Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

Sveikos, as cia buvau viena is pasisakanciu kokia faina yra Megane..del isvaizdos, erdvumo ir minkstumo..pasilieku kad ji man labai patiko..bet del visu techniniu dalyku..tai dziaugiuosi atsikracius..kazkokia parasa visiska.. g.gif schmoll.gif o jei jau nuspresit pirkti tai tik nepirkit vazinetos Lietuvoje..
Atsakyti
na ir as jungiuos i Jusu buri.. jau 3 menesiukai kaip vazineju su Renault Megane, 1.6 l, 97 m.
Siaip patenkinta, ekonomiska, patogi masinyte, tik va su viena beda susiduriau nuo pat pradziu - posukis. Kada jis ijungtas ir stabdau, nustoja mirkset, umasto "pailset", atleidziu stabdzius, toliau veikia. Kame bead, gal kam teko susidurt? smile.gif
Atsakyti
Ar mane priimsit?
Lietuvoj vairuoju savo mylima Renault Megane 2000 .. wub.gif
Atsakyti
na ir aš į jūsų būrį. vairuoju megane 04m, 1,5 varikliukas. Labai faina, manevringa, o swarbiausia ekonamiska 100 km 3,5 l dyzeliuko 4u.gif viskam reikia prieziuros ir meiles... gerai, kad turiu gera vyra, kuris rupinasi manaja masinike wub.gif
Atsakyti
Sveikos naujai prisijungusios 4u.gif
pas mus čia tylu kažkaip... Niekas nei pasipergyvena nei pasigiria savo mašinytėmis...
Maniškė, tai buvo truputį mane pagąsdinusi, bet nieko, draugaujam ir toliau. Pati kalta buvau, nes palikau užtrauktą rankinį ir nevažiavau kažkur 5 dienas... Rupūžius užšalti sugebėjo... blush2.gif Priverčiau važiuoti, bet pasimokiau... Stengiuosi nebepalikti užtraukto.
Atsakyti
QUOTE(Snowdrop @ 2009 02 04, 22:53)
palikau užtrauktą rankinį ir nevažiavau kažkur 5 dienas... Rupūžius užšalti sugebėjo... blush2.gif Priverčiau važiuoti, bet pasimokiau... Stengiuosi nebepalikti užtraukto.


Vat del sito tai ir mane tetis bara.. o pas mane jau iauge i krauja uztraukti rankini. Kaip meistras aiskino, kai sala, prisala ir kazkokie trosai gali trukt. O tai brnagus malonumas...
Tik keikiuos del spalvos savo masinytes, ziema rudys pradejo sparciai list ir matosi doh.gif
Atsakyti
O kokia pas tave spalva Eglootia?
Pas mane, ti tinginiu spalva hihihi.gif slapio eksvalto, tai nelabai is tolo purvai matosi
Ir kazkaip rudys dar nelabai matosi
Atsakyti
Jungiuosi ir as i jusu buri.megane vairuoju jau 1metai ir 3 men. Pirmus metus atvazinejau tiesiog puikiai, nu bet kaip nuo lapkricio ji man pradejo kaprizus rodyt... doh.gif . tai tas, tai anas... ax.gif . nu zodziu,situacija tikrai nera labai tragiska, bet esu ja patenkinta 4u.gif
Atsakyti
Na, mamos, o kaip Jums naujasi Renault Megane? Mano naujas svajonių automobilis wub.gif Renault Megane Nouvelle
Atsakyti
QUOTE(Cruella @ 2009 02 16, 23:25)
Na, mamos, o kaip Jums naujasi Renault Megane? Mano naujas svajonių automobilis  wub.gif Renault Megane Nouvelle


neblogas neblogas thumbup.gif galas ypač gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Snowdrop @ 2009 02 04, 21:53)
Maniškė, tai buvo truputį mane pagąsdinusi, bet nieko, draugaujam ir toliau. Pati kalta buvau, nes palikau užtrauktą rankinį ir nevažiavau kažkur 5 dienas... Rupūžius užšalti sugebėjo... blush2.gif Priverčiau važiuoti, bet pasimokiau... Stengiuosi nebepalikti užtraukto.

Aciu uz priemima 4u.gif

As irgi gaunu barti uz palikta rankini hihihi.gif

Maniske tai paskutinem dienom pagal nuotaika uzsiveda, jei nenori - pasioziuoja.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Snowdrop @ 2009 02 08, 02:30)
O kokia pas tave spalva Eglootia?
Pas mane, ti tinginiu spalva hihihi.gif slapio eksvalto, tai nelabai is tolo purvai matosi
Ir kazkaip rudys dar nelabai matosi


pas mane balta blush2.gif ... tai viskas matos. o ja pastaraja savaite pavarinejau pora kartu is kauno pirmyn atgal i vilniu, dar i palanga ir galiausiai i panevezi, tai siand paziurejau kad praust verkiant reikia. Bet pagalvoju, kad isvaziuosiu i gatve ir vel murze bus biggrin.gif
Atsakyti