Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

Sveikutės, meganiukių vairuotojos 4u.gif man tenka atsisveikinti su savuoju dūzgiu :/ 1,6 l 1998 metų automatas pradėjo kvailiot, o kai nuvariau į servisą, pasakė, kad remontas kainuotų nuo 3000 iki 5000 lt... verysad.gif verysad.gif pagrindinio pavarų dėžės krumpliaračio karūnėlė atitrūko ir apsukų jutiklis susidevėjo sad.gif gal kam teko susidurti? g.gif gaila atsisveikinti, tarnavo man mašinytė nuostabiai... unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūne @ 2008 03 21, 17:58)
Sveikutės, meganiukių vairuotojos  4u.gif  man tenka atsisveikinti su savuoju dūzgiu :/ 1,6 l 1998 metų automatas pradėjo kvailiot, o kai nuvariau į servisą, pasakė, kad remontas kainuotų nuo 3000 iki 5000 lt... 

Vaje, tikrai labai gaila verysad.gif Nu jo, pavarų dėžės remontas visada brangiai kainuoja ir taisyti dažniausiai neapsimoka...
O mano renuko amortikai nusibaigė, tai teko prieš šventes nemažai pinigėlių pakloti už remontą unsure.gif
Atsakyti
As pavairiuoju meganiuka 99 m. siaip turiu opel tigra, bet tecio meganas, labai faina masinyte.. Minkstute, viska gali daryt vienu pirstu.. Kaifas vairuoti wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 03 24, 15:28)
Minkstute, viska gali daryt vienu pirstu.. Kaifas vairuoti wink.gif thumbup.gif

Aha, meganiukės labai manevringos user posted image
Atsakyti
Sveikutės, jungiuosi ir aš į kompaniją ax.gif penktadienį nusipirkom meganiuką 2004 metų blush2.gif Tikiuosi nepaves...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milinga: 02 balandžio 2008 - 08:49
QUOTE(Milinga @ 2008 04 02, 09:48)
Sveikutės, jungiuosi ir aš į kompaniją  ax.gif penktadienį nusipirkom meganiuką 2004 metų  blush2.gif Tikiuosi nepaves...

Sveika prisijungusi user posted image Kaip pirmoji diena su meganiuku?
Atsakyti
QUOTE(Achimenė @ 2008 04 02, 20:18)
Sveika prisijungusi user posted image Kaip pirmoji diena su meganiuku?

aciu blush2.gif gerai, tik reikia priprasti, kad reik elgtis svelniai blush2.gif man islipus is senuko golfuko keista...nes ir vairas be stiprintuvo buvo ir begiai sunkiau junginedavosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milinga: 03 balandžio 2008 - 07:56
QUOTE(Milinga @ 2008 04 03, 08:55)
aciu  blush2.gif gerai, tik reikia priprasti, kad reik elgtis svelniai  blush2.gif  man islipus is senuko golfuko keista...nes ir vairas be stiprintuvo buvo ir begiai sunkiau junginedavosi biggrin.gif

Įsivaizduoju koks dabar malonumas vairuoti po tokios patirties mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Achimenė @ 2008 03 30, 22:27)
Aha, meganiukės labai manevringos user posted image

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos meganiuku myletojos,

man labai patinka sios masinytes, labai noreciau tokios, bet norejau pasiteirauti, ar pradedanciai vairuotojai patartumet ja isigyti (nors teises turiu beveik 2 metai, bet vazinejau labai retai). Zvalgausi i 96-97 metu masinytes...
Atsakyti
QUOTE(Snowdrop @ 2008 04 07, 20:59)
Sveikos meganiuku myletojos,

man labai patinka sios masinytes, labai noreciau tokios, bet norejau pasiteirauti, ar pradedanciai vairuotojai patartumet ja isigyti (nors teises turiu beveik 2 metai, bet vazinejau labai retai). Zvalgausi i 96-97 metu masinytes...

Sunku pasakyti g.gif Iš vienos pusės patarčiau, nes tai nedidelė mašina, o ir matomumas per veidrodėlius geras, nors galinis stiklas ir lenktas. Bet šiaip meganė meganei nelygu. Pavyzdžiui, maniškės laaabai jautri sankaba, tai kaip pradedančiai vairuotojai buvo tikrai sunku, gesdavau ir gesdavau doh.gif Tačiau mano meganiukė tragiškai nereaguoja į per aukštą pavarą, o tai pradedančiai vairuotojai tikrai gerai (staigų posūkį net su 4-ta per žioplumą paėmiau). Dar pliusas, kad tai manevringa mašina. Kitas dalykas, svarbu, kad "batukai" būtų tinkamo dydžio, pavyzdžiui, maniškės padangos per didelės, tai mažokai ratai išsisuka, o tai minusas parkuojant, ypač pradedančiai vairuotojai.
Man meganė buvo pirmoji mašina ir tikrai nesigailiu ją nusipirkusi, nors ir turi savų trūkumų rolleyes.gif
Sunku pasakyti kokia mašina tinkamiausia pradedančiai vairuotojai. Aš rinkčiausi tą, kuri labiausiai patinka ir dar svarbu, kad būtų techniškai tvarkinga, nesinori jau iš karto susidaryti vaizdo, kad mašinos ir daug vargo sukelia.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Snowdrop @ 2008 04 07, 19:59)
Sveikos meganiuku myletojos,

man labai patinka sios masinytes, labai noreciau tokios, bet norejau pasiteirauti, ar pradedanciai vairuotojai patartumet ja isigyti (nors teises turiu beveik 2 metai, bet vazinejau labai retai). Zvalgausi i 96-97 metu masinytes...


sveikos smile.gif
as vairuoju dabar megane 96 metu.
Na- nepatarciau jaja isigijineti- geriau kokia kitokia smile.gif
pagrindines problemos kurias turejau- nuolatinis guoliu keitimas, kaladeles. Elektra - kartais apsukos padideja net masinai nevaziuojant (rauna is vietos..) Maniske dar ir rudyti pradejo. O siuo metu dar ir spyruokle suluzo, tad be spyruokles reikia keisti i rguoliu sir kaladeles ir pan.
Nors siaip ka, atitarnavo tris meteliu sman ji nelabai nuostolingai. Siaip minkstute, gera garso izoliacija. Bet nebepirkciau.. Brangios detales, pastovios problemos su elektra. Nors siaip gal laimes dalykas smile.gif
Tarp kitko parduodu, nebrangiai, tad rolleyes.gif mana yra geresniu tokiu metu masinyciu - kad ir hondikes smile.gif
Atsakyti