Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

QUOTE(Klauda @ 2008 01 10, 20:10)
Kaip vyras sako, jei galėtum, tai ir į wc mašina važiuotum lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif būtent, kai jau įpranti tai viskas, nebeįsivaizduoju kaip reikėtų be mašinos išsiversti. O Tu senai vairuoji?
Atsakyti
QUOTE(Vilmito @ 2008 01 10, 22:10)
lotuliukas.gif būtent, kai jau įpranti tai viskas, nebeįsivaizduoju kaip reikėtų be mašinos išsiversti. O Tu senai vairuoji?


Oficialiai tai pora metų bus gegužį biggrin.gif O Jūs? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Klauda @ 2008 01 10, 22:48)
Oficialiai tai pora metų bus gegužį  biggrin.gif  O Jūs? mirksiukas.gif

Na, man du metai bus kitą rudenį, bet ženkliuką 70 jau senai nusiėmiau. Atsibodo, kad visi vairuotojai lenkia ir pypina, neva vairuot nemoku, kai nusiėmiau ženkliuką visos tos bėdos dingo bigsmile.gif Vairuoju kasdien ir įvairiomis eismo sąlygomis, tai tikrai nesijaučiu visai žalia, nors oficialiai esu dar "žiopliukė" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmito @ 2008 01 10, 22:06)
Na, man du metai bus kitą rudenį, bet ženkliuką 70 jau senai nusiėmiau. Atsibodo, kad visi vairuotojai lenkia ir pypina, neva vairuot nemoku, kai nusiėmiau ženkliuką visos tos bėdos dingo  bigsmile.gif Vairuoju kasdien ir įvairiomis eismo sąlygomis, tai tikrai nesijaučiu visai žalia, nors oficialiai esu dar "žiopliukė"  ax.gif


Atitiko kirvis kotą pasirodo lotuliukas.gif o aš ir galvoju, kad tik mes šioje temoje diskutuojame thumbup.gif sudėjus bendrai gaunasi 140km/h drinks_cheers.gif
Kažkaip jau seniai jo neturiu.......net kurią dieną pamaniau, sustabdę paklaus pareigūnai, o kur ženkliokas ? blink.gif Praeikite prašome į automobilį lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš taipogi, kai išsilaikiau, tai po teisių gavimo, važinėju kiekvieną dieną, taipogi įvairiom sąlygom 4u.gif
Manyčiau, kad pačiai telieka jungtis jau dabar OFICIALIAI į Auto klubą SM drinks_cheers.gif Nors ten daugiau apie pampersus diskutuojama lotuliukas.gif bet vis temos paįvairinimui biggrin.gif Labai draugiškas kolektyvas ir Vilniečių būrelis yra......organizuoja susitikimus laiks nuo laiko...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
.....penktadienis, ura lotuliukas.gif

Kaip tavo renukas vedasi per didelius salcius, tarkim, kai -15 ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klauda: 11 sausio 2008 - 09:33
Sveikos, mergaiciukes, as irgi turiu Megane, 1,9 dizeliuka. Bet maniske jauciu, kad buvo pavaikyta neblogai pries mums nusiperkant, tai truputuka vargstu unsure.gif Turiu nuo kovo, tai siaip patenkinta, mazute, minksta, bet su elektronika vargstu doh.gif Tik 3ciadieni atsiemiau is meistru, nes starterio laidus reikejo keist, nes neuzsivedinejo, tai vakar is vis, issikodavo imobilaizeris, tad nei krust is vietos, teko namo pesciai pareit doh.gif Tai jau pikta buvau.. Niu bet sakiau is vis liepsiu, kad ji lauk mestu.

Tai va, pasiguodziau biggrin.gif Bet sekancia tai jau pirksiu didesne ir galingesne masinyte, man truputuka "glusoka" si rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*sandriukas* @ 2008 01 11, 09:09)
Sveikos, mergaiciukes, as irgi turiu Megane, 1,9 dizeliuka. Bet maniske jauciu, kad buvo pavaikyta neblogai pries mums nusiperkant, tai truputuka vargstu  unsure.gif  Turiu nuo kovo, tai siaip patenkinta, mazute, minksta, bet su elektronika vargstu  doh.gif Tik 3ciadieni atsiemiau is meistru, nes starterio laidus reikejo keist, nes neuzsivedinejo, tai vakar is vis, issikodavo imobilaizeris, tad nei krust is vietos, teko namo pesciai pareit  doh.gif  Tai jau pikta buvau.. Niu bet sakiau is vis liepsiu, kad ji lauk mestu.

Tai va, pasiguodziau  biggrin.gif Bet sekancia tai jau pirksiu didesne ir galingesne masinyte, man truputuka "glusoka" si rolleyes.gif


Sveika prisijungus 4u.gif
Ši rytą pajaučiau, kad imobilaizeris lėčiau reaguoja blink.gif bet dar reaguoja ir tai gerai lotuliukas.gif reikes labiau atkreipti dėmesi g.gif
O kam ji mest lauk..... blink.gif labai patogus dalykas mirksiukas.gif jei pamirsti uzrakinti masina isejus i parduotuve , tai ji blokuojasi automatiskai, saugumo sumetimais labai gerai mirksiukas.gif Pasivaikscioti peškom, taipogi naudinga thumbup.gif Kiek laiko vairuoji 4u.gif Matai kiek naudos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Klauda @ 2008 01 10, 23:29)
Manyčiau, kad pačiai telieka jungtis jau dabar OFICIALIAI į Auto klubą SM drinks_cheers.gif  Nors ten daugiau apie pampersus diskutuojama lotuliukas.gif  bet vis temos paįvairinimui biggrin.gif Labai draugiškas kolektyvas ir Vilniečių būrelis yra......organizuoja susitikimus laiks nuo laiko...

Mačiau, kad apie pampersus lotuliukas.gif , buvau užsukus po pirmojo Tavo kvietimo, bet tuo kartu neprisijungiau, nes dar neturiu kam pampersų keisti biggrin.gif Ačiū, būtinai prie jūsų prisijungsiu, mačiau, kad ten smagios diskusijos verda thumbup.gif

Pas mane 70 ženkliukas kažkur mėtosi mašinoje biggrin.gif

O mano renukas, visa laimė, puikiai per šalčius užsivedė ir pernai problemų nebuvo. Tikras šaunuoliukas tongue.gif O kaip taviškis?
Papildyta:
QUOTE(*sandriukas* @ 2008 01 11, 10:09)
Sveikos, mergaiciukes, as irgi turiu Megane, 1,9 dizeliuka. Bet maniske jauciu, kad buvo pavaikyta neblogai pries mums nusiperkant, tai truputuka vargstu  unsure.gif  Turiu nuo kovo, tai siaip patenkinta, mazute, minksta, bet su elektronika vargstu  doh.gif Tik 3ciadieni atsiemiau is meistru, nes starterio laidus reikejo keist, nes neuzsivedinejo, tai vakar is vis, issikodavo imobilaizeris, tad nei krust is vietos, teko namo pesciai pareit  doh.gif  Tai jau pikta buvau.. Niu bet sakiau is vis liepsiu, kad ji lauk mestu.

Tai va, pasiguodziau  biggrin.gif Bet sekancia tai jau pirksiu didesne ir galingesne masinyte, man truputuka "glusoka" si rolleyes.gif

Esu girdėjusi, kad su elektronika renukams prastai būna. Na, aš dar, visa laimė, nesusidūriau su tuo. Klauda teisi, imobilaizeris labai geras dalykas, bet jeigu jis taip streikuoja... gal pataisyti galima g.gif
Nu, nėra renukai glušoki, neįžeidinėk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmito @ 2008 01 11, 16:13)
O mano renukas, visa laimė, puikiai per šalčius užsivedė ir pernai problemų nebuvo. Tikras šaunuoliukas  tongue.gif O kaip taviškis?
Papildyta:

Esu girdėjusi, kad su elektronika renukams prastai būna. Na, aš dar, visa laimė, nesusidūriau su tuo. Klauda teisi, imobilaizeris labai geras dalykas, bet jeigu jis taip streikuoja... gal pataisyti galima  g.gif 
Nu, nėra renukai glušoki, neįžeidinėk  lotuliukas.gif


Sveika 4u.gif
Maniškė taipogi nestreikavo per šalčius........minimalus patarimas mirksiukas.gif kai užvedi mašiną per didelius šalčius, tai įmink sankabą, prieš tai išjungiam ventiliatorius, pastatyk ant minimalaus, radija, tuomet lengviau vedasi nail.gif

Dėl imobilaizerio, jei Klauda sako, vadinasi žino mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Kada prie progos papasakosiu, kokių buvo man situacijų su juo doh.gif kol išsiaškinau bei pripratau lotuliukas.gif

Šiandien bandė kažkoks apipuvęs pasatas parodyti "savo klasę" lenkdamas mane lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Greitai gryžo į savo juostą ir į savo vėžes thumbup.gif
Mašinytė, tikrai manevringa, tikrai ne "gluša" schmoll.gif Galų gale, viskas priklauso nuo vairuotojo lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gal vairuotojas"glušas"..........tada čia jau atskira tema biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Klauda @ 2008 01 12, 00:21)
Sveika 4u.gif
Maniškė taipogi nestreikavo per šalčius........minimalus patarimas mirksiukas.gif kai užvedi mašiną per didelius šalčius, tai įmink sankabą, prieš tai išjungiam ventiliatorius, pastatyk ant minimalaus, radija,  tuomet lengviau vedasi nail.gif

Ačiū už patarimą, turėsiu galvoje jei mano renukas pradės ožiuotis bigsmile.gif

O kokios tos situacijos gali būti su imobilaizeriu g.gif Aš tiesiog du kartus paspaudžiu raktelio mygtuką prieš užvesdama ir viskas. Vienam servise mano vyrui (jis tada nuvarė mano renuką) pasakė, kad kam apskritai moteriai imobilaizeris, maždaug - durnos, nesugebės susitvarkyti. Nu, tai supykau baisiai kai papasakojo.

Šaunuolė, kad tam supuvusiam pasatui parodei iš kur ratai dygsta lotuliukas.gif

Dėl renuko manevringumo, tai esi teisi. Patinka man šis jo bruožas thumbup.gif
Atsakyti
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(iggnas @ 2008 01 12, 17:08)


iggnas cool.gif
Čia ne pažinčių klubas, kad akelėmis vartyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klauda: 12 sausio 2008 - 19:58