Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

QUOTE(lelytia @ 2008 01 23, 19:19)
Ekonomiška? Mano su 1,6 varikliuku mieste 11,3 litro valgo (pagal dokumentus), o iš tikrųjų beveik 12l - o tai nelabai ekonomiška. Užmiesty tiktai mažai, atrodo, 6. O problemų didelių nėra, tik pradėjo lįsti problemos su šokinėjančiom apsukom (kiek teko skaityti - tai įprasta renukų bėda). Labai nervuoja, gęsta nei iš šio nei iš to. Ir šiaip ji man nelaiminga kažkokia...Šiandien turėjau incidentą - palikau mašiną servize, atvažiuoju pasiimti - o gi šonas prabrauktas. Ir niekas nekaltas  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Tikrai labai keista, kad tiek ryja benzino. Mano ir pagal dokumentus mažiau suvalgo, o realiai mieste apie 8, o užmiestyje 6. Gal kokia problemėlė Tavo meganėj yra? Gal kuro filtras seniai keistas, gal dar kas nors g.gif

O dėl šokinėjančių apsukų ir gęsimo, tai ar jos šokinėja tik tada kai variklis dirba tuščia eiga? Jei taip, tai nuvaryk į servisiuką, kad išvalytų laisvos eigos vožtuvą, kainuoja apie 50Lt. Pamatysi, dings visos problemos.

Labai gaila, kad Tavo renukui šoną nubraižė verysad.gif Maniškiui tai kažkas naktį bamberio dalį nuskėlė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Achimenė @ 2008 01 24, 17:03)
Tikrai labai keista, kad tiek ryja benzino. Mano ir pagal dokumentus mažiau suvalgo, o realiai mieste apie 8, o užmiestyje 6. Gal kokia problemėlė Tavo meganėj yra? Gal kuro filtras seniai keistas, gal dar kas nors  g.gif

O dėl šokinėjančių apsukų ir gęsimo, tai ar jos šokinėja tik tada kai variklis dirba tuščia eiga? Jei taip, tai nuvaryk į servisiuką, kad išvalytų laisvos eigos vožtuvą, kainuoja apie 50Lt. Pamatysi, dings visos problemos.

Labai gaila, kad Tavo renukui šoną nubraižė  verysad.gif  Maniškiui tai kažkas naktį bamberio dalį nuskėlė  verysad.gif


Labai ačiū smile.gif užuojauta dėl bamperio.. Ale ot, niekas nuo to neapsaugotas verysad.gif
Kuro valgymas tai normalus, dokumentuose kiek parašyta, tiek panašiai ir yra. Gal tiesiog skirtingos mūsų mašinos, juk ne vien kubatūra nusako modelį mirksiukas.gif
O dėl apsukų, tai jo, laisva eiga... ačiū už patarimą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelytia: 24 sausio 2008 - 21:35
QUOTE(lelytia @ 2008 01 24, 21:32)
O dėl apsukų, tai jo, laisva eiga... ačiū už patarimą  smile.gif

Na, taip ne vien kubatūra nusako modelį.
Su apsukom tai aš kažkada turėjau bjaurių bėdų ir vieną kartą kai užlūžo, tai iš vietos negalėjau pajudėti, apsukos kilo iki raudonos zonos. Gerai, kad praktiškai Ausegros kieme ir sugedo, tai iškart iki jos nuriedėjau. Tai va, nelauk kol ir Tau taip nutiks bigsmile.gif
Atsakyti
daug wyrai zino apie automobilius
renault klubo vyrai daug pataria, korektiski moterims
stai musu seimos automobilis nedawaziawo iki serviso uzteko pagalbos is forumo
Atsakyti
QUOTE(OxYgeNn @ 2008 01 25, 01:02)
daug wyrai zino apie automobilius
renault klubo vyrai daug pataria, korektiski moterims

Taip, pritariu. Ir aš į juos kreipiuosi pagalbos. Apskritai, manau, kad reikia prieš varant į servisą pirmiausia gerai visus forumus iššniukštinėti ir kiek įmanoma išsiaiškinti, kas mašinytei nutiko bigsmile.gif
Atsakyti
Kur gi visos meganių mylėtojos prapuolė? rolleyes.gif
Atsakyti
As taip pat turiu megane 4u.gif baltos spalvos 1997 metu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuks @ 2008 02 27, 12:53)
As taip pat turiu megane  4u.gif  baltos spalvos 1997 metu  rolleyes.gif

Kaip Tavo renukas rieda? Neturi problemų?
Atsakyti
QUOTE(Achimenė @ 2008 02 27, 21:59)
Kaip Tavo renukas rieda? Neturi problemų?


na kolkas viskas gerai, rieda, labai minksta, patogi, nu zodziu kolkas esu labai patenkinta thumbup.gif buvo MB nupirkes ford puma, bet as pagalvojau kad i darba lakstyti man butu gerai ir paprastesne auto, ir dabar dziaugiuos savo pasirinkimu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuks @ 2008 02 28, 12:02)
na kolkas viskas gerai, rieda, labai minksta, patogi, nu zodziu kolkas esu labai patenkinta  thumbup.gif  buvo MB nupirkes ford puma, bet as pagalvojau kad i darba lakstyti man butu gerai ir paprastesne auto, ir dabar dziaugiuos savo pasirinkimu  bigsmile.gif

Nu tai smagu girdėti. Maniškis irgi didelių problemų neturėjo, tik kosmetinis remontas biggrin.gif Šiaip meganės iš tiesų patogios, pati kas dieną į darbą važinėju, tai ir ekonomiška pakankamai, ir ne per didelė, todėl visai patogu po miestą važinėti. Be to nėra labai maža, galima ir pakeleivių paimti smile.gif O kiek jau laiko Tu su megane važinėji?
Atsakyti
As irgi Renault Megane turiu, esu labai patenkinta, turiu raudonos spalvos, modelis- kupe, motoras- 2 ltr. 1997 m. Tik va, svarstau galimybe parduoti su laiku, nes susilauksiu maziuko, o kupe tikrai nepritaikytas vaikiskai automobilinei kedutei blink.gif bet siaip jokiu gedimu, turiu jau 3 metai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija2 @ 2008 03 01, 21:02)
Tik va, svarstau galimybe parduoti su laiku, nes susilauksiu maziuko, o kupe tikrai nepritaikytas vaikiskai automobilinei kedutei  blink.gif  bet siaip jokiu gedimu, turiu jau 3 metai  thumbup.gif

Na taip, mažyliukas į kupe nelabai tilps, o jei dar norėsi ir vežimėlį kartu pasiimti. Tai iškeisk megane kupe į megane hečbeką mirksiukas.gif
Atsakyti