Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

Jei tu kalbi apie vienatūrius, tai truputi skirtumas yra, Scenic'ai gražesni ir ne tik, turėjau Renault Megane, bet ne vienatūrį, tai problemėlių aišku buvo, prancūziška lepi mašinytė... Verčiau kitokia, bet ne renault, dabar važynėju Mercedes Benz universalu ir super thumbup.gif vaziavimo kokybė skiriasi ir su detalėmis lengviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kucaka7 @ 2008 07 31, 13:04)
Jei tu kalbi apie vienatūrius, tai truputi skirtumas yra, Scenic'ai gražesni ir ne tik, turėjau Renault Megane, bet ne vienatūrį, tai problemėlių aišku buvo, prancūziška lepi mašinytė... Verčiau kitokia, bet ne renault, dabar važynėju Mercedes Benz universalu ir super  thumbup.gif  vaziavimo kokybė skiriasi ir su detalėmis lengviau  smile.gif

aga, apie vienetūrius, man labai faina masiniuke, o kas liečia detales tai to labiausiai ir bijau verysad.gif
Atsakyti
Na sulaukiau as savo Megane Grantour (Universalas) pagaliau. Vazineju dar tik savaite, bet matau vien privalumus:) Kazkaip masina erdvesne viduje nei pasirode kai pirma karta isedau. Sanaudos kuro irgi tenkina (5,5 L/100km.) Isibegejimas irgi neblogai kaip 1.5L varikliui. Zodziu kol kas thumbup.gif masinyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu_Ryga:) @ 2008 04 07, 21:12)
pastovios problemos su elektra.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif As vis dar istikima savajai meganiukei, ale, su elektra tai pastovios problemos doh.gif Tai rakteli istrauki, o ji vis dar uzsikurusi, tai neuzsiveda, nors tu ka - pasirodo laidai supuve, keikes meistras, oj keikesi doh.gif NIu bet dabar kuris laikas tai tfu tfu tfu unsure.gif Turiu dabar kita beda - nespeju tepalu pilt, kazkur isgaruoja, blyn neradau is kur galetu begti g.gif
Atsakyti
Pas mane ir buvo laidas nupuves,sunkiai kures .O siaip pastovios problemos man su dusle. doh.gif
Atsakyti
Na maniske irgi kazkokia idomi... turiu nuo balandzio menesio, tai kol ash vaziuoju jai viskas gerai. tik priseda tetis prie maniskes vairo - taip ir prasideda. Viena karta langas nebeuzsidare, tetis tvarke, bet teko tik sukeist varikliukus, kad vairuotojas tik savo galetu atsidarinet, o keleivis tik is savo puses, nieko daugiau nebegalejo padaryt... Praejo pora menesiu, netycia kazkaip pabandziau, ziuriu ir atsidaro ir uzsidaro keleivio langas ir is vairuotojo puses, nors niekas netvarke. Kita karta kai jis vaziavo, sugedo spynele, tai ja suremontavo. Nusprendziau, kad mano meganiukei nepatinka vyriska gimine, nes kol mes su mama vaziuojam, jai nieko nenutinka, tik vyriskis uz vairo, tai taip ir lauk skambucio, kad kazkas sugedo...
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2007 08 02, 13:05)
Gal kas susidūrėt su tokia Meganių bėda kaip Imobilaizeris? Nebereaguoja raktas sad.gif

Buvo tas pats ir man tik su Renault Twingo, nesivede ir su raktu duru automatika neveike. Tik su ranka ten prie veidrodzio jungikli paspaudus duru uzraktai suveikdavo, bet uzvest niekaip. Nutempiau taisyti tai po 4 dienu pasake 4 tūkst ir pakeisim kompa. Gerai kad vyras elektronikoj gaudosi, sako spyga jiems ne 4 tūkst, paeme ir sutvarke net masinos nearde, kaska paprogramavo ir viskas gerai. Sake kad ir kitoms renault gali už kokius 250lt imobilaizerius atblokuoti arba smulkiai isaiskinti kaip tai daroma, jei masinos atvilkti negali. Jei kam reikia rasykit mano vyrui e. pastas: koja020-reno@yahoo.com tikuosi pades jei netinges, truputi pritingi jis, jam geriau pazvejoti ar pagrybauti.
Atsakyti
4u.gif sveikos, Megane turėtojos

gal su neveikiančiais valytuvais susidurt teko? pora mėn kieme pastovėjo, palijo gal smarkokai ir valytuvai nėkrust.. blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes nzn ar yra tokia tema apie Reno Megane 2002m bet mane domina si masina kas turit labai prasau pasisakykit kas gero o svarbiausia kokie minusai ???
ir seip jei masinyte vertinat neigiamai tai gal galit patarti kokia pirktumet man reikia keturiu duru,ir ekonomiskos na ur kad isvaizda bent jau pusetina butu... masciau apie pezo 307,mercedes A klases,alpfa romeo,ford focus ..ir t.t bet kiekviena su savo minusais ir trukumais tai dabar apsistojau ties reno...patarkit...smile.gif
Atsakyti
http://www.supermama...?...8&hl=megane

megane tema, 18 psl diskusiju
gal pries kuriant tema reiktu pasinaudoti paieska 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Konkrečiai dėl Megankės patarčiau čia paklausinėt:

http://www.renaultcl...wforum.php?f=68

O iš visų išvardintų, asmeniškai focusą imčiau. Nes prijaučiu fordams, plius ekonomiška, plius nebrangi eksplotacija.
Atsakyti
aciuuu merginos smile.gif
Atsakyti