Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

QUOTE(Achimenė @ 2008 03 03, 10:22)
Sveikinu  4u.gif  Jei visos pagalvės sveikos, tai turbūt tikrai nebuvo daužta  g.gif Smagu, kad meganių vairuotojų gausėja user posted image Kelyje susimatysim user posted image  mirksiukas.gif
Papildyta:

Nu mano irgi be pagalvių ir elektros paketo, bet techniškai tikrai tvarkinga, o tai svarbiausia. Aš mokėjau 7000 Lt, bet kai pirkau, tai reniukas buvo 9 metų senumo. Taviškis turbūt 1996 metų  g.gif
Dėl golfų ir audinių, tai Tu teisi. Nesuprantu kuo jos geresnės, tik sudrožtos labiau... Sako, kad jų detalės pigesnės. Gal ir taip, bet trumpiau laiko nei meganių, taigi sumoje panašiai gaunasi. Na, čia mechanikai man taip sakė  blush2.gif

Achime mano renukas 1997.. blush2.gif galvoju casko draudimu draustis..kolkas vazineju kai tik gaunu proga..ryt zadu naktini reisa dar pravaziuoti, o jau penktadeini sesti viena ir minti i darba, ai dar priregistruoti reikia g.gif ryt jauciu varysim..
Su laiku gal koki renuku meaniu susirinkima padarysim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2008 03 05, 20:31)
Achime mano renukas 1997.. blush2.gif galvoju casko draudimu draustis..kolkas vazineju kai tik gaunu proga..ryt zadu naktini reisa dar pravaziuoti, o jau penktadeini sesti viena ir minti i darba, ai dar priregistruoti reikia g.gif ryt jauciu varysim..
Su laiku gal koki renuku meaniu susirinkima padarysim lotuliukas.gif

sveikutes 4u.gif ar priregistravot meganiuka? as ir galvoju, kokiu draudimu draustis, nes nera dvieju metu stazo g.gif kasko, pasirodo, draudi tik savo automobili, bet jis neatlygina nuostoliu kitam, tai jei teisingai supratau, reikia dvieju draudimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Achimenė @ 2008 03 04, 00:22)
Dėl golfų ir audinių, tai Tu teisi. Nesuprantu kuo jos geresnės, tik sudrožtos labiau... Sako, kad jų detalės pigesnės. Gal ir taip, bet trumpiau laiko nei meganių, taigi sumoje panašiai gaunasi. Na, čia mechanikai man taip sakė  blush2.gif


Vokisku ne tik detales pigesnes, bet ir priejimas taisymui patogesnis. "Francuzkas" daugumas keikia, neva norint kazka pakeist "puse masinos isardyt" reikia...Kiek tame tiesos nezinia... g.gif Siaip meganes labai fainos masinytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Basava @ 2008 03 07, 10:03)
sveikutes 4u.gif ar priregistravot meganiuka? as ir galvoju, kokiu draudimu draustis, nes nera dvieju metu stazo g.gif kasko, pasirodo, draudi tik savo automobili, bet jis neatlygina nuostoliu kitam, tai jei teisingai supratau, reikia dvieju draudimu g.gif

sveikute as savi meganiuka priregistravau..labai greitai ten viskas buvo 4u.gif o del draudimo tai tokia beda..pas mane irgi tik 1m stazas (per kuriuos beveik nevazinejau doh.gif )tai darudimas kainavo 525..galima registruoti ant kito zmogaus..bet atsitikus avarijai..skirtuma reikes vistiek padengti, tai jokio tolko kaip sakant..kasko visai atskiras draudimas..tai reikia tiesiog dvieju draudimu, as ir galvoju bent pirmus metus draustis kasko..bus rami galva.. blush2.gif
P.S draudziausi BTA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudri: 08 kovo 2008 - 13:00
QUOTE(gaudri @ 2008 03 08, 13:59)
sveikute as savi meganiuka priregistravau..labai greitai ten viskas buvo 4u.gif o del draudimo tai tokia beda..pas mane irgi tik 1m stazas (per kuriuos beveik nevazinejau doh.gif )tai darudimas kainavo 525..galima registruoti ant kito zmogaus..bet atsitikus  avarijai..skirtuma reikes vistiek padengti, tai jokio tolko kaip sakant..kasko  visai atskiras draudimas..tai reikia tiesiog dvieju draudimu, as ir galvoju bent pirmus metus draustis kasko..bus rami galva.. blush2.gif
P.S draudziausi BTA


Man kai tevai pirko masina, registravo ant mamos, nes ant manes butu brangu drausti, pas mane stazas 4.5 metai. O dabar juk galima padaryti taip, kaip jau sakiau draudem ant mamos, ir draudimo lape yra tokia varnele kuria pazymejus, visi kad vazineja su ta masina yra padrausti, reikia kazkiek papildomai sumoket, 80Lt ar kiek, bet kad draudimas gavosi 380Lt wink.gif ir atsitikus avarijai nieko nereiketu moketi 4u.gif nu cia nlb skiriasi nuo 525Lt, nu 150Lt vis tiek pigiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvaigzdute^: 08 kovo 2008 - 14:41
QUOTE(Basava @ 2008 03 07, 23:03)
sveikutes 4u.gif ar priregistravot meganiuka? as ir galvoju, kokiu draudimu draustis, nes nera dvieju metu stazo g.gif kasko, pasirodo, draudi tik savo automobili, bet jis neatlygina nuostoliu kitam, tai jei teisingai supratau, reikia dvieju draudimu g.gif

Taip, kasko draudimas yra tam, kad jei pati savo mašiniuką sudaužytum, tai jis tada atlygins, bet tai nėra privalomasis draudimas, todėl reikia dviejų. Be to, draudžiantis kasko reikia įsidėti signalkę, kuri atitiktų jų reikalavimus.
Aš esu apsidraudusi BTA, nors dar ir neturiu 2 m stažo, tačiau turiu jau 25 metelius, todėl man draudimas kainavo 220. BTA kažkaip pakeitė sistemą ir dabar skaičiuoja ne pagal stažą, o pagal metus.
Atsakyti
Sveikos, kas liecia meganiu taisyma, tai naujesnese tikrai taip, reikia isardyti puse priekio jei nori lempute paprasciausia pakeitsti nuo lepmos priekines doh.gif lotuliukas.gif bet mano metu meganei taip dar nera (1997) metu schmoll.gif
As kadangi turiu 5 metu vairavimo staza jau, tai man draudimas irgi kainavo aie 220 lt, o kasko draudimu irgi draudziaus, tai man kainavo metams laiko 660 lt 4u.gif ir signalizacijos paprastos reikejo tongue.gif draudziausi ERGO (beje girdejau kad jaunimui taiko geriausias salygas butent jie ) pas viena pazystama blush2.gif
Atsakyti
Sveikos Meganių mylėtojos biggrin.gif
Aš irgi buvau mylėtoja, kol nesusidūriau su gedimais ... blush2.gif Va dabar jau pamačiau, kodėl yra keikiamos prancūziškos mašinos. Ir šiaip, pastebėjau, kad servisuose labai nekoks požiūris į šituos ir kitus prancūziškus mašiniukus. Atvažiuoji į servisą ... Meistras išeina ir prasideda... Aaaaaaaa, - sako, - viskas aišku... RENO biggrin.gif
Šiaip, jeigu labai labai atvirai, antrą kartą aš prancūziškos nebepirkčiau. Joms mūsų klimatas yra per daug atšiaurus, per daug drėgmės, o kaip žinome, elektronika drėgmės nelabai mėgsta. tai vat ir prasideda visokios bėdos bėdutės. Ir dar, kas liečia kuro padavimo sistemą... bent jau servise man pasakojo, kad labai daug prancūziukų sustreikuoja šita sistema, nes pas mus galima prisipilti ne itin švaraus ir kokybiško kuro.
Bet šiaip, man Reno labai labai mielos mašinos. Visos mašinos yra geros, kol negenda thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorote: 15 kovo 2008 - 09:17
QUOTE(dorote @ 2008 03 15, 09:16)
Sveikos Meganių mylėtojos  biggrin.gif
Aš irgi buvau mylėtoja, kol nesusidūriau su gedimais ...  blush2.gif Va dabar jau pamačiau, kodėl yra keikiamos prancūziškos mašinos.

Čia jau priklauso nuo konkrečios mašinos. Maniškis renukas neturi jokių rimtų problemų, nors kas dieną su juo važinėju jau beveik du metus, ir jis pats ne jaunutis (1996 m.). Viena pažįstama turi naujutėlį fordą, tai iš servisų neišlenda. Aišku, ir fordai nepriskiriami prie gerų mašinų g.gif Aš nesakyčiau, kad prancūzai tokie blogi, tiesiog Tau su mašiniuku nepasisekė. Nors kita vertus, tikrai nepulsiu ginčytis, kad prancūzai geriau nei vokiečiai ar japonai ax.gif
O kas dėl servisų, tai man dar neteko susidurti su pašaipomis...čia gal nuo serviso priklauso... O štai apie italus (nekalbu apie sprotines mašinas) ir ispanus, tai tikrai anekdotai sklando biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip pat jau daugiau nei pusmetį vairuoju megane, manoji kupinė. Puse metų važinėjau be problemų, net smulkių gedimų jokių nebuvo, o vėliau prasidėjo vargai. Nežinau kaip su hečbekais, bet kai pirkau kupe, tai pažystami įspėjo, kad labai tikėtina, jog su šios auto važiuokle bėdų apturėsiu atėjus laikui, tai va, tas laikas ir atėjo blink.gif Mėnesio laikotarpyje pakeičiau abu galinius amortikus, paskui priekinei važiuoklei eilė atėjo, ten tai išvis teko keisti ir spyruokles, ir guolius, ir diskus ir dar velniai žino ką. Žodžiu palengvino piniginę man tas remontas belen kiek doh.gif Na bet nieko, pyktis praėjo, mašina dbr važiuoja gerai ir vėl išsišiepus važiuoju cool.gif Ai, dar imobilaizeris neseniai sugrybavęs buvo, tai teko tempt pas meistrus, kad kodą pagautų.
Atsakyti
Sveikos mes irgi turim megane kombi (2005) mes ja labai patenkinti, na tfu tfu tfu kol kas gedimu neturejom. ivertinau kombi privalumus atsiradus vaikui, kaip greitai ir patogiai viska gali supakuoti i didele bagazine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinamonine @ 2008 03 16, 22:18)
Aš taip pat jau daugiau nei pusmetį vairuoju megane, manoji kupinė. Puse metų važinėjau be problemų, net smulkių gedimų jokių nebuvo, o vėliau prasidėjo vargai.

Nenusimink, ne tik meganės genda biggrin.gif O važiuoklė - vienas iš dažniausiai taisomų dalykų visose mašinose. Svarbu, kad dabar viskas gerai. Linkiu, kad dar greitai į servisą nereiktų važiuoti 4u.gif
Atsakyti