Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

Mano Megane spangti pardejo..kaladeles abi pasikeiciau..cia tai dzin..bet pradedant vaziuoti pirmu begiu kazkas ziauriai bilda..ant kitu begiu ne..nu nors nusisauk..ir nieks nieko neranda..tikiuosi ne greiciu deze verysad.gif bet Meganes man vistiek patinka doh.gif
Atsakyti
aciu uz atsakymus... tikriausiai savo sprendimo nekeisiu, nes jau viena meganiuke nusiziurejau blush2.gif liko tik pasedeti viduje ir nuspresti ar tai tikrai mano masinyte, ar pasiieskoti kitos...
Atsakyti
QUOTE(Snowdrop @ 2008 04 08, 15:19)
aciu uz atsakymus... tikriausiai savo sprendimo nekeisiu, nes jau viena meganiuke nusiziurejau  blush2.gif liko tik pasedeti viduje ir nuspresti ar tai tikrai mano masinyte, ar pasiieskoti kitos...

Linkiu gero pirkinio mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, Achimene, nusipirkau aš ta meganiuką, ryt tikiuosi jau ir prie vairo prisėsiu bigsmile.gif
Atsakyti
Pavažinėjau pora savaičių, tai nesigailiu dėl pirkinio thumbup.gif ...tfu tfu tfu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Snowdrop @ 2008 04 10, 21:10)
Ačiū, Achimene, nusipirkau aš ta meganiuką, ryt tikiuosi jau ir prie vairo prisėsiu  bigsmile.gif

Niu ir kaip sekasi važinėti? 4u.gif
Atsakyti
Po truputi vazineju.. Va siandien pirma diena viena pati po miesta raiziau... Ir nieko. Man patinka si masinyte net labai 4u.gif
Atsakyti
as turiu Megane irgi labai patenkinta, 6 metus atvazinejau be jokiu problemu.
Atsakyti
Niu mergaites, vasara planuojam pirkti masinuka ir MB zyziu tik apie Megane nuo 2003m laidos.. kai tik burgz ji pas mane, butinai uzsuksiu pas jus biggrin.gif
Atsakyti
Laukim prisijungiant sticho 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as prie jusu mirksiukas.gif Mano masiniukas Renault Megane Coupe 2000m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loretele: 25 liepos 2008 - 11:51
Sveikos mergaites, nu aš čia pasirodysiu visiška tūndra su savo klausimu, bet noriu pirkt reno megane, bet pastebėjau kad reno scenik daug pigesnės, bet skirtumo aš tarp jų nematau jokio g.gif , tai ir galvoju, kuom skiriasi megane nuo sceniko?
Atsakyti