault Scenic vairuotoja, tik... kol kas dar tik viena diena.......  ax.gif  Oiiii, teises jau seniai, pries kelis metus, esu issilaikius ir nevazinejau ta laika tai viskas pamirsta, labai labai sunku dabar vel lyg ir is naujo mokintis vaziuoti........  blush2.gif    Na bet tikeismes viskas bus ok ir greitu metu susitiksime kely!  thumbup.gif    4u.gif

4u.gif sekmes keliuose! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(komplikuota @ 2009 03 24, 01:08)
Sveikos vairuotojos smile.gif As irgi jungiuosi i jusu rata... Esu Renault Scenic vairuotoja, tik... kol kas dar tik viena diena.......  ax.gif  Oiiii, teises jau seniai, pries kelis metus, esu issilaikius ir nevazinejau ta laika tai viskas pamirsta, labai labai sunku dabar vel lyg ir is naujo mokintis vaziuoti........  blush2.gif    Na bet tikeismes viskas bus ok ir greitu metu susitiksime kely!  thumbup.gif    4u.gif


Svarbu susitikus nosim nebakstelt smile.gif o siaip sveika prisijungus smile.gif
Atsakyti
Sveikos- ir aš, ir aš.papirka Reanault Megane bigsmile.gif
Atsakyti
gal kas norėtų įsigyti labai gerą Renault Megane 2001.08 m. 1,6 benzinas,visi privalumai,rida 50000 km,iš Pranzūcijos,Lietuvoje labai mažai eksplotuota.Vilnius 8-652 19740
Atsakyti
Jau kai paturejau viena,tai daugiau nebenoreciau..Pradejo kilt temperatura nei is sio,nei is to,keitem 3 kartus termostatus.Po to galiausiai sustojau viena karta vidury sankryzos ir baiges..teko nutempt ir palikt,o pasirodo sudege variklio tarpine..Ir siaip man tos prancuzes tokios kaprizingos,nznai kada kas susisvies joms..Nebenoriu,nebent cia man labai nepasiseke.Bet db kad ir kita vairuoju,tai bent po renault atsirado tas toks,kad viska reikia tikrint ir ziuret jei koks itarimas kyla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Student3 @ 2009 04 05, 18:26)
Jau kai paturejau viena,tai daugiau nebenoreciau..Pradejo kilt temperatura nei is sio,nei is to,keitem 3 kartus termostatus.Po to galiausiai sustojau viena karta vidury sankryzos ir baiges..teko nutempt ir palikt,o pasirodo sudege variklio tarpine..Ir siaip man tos prancuzes tokios kaprizingos,nznai kada kas susisvies joms..Nebenoriu,nebent cia man labai nepasiseke.Bet db kad ir kita vairuoju,tai bent po renault atsirado tas toks,kad viska reikia tikrint ir ziuret jei koks itarimas kyla biggrin.gif

Kai as pirkau savo Opel Tigra (pries MEgane, ta tetis atidave) tai pardavejas sake, kad su masina, kaip su zmona, gali pasisekt, gali ne.. biggrin.gif mano du draugai vienodas masinas turejo, net metu tu paciu, bet vienas is servisu neissikrapstydavo, o kitas isvis tik tepalu pakeistu nulekdavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki parduodamas reno scenik, 98 metu 1.6 benzinas/dujos(originalios, gamyklines). Tik ka praeita techninė apžiūra, mašina labai tvarkinga. Kaina 8700(derinama)

teirautis nr : 862544045, Vilnius
Atsakyti
QUOTE(komplikuota @ 2009 03 24, 01:08)
Sveikos vairuotojos smile.gif As irgi jungiuosi i jusu rata... Esu Renault Scenic vairuotoja

Aš taip pat Renault Megane Scenic vairuotoja rolleyes.gif Labai miela mašinytė, tik žiauriai lepi doh.gif
Atsakyti