Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

QUOTE(Klauda @ 2008 01 12, 19:55)
iggnas cool.gif
Čia ne pažinčių klubas, kad akelėmis vartyt lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(iggnas @ 2008 01 12, 18:08)

Paieškojau per narių paiešką. Šitas tipelis daugiau nieko ir nerašinėja tik visokias šypsenėles. Matyt, kuo greičiau nori patekti "už miegamojo durų". Kitokio tikslo nematau tokiam laiko gaišimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Achimenė @ 2008 01 13, 16:53)



Sveika, kailį pakeitei lotuliukas.gif
Atsakyti
Achimene Sveika 4u.gif

user posted image

lotuliukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klauda: 14 sausio 2008 - 11:45
QUOTE(Klauda @ 2008 01 13, 22:47)
QUOTE(Achimenė @ 2008 01 13, 16:53)

Sveika, kailį pakeitei lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif pakeičiau, reikia, juk iš senos odos išsinerti mirksiukas.gif
Tavo įdėtas paveiksliukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Klauda @ 2008 01 11, 10:38)
Sveika prisijungus 4u.gif
Ši rytą pajaučiau, kad imobilaizeris lėčiau reaguoja blink.gif  bet dar reaguoja ir tai gerai lotuliukas.gif reikes labiau atkreipti dėmesi g.gif
O kam ji mest lauk..... blink.gif labai patogus dalykas mirksiukas.gif jei pamirsti uzrakinti masina isejus i parduotuve , tai ji blokuojasi automatiskai, saugumo sumetimais  labai gerai mirksiukas.gif Pasivaikscioti peškom, taipogi naudinga thumbup.gif  Kiek laiko vairuoji 4u.gif Matai kiek naudos  thumbup.gif

Niu va, as jau ratuota thumbup.gif Bet imobilaizeri tai isemem, man tai jis maise ir dabar tik geriau jauciuosi, vis tik signalizacija yra, tai apseisiu ir be jo ax.gif Meistriukas saunuolis suzinojes kad mano gimtadienis padare nuolaida, tai 40 lt maziau sumokejau thumbup.gif Su starteriu kai turejau problemu tai pakeite laidus - sake visai supuve buvo blink.gif Masina 97 g.gif
Vairuoju jau 6 metukai, buvo pertraukele, kokie metukai, nes kai laukiausiu nevairavau. Siaip gal nevairuoju kaip sumacheris, bet pamanevruoju jau drasiai ir kaip tikras vairuotojas pabambu arba apipypsinu tuos kurie grybauja lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Klauda @ 2008 01 12, 00:21)
Mašinytė, tikrai manevringa, tikrai ne "gluša" schmoll.gif  Galų gale, viskas priklauso nuo vairuotojo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Gal vairuotojas"glušas"..........tada čia jau atskira tema biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

niu glusa nesijauciu, jeigu ka rolleyes.gif schmoll.gif Gal kaip sakot nuo vairuotojo priklauso, man matyt variklis per mazas, kaip norit taip sakykit, bet su kokiu BMW nepalyginsi, o va tokio butent as noreciau tongue.gif Bet kol kas padraugausiu su megane, kol kas galimybes neleidzia tokio kokio noriu nusipirkt masiniuko, o bet kokio nebepirksiu.
Atsakyti
QUOTE(*sandriukas* @ 2008 01 14, 13:48)
Gal kaip sakot nuo vairuotojo priklauso, man matyt variklis per mazas, kaip norit taip sakykit, bet su kokiu BMW nepalyginsi, o va tokio butent as noreciau  tongue.gif Bet kol kas padraugausiu su megane, kol kas galimybes neleidzia tokio kokio noriu nusipirkt masiniuko, o bet kokio nebepirksiu.

Meganes su BMW ir nėra ko lyginti, tai visiškai kitokio tipo mašinos ir skirtingų poreikių žmonėms. Aš rinkausi megane dėl ekonomiškumo, dėl to, jog nėra nei per didelė, nei per maža ir gana išvaizdžiai atrodo. Be to meganes nebūna tokios sudrožtos kaip kai kurie bemvai biggrin.gif Galios maniškei taip pat trūksta, bet čia perkant buvo mano pačios klaida, juk galėjau nepirkti 1.6 variklio, o pasirinkti galingesnį.
Atsakyti
Šią vasarą įsigijau meganiukę 96 metu, moteriškos vyšninės spalvos ax.gif Važinėju nemažai, tad jau ir tepliukus keitėm ir filtrą tuo pačiu. O daugiau kaip ir jokių problemyčių, nebent smulkmenėlės. Tiesa, apturėjau malonumą, kai radau mašinytės bamperio šoną nuplėštą ir niekas nieko nematė.Tad teks tvarkytis. O šiaip auto manevringa, nedidukė, gražutė, o kas svarbiausia - ekonomiška, kas man svarbiausia, ypač, kai dabar kuro kainos "gražios pažiūrėti" blink.gif . Bet kada nors turėsiu didelesnę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(malincikas @ 2008 01 15, 13:15)
Tiesa, apturėjau malonumą, kai radau mašinytės bamperio šoną nuplėštą ir niekas nieko nematė.Tad teks tvarkytis.

Sveika prisijungusi prie meganių vairuotojų 4u.gif
Man prieš metus kažkas nudaužė šiek tiek priekinio bamperio. Ten vos matoma, bet kai pirmą kartą važiavau į tech apžiūrą liepė susitvarkyt, bet tai brangiai kainuoja... aš neremontavau... Kita kartą TA pasitaikė mielas vaikinukas, tai be problemų praleido bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achimenė: 15 sausio 2008 - 20:59
QUOTE(Achimenė @ 2008 01 14, 16:24)
Meganes su BMW ir nėra ko lyginti, tai visiškai kitokio tipo mašinos ir skirtingų poreikių žmonėms. Aš rinkausi megane dėl ekonomiškumo, dėl to, jog nėra nei per didelė, nei per maža ir gana išvaizdžiai atrodo. Be to meganes nebūna tokios sudrožtos kaip kai kurie bemvai  biggrin.gif Galios maniškei taip pat trūksta, bet čia perkant buvo mano pačios klaida, juk galėjau nepirkti 1.6 variklio, o pasirinkti galingesnį.

Niu kas del sudrozimo, tai nesiginciju, bmw daznai buna jau uzvaikyti, tai gera nupirkt loterija..Pirkau megane taip pat, del to, kad pigiau vaziuot butu, bet varikliukas galingesnis 1.9 TD, bet maniske pavaikyta buvusiu seimininku doh.gif Tfu tfu tfu, kol kas vaziuoja, po visu remontu, nes cia kai pasipyle buvo, tai jau pikta buvau. Tai dabar isedus paglostau masinyte, kad tik vaziuotu ir nesioziuotu lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(*sandriukas* @ 2008 01 16, 13:45)
Niu kas del sudrozimo, tai nesiginciju, bmw daznai buna jau uzvaikyti, tai gera nupirkt loterija..Tfu tfu tfu, kol kas vaziuoja, po visu remontu, nes cia kai pasipyle buvo, tai jau pikta buvau. Tai dabar isedus paglostau masinyte, kad tik vaziuotu ir nesioziuotu  lotuliukas.gif

BMW reikia pirkti varytą iš užsienio, tada didesnė tikimybė geresnę nusipirkti mirksiukas.gif Mano mašinytė ankstesnių šeimininkų buvo ne nuvarinėta, o garaže prastovėjusi verysad.gif tai iš pradžių irgi buvo problemyčių, bet kai susitvarkiau, tai kol kas rieda be priekaištų. Laikau kumščius, kad taip ir toliau gerai būtų bigsmile.gif
Atsakyti
Meganiu temele vos atkapsciau doh.gif Niu galiu savaja masinke pasidziaugti (tfu tfu tfu) - kol kas vaziuoja be oziu, tik kad VISAI netraukia verysad.gif Vyras jau kelinta savaite zada keist kuro filtra, mat uzsikimses, bet vis neprisiruosia doh.gif Niu dar palauksiu, taip gaila pinigelius ismest, o jis kai apsiima ir nuperka pats detale ir ideda/ pakeicia... ax.gif As geriau juos kam nors kitam isleisiu rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Achimenė @ 2008 01 14, 16:24)
Meganes su BMW ir nėra ko lyginti, tai visiškai kitokio tipo mašinos ir skirtingų poreikių žmonėms. Aš rinkausi megane dėl ekonomiškumo, dėl to, jog nėra nei per didelė, nei per maža ir gana išvaizdžiai atrodo. Be to meganes nebūna tokios sudrožtos kaip kai kurie bemvai  biggrin.gif Galios maniškei taip pat trūksta, bet čia perkant buvo mano pačios klaida, juk galėjau nepirkti 1.6 variklio, o pasirinkti galingesnį.


Ekonomiška? Mano su 1,6 varikliuku mieste 11,3 litro valgo (pagal dokumentus), o iš tikrųjų beveik 12l - o tai nelabai ekonomiška. Užmiesty tiktai mažai, atrodo, 6. O problemų didelių nėra, tik pradėjo lįsti problemos su šokinėjančiom apsukom (kiek teko skaityti - tai įprasta renukų bėda). Labai nervuoja, gęsta nei iš šio nei iš to. Ir šiaip ji man nelaiminga kažkokia...Šiandien turėjau incidentą - palikau mašiną servize, atvažiuoju pasiimti - o gi šonas prabrauktas. Ir niekas nekaltas verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti