Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

galvoju ir aš megane kupė pirkti, tik noriu paklausti kaip lyginant su japoniškom minkštesnė ar kietesnė?
Atsakyti
Sveikos, įstoju ir aš į meganių gerbėjų klubą ax.gif
Tik praitą savaitę nusipirkom. Pirmas mašiniukas tai nelabai galiu palygint, bet man patinka wub.gif
variklis 1,9 dyzeliukas, 98 metukai smile.gif
Atsakyti
Laba, stoju ir as i meganiu klubely, mano taip pat pirmojo masina, tai nieko negaliu pasakyt, dar normalei nevazinejau nes remontuojama, nes avarija turejus, kupe pirkom, 1.6 variklis, 97metu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
turejom 2003 metu megane, ir didelio ispudzio nepaliko: mazoka, brangiai kainuoja detales blink.gif (nereikia noreti su visomis prancuziskomis masinomis tas pats) ir vaziuoja kietokai. smile.gif Zodziu grazus barskutis
Atsakyti
Vat kazkodel ir as uzsimaniau kupe g.gif
Atsakyti
Stoju į Meganių klubą. Vakar įsigijau Renault Megane Classic 98m., variklis 1,6 smile.gif Spalva mėlyna. Važiuot dar nemoku, tai nevažiavau. Poryt bandysiu važiuot biggrin.gif Vairas kitoj pusėj, reik išmokt atbulai vairuot biggrin.gif
Atsakyti
maniske stovi irgi kieme dar nevaziavau, uzregistruot reikia biggrin.gif o beto bijau db vazinet nes slidu.. laukiu geresniu dienu ax.gif na seip planuojam sestadieni i palanga palekt tai teks vairuot ax.gif tikiuosi nebus booom mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2007 02 20, 13:27)
maniske stovi irgi kieme dar nevaziavau, uzregistruot reikia biggrin.gif o beto bijau db vazinet nes slidu.. laukiu geresniu dienu ax.gif na seip planuojam sestadieni i palanga palekt tai teks vairuot ax.gif tikiuosi nebus booom mirksiukas.gif  smile.gif

O musiske meganiuke jau patyre pirmaji boooom doh.gif Nuslydom nuo kelio, persokom atitvara.. bla bla... finansiskai apie 2500Lt doh.gif
Atsakyti
ojej vargšiukė Meganiukė, ar labai apsilamdė? sad.gif O aš dar nevažiavau sad.gif man airiai kai užgiedojo draudimo kaina, tai laukiu pažymos iš LT, kad be avarijų esu važinėjus, nes labai lupa brangiai... 1200eurų... nesamonė...
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2007 02 20, 13:49)
ojej vargšiukė Meganiukė, ar labai apsilamdė? sad.gif O aš dar nevažiavau sad.gif man airiai kai užgiedojo draudimo kaina, tai laukiu pažymos iš LT, kad be avarijų esu važinėjus, nes labai lupa brangiai... 1200eurų... nesamonė...

ogo.. tikrai kad lupa... console.gif

maniske irgi po remonto neblogo buvo.. bet vyras sutvarke pats savom rankom( jo darbas toks) tai remontas irgi panasiai kainavo, bet uz tat jis ja pigiai nupirko blush2.gif eh.. ryt leksim i regitra uzregistruot thumbup.gif mano draudimas irgi daug kainuos, nes tik 4 metai kaip teises turiu, ir dar 25metu nera..sakem bandysim 3 men.draust o paskui ziuresim gal man net nepatiks ji...nors db esu ja isimylejusi, aisku kaip pavaziuosiu gal kitaip atrodys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2007 02 20, 13:49)
ojej vargšiukė Meganiukė, ar labai apsilamdė? sad.gif O aš dar nevažiavau sad.gif man airiai kai užgiedojo draudimo kaina, tai laukiu pažymos iš LT, kad be avarijų esu važinėjus, nes labai lupa brangiai... 1200eurų... nesamonė...

Niu kas dėl apsilamdymo, tai to išvengėm smile.gif
Sutrupėjo priekinis bamperis, keitėm abu radiatorius, 1 ratas, 2 padangos. Dar kėbulo tempimas.. Dar įskaičiavom mašinos ištempimą avarijos vietoje + nuvežimas į remontą (~300) tai susidarė... O dar Vilniaus dirbtuvių kainomis doh.gif Aij dar pareis bauda už įvykį..
Bet jau draudimas tai šakės blink.gif Aš sumokėjau kažkur 240Lt lotuliukas.gif
Atsakyti
niu jo daug gaunasi, jei i dirbtuves vezi, maniskis pats tvarke tai irgi ta pati kaina gavosi, kas brandiausia tai zibintai kainavo.. ir dar kol gavo doh.gif doh.gif

o draudimas tau kuriam laikui tiek kainavo? unsure.gif
Atsakyti