Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

Sveikutes, as irgi stoju i kluba..vakar nusipirkau Megane hečbeką 1,6 lt 1997m..pati ir parsivairavau is Vilniaus..nors prie vairo viena be keleivių sedejau pirma karta..esu dar labai sviezia vairuotoja.. blush2.gif bet sita masiniuka isimylejau is pirmo zvilgsnio..man ji is isores nediduke..o viduje labai erdvi..nes pati esu 1,80..be jauciuosi tai labai gerai joje.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2008 03 02, 14:50)
Sveikutes, as irgi stoju i kluba..vakar nusipirkau Megane hečbeką 1,6 lt 1997m..pati ir parsivairavau is Vilniaus..

Sveikinu įsigijus puikų pirkinį drinks_cheers.gif Linkiu, kad smagiai Tavo renukas riedėtų ir negestų. Ir aš šitą mašinytę įsimylėjau iš pirmo karto wub.gif O kad viena parvažiavai, tai esi drąsi. Šaunuolė 4u.gif user posted image Gal nepaslaptis kiek už savo renuką sumokėjai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achimenė: 02 kovo 2008 - 20:56
As su savo reniuku vazineju dar labai trumpai, tik apie pusantro menesio blush2.gif
esu vaziavus su ivairiomis masinomis, bet sita labai patinka thumbup.gif kai po saviskes isedu i MB 2004 metu auto,man ten taip nepatogu vairuot, viskas atrodo berysio doh.gif lotuliukas.gif
o mano masiniukas kainavo nei daug nei mazai - 1100 euru bigsmile.gif tai as dar pasikeiciau salona visa, padangas naujas pirkau, nu zodziu dar apie 1000lt rolleyes.gif pas mane 1,9 dyzelis thumbup.gif valgo tikrai nedaug dyzelio, kiek tiksliai litru tai neskaiciavau, bet prisipyliau visa baka ir vazinejau menesi laiko bigsmile.gif o vazineju nemazai, o dar plius kelione i Vilniu 200km su tuo paciu kuru atlaike, zodziu super duper bigsmile.gif
tik vat reiktu truputi kosmetinio remonto, bet MB sake kad ant pavasari patvarkys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuks @ 2008 03 03, 08:40)
As su savo reniuku vazineju dar labai trumpai, tik apie pusantro menesio  blush2.gif

Smagu, kad esi patenkinta savo renuku. Smagiai važinėkis user posted image O kelintų metų Tavo mašinytė? Kokiam mieste pirkai? Kažkaip kaina mažoka pasirodė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achimenė: 03 kovo 2008 - 15:13
QUOTE(Achimenė @ 2008 03 02, 07:32)
Sveikinu įsigijus puikų pirkinį  drinks_cheers.gif Linkiu, kad smagiai Tavo renukas riedėtų ir negestų. Ir aš šitą mašinytę įsimylėjau iš pirmo karto  wub.gif O kad viena parvažiavai, tai esi drąsi. Šaunuolė  4u.gif  user posted image Gal nepaslaptis kiek už savo renuką sumokėjai  blush2.gif

dekui, dekui..nors visu poziuris I reno kazkoks keistas..tipo sudas.. unsure.gif bet man ji nerealiai patinka..tegu susuikisa tuos savo golfus ir audines kur nelenda..nes kazkodel visi labai standartiski..
uz savo renuka paklojau 4700 net nezinau ar cia normaliai?kazkaip staiga pamatem gera varianta tai ir nulekem bet ji neturejo elektros paketo..ir pagalviu..uz tai ir kaina manau mazesne truputuka..kita viska eigoje pasimatys.. ax.gif bet tikiu kad viskas bus gerai..
Atsakyti
sveikos 4u.gif jungiuosi prie jusu. vyras sekmadieni nupirko megane biggrin.gif melyna elektra spalva, hecbekas, 1,4 blush2.gif benzinas,1999m. tik mokejom brangiau- 3000euru g.gif 4 oro pagalves sveikos, tai manyciau, kad rodo, jog nebuvo dauzta, bent jau stipriai. ryt varom i technikine, paziuresim, ka ras.
Atsakyti
QUOTE(Basava @ 2008 03 03, 22:50)
sveikos 4u.gif jungiuosi prie jusu. vyras sekmadieni nupirko megane biggrin.gif

Sveikinu 4u.gif Jei visos pagalvės sveikos, tai turbūt tikrai nebuvo daužta g.gif Smagu, kad meganių vairuotojų gausėja user posted image Kelyje susimatysim user posted image mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gaudri @ 2008 03 03, 16:57)
dekui, dekui..nors visu poziuris I reno kazkoks keistas..tipo sudas.. unsure.gif bet man ji nerealiai patinka..tegu susuikisa tuos savo golfus ir audines kur nelenda..nes kazkodel visi labai standartiski..

Nu mano irgi be pagalvių ir elektros paketo, bet techniškai tikrai tvarkinga, o tai svarbiausia. Aš mokėjau 7000 Lt, bet kai pirkau, tai reniukas buvo 9 metų senumo. Taviškis turbūt 1996 metų g.gif
Dėl golfų ir audinių, tai Tu teisi. Nesuprantu kuo jos geresnės, tik sudrožtos labiau... Sako, kad jų detalės pigesnės. Gal ir taip, bet trumpiau laiko nei meganių, taigi sumoje panašiai gaunasi. Na, čia mechanikai man taip sakė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Achimenė @ 2008 03 03, 23:22)
Sveikinu  4u.gif  Jei visos pagalvės sveikos, tai turbūt tikrai nebuvo daužta  g.gif Smagu, kad meganių vairuotojų gausėja user posted image Kelyje susimatysim user posted image  mirksiukas.gif

kelyje tai gal dar nereikia blush2.gif mat dar nera nei savaites kaip teises turiu ax.gif dar prie vairo nedrisau sesti, kai meistrai apziures, tada po truputi ir pradesiu rolleyes.gif bet man ji labai patinka. vyras vaziavo prieki su megane, o as is paskos su audi, tai grozejausi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Achimenė @ 2008 03 03, 16:13)
Smagu, kad esi patenkinta savo renuku. Smagiai važinėkis user posted image O kelintų metų Tavo mašinytė? Kokiam mieste pirkai? Kažkaip kaina mažoka pasirodė  g.gif


mano masinyte 1997 metu rolleyes.gif MB brolis nupirko Kaune pas tuos bachuriukus kur dauztas masinas pardavineja, o ji ten stovejo stovejo ilgai, nieks neme, tai MB brolis issiderejo su jais taip pigiai, o dar dyzelis thumbup.gif tai vat maniske irgi nedauzta, tik truputi labai nedaug vienas sonas ilenktas doh.gif bet nelabai stipriai matos irnesakyk.gif

visos meganistes susimatysim kelyje thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuks @ 2008 03 04, 12:19)
mano masinyte 1997 metu  rolleyes.gif MB brolis nupirko Kaune pas tuos bachuriukus kur dauztas masinas pardavineja, o ji ten stovejo stovejo ilgai, nieks neme, tai MB brolis issiderejo su jais taip pigiai, o dar dyzelis  thumbup.gif tai vat maniske irgi nedauzta, tik truputi labai nedaug vienas sonas ilenktas  doh.gif bet nelabai stipriai matos  irnesakyk.gif

visos meganistes susimatysim kelyje  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif susimatysim. o mes kad technikinei nuvarem doh.gif su vasarinem padangom umn.gif net nepagalvojom lotuliukas.gif
Atsakyti
Basava lotuliukas.gif thumbup.gif nu pavaret thumbup.gif pasitaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Basava @ 2008 03 03, 23:38)
kelyje tai gal dar nereikia blush2.gif mat dar nera nei savaites kaip teises turiu ax.gif dar prie vairo nedrisau sesti

Ėch, prisimenu ir aš tuos laikus kai tik ką išsilaikiau teises ir nusipirkau savo renuką user posted image Iš pradžių tik naktimis važinėdavau, baisu buvo dieną snapą į galves kišti. Įsivaizduoju, kad Tau dabar labai smagus laikas user posted image
QUOTE(rutuks @ 2008 03 04, 12:19)
tik truputi labai nedaug vienas sonas ilenktas  doh.gif bet nelabai stipriai matos  irnesakyk.gif

Tai čia nieko tokio, svarbu, kad važiuotų gerai. Maniškei truputėlį kažkas priekinį bamberį įdaužė, tai irgi sužalota vargšelė user posted image
QUOTE(Basava @ 2008 03 04, 17:24)
o mes kad technikinei nuvarem doh.gif su vasarinem padangom umn.gif net nepagalvojom lotuliukas.gif

Labai prajuokinai user posted image Na, visko pasitaiko user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achimenė: 04 kovo 2008 - 21:16