Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

QUOTE(Klauda @ 2008 01 09, 17:14)
Vyro draugas iš serviso pasiūlė radiatoriaus nekeisti, o įpilti skysčio kuris sutraukia rūdis ir tas skylutes, ir kaip sakant važinėt galima, tik stebėti, ar žiemą nekils temperatūra  mirksiukas.gif  remontas kainavo 12 lt.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nebloga gudrybė, pasisekė Tau, tai gerai, kad tame servise ir neremontavai. Beje, o į kokį servisą varai savo mašiniuką?
Atsakyti
QUOTE(Vilmito @ 2008 01 09, 19:08)
Nebloga gudrybė, pasisekė Tau, tai gerai, kad tame servise ir neremontavai. Beje, o į kokį servisą varai savo mašiniuką?


Šiaip dažniausiai tai į A1 Kalvarijų g., nes ten kažkada užvažiavau, kainos nesikandžioja, tai ir likau....... tepalus keičiau prieš žiemą, ten pirkau ir keičiau padangas žiemines, tuo pačiu ir ratų suvedimą padarė, šiaip patogu kartais,kai parduotuvė ir servisas kartu, kai nereikia per pusę miesto lakstyt, pirkti padangas, o poto savaitę laukti jų permontavimo eilėse biggrin.gif
O Tu kur remontuoji savo renuškę bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klauda: 09 sausio 2008 - 21:30
QUOTE(Klauda @ 2008 01 09, 21:28)
Šiaip dažniausiai tai į A1 Kalvarijų g.

Aš taisau Ausegroj (prie Akropolio) ir parduoduvė šalia yra. Esu išbandžiusi ir kitus servisus, nu bet šitas tikrai fantastiškas! Labai taktiški vyrukai, niekada iš moteriškės nepasišaipys (kas būna kituose servisuose) ir šiaip profesionaliai dirba, visada suranda problemą, sutvarko ir neapiplėšinėja. Žodžiu, tikrai patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai. Be to patinka, kad jie veda mašinos "ligos istoriją" - kompiuteryje fiksuoja viską kas mašinai buvo remontuojama. Jautiesi kaip į polikliniką nuėjus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmito @ 2008 01 09, 22:33)
Aš taisau Ausegroj (prie Akropolio) ir parduoduvė šalia yra. Esu išbandžiusi ir kitus servisus, nu bet šitas tikrai fantastiškas! Labai taktiški vyrukai, niekada iš moteriškės nepasišaipys (kas būna kituose servisuose) ir šiaip profesionaliai dirba, visada suranda problemą, sutvarko ir neapiplėšinėja. Žodžiu, tikrai patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai. Be to patinka, kad jie veda mašinos "ligos istoriją" - kompiuteryje fiksuoja viską kas mašinai buvo remontuojama. Jautiesi kaip į polikliniką nuėjus  biggrin.gif


Tikrai dėkui už rekomendacijas, turėsiu omenyje 4u.gif
Žinoma yra skirtumas, kai nuvažiuoji į Martoną, brangu velniškai ir į tave žiūri kaip į pinigų maišą.........nulupa, o už ką, o tik už vardą g.gif O važiuosi ten, kur tav deramai aptarnus ir sumokėsi ne daugiau nei rinkos kainos rolleyes.gif
Servisas kaip draugystė, turi sutikti tuos kelis netikrus, po kurių atsiranda tas VIENINTELIS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Klauda @ 2008 01 09, 21:53)
Servisas kaip draugystė, turi sutikti tuos kelis netikrus, po kurių atsiranda tas VIENINTELIS  biggrin.gif

thumbup.gif teisybė, džiaugiuosi pagaliau atradusi savąjį. Saugiai jaučiuosi ten nuvažiavusi, žinau, kad nebūsiu apgauta. Tikiuosi, kad ten taip ir toliau viskas bus. Vieną kartą taisiausi ir A1, tiesa ne Vilniuje, košmaras kažkoks, labai nekokie prisiminimai liko, lig šiol gailiuosi, kad ten važiavau...
Atsakyti

Sveika,

QUOTE(Vilmito @ 2008 01 09, 23:07)
thumbup.gif  teisybė, džiaugiuosi pagaliau atradusi savąjį. Saugiai jaučiuosi ten nuvažiavusi, žinau, kad nebūsiu apgauta. Tikiuosi, kad ten taip ir toliau viskas bus. Vieną kartą taisiausi ir A1, tiesa ne Vilniuje, košmaras kažkoks, labai nekokie prisiminimai liko, lig šiol gailiuosi, kad ten važiavau...


Kas liečia servisus, tai vyras jais užsiima, bet paskutiniu metu , buvo patogu važiuoti būtent ten rolleyes.gif Tikrai nevažiuoju bet kur.......tik kai vyras suderina mano atvažiavimą biggrin.gif Nes tiesiog NESINORI lotuliukas.gif gadinti nuotaikų, SERVISO DARBUOTOJAMS lotuliukas.gif
Vieną kartą teko ir Škodos servise apsilankyt (pakeliui užvažiavau) bigsmile.gif Darbuotojai pasirodė labai malonūs, padiskutavome apie daug (mašinos tema žinoma) biggrin.gif Atvažiavau daryti ratų geometrijos......o dar sako, kad vairo traukės antgalį gerai būtų pasikeist.......nes dabar ratų geometriją daryti tiesiog netikslinga, nors kitai ko gero būtų padarę ir tada ir paskui doh.gif lotuliukas.gif Visko būna.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Klauda @ 2008 01 10, 10:47)
Atvažiavau daryti ratų geometrijos......o dar sako, kad vairo traukės antgalį gerai būtų pasikeist.......nes dabar ratų geometriją daryti tiesiog netikslinga, nors kitai ko gero būtų padarę ir tada ir paskui doh.gif  lotuliukas.gif Visko būna.... ax.gif

Baisu kai pagalvoji, būtų tik pinigų nuplėšę, o geometrija, juk nepigus malonumas. Galėtų būti organizuojami kokie nors automechanikos kursai moteriškėms, gal taip daugelis išvengtų visokių apgavysčių. Aš, kad ir kaip pasitikėdama savo servisiuku vis tiek pirmiausia pati bandau išsišniukštinėti kas mano mašinytei gali būti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmito @ 2008 01 10, 12:32)
Baisu kai pagalvoji, būtų tik pinigų nuplėšę, o geometrija, juk nepigus malonumas. Galėtų būti organizuojami kokie nors automechanikos kursai moteriškėms, gal taip daugelis išvengtų visokių apgavysčių. Aš, kad ir kaip pasitikėdama savo servisiuku vis tiek pirmiausia pati bandau išsišniukštinėti kas mano mašinytei gali būti  rolleyes.gif


Reikės pasidomėti, gal kas ir organizuoja panašaus pobūdžio kursus thumbup.gif

Mano renukas sedanas, Classic modelis, 1,6 varikliu, o taviške rolleyes.gif
Variklio tokiai mašinai per akis........kai norisi adrenalino tai, tai yra kt auto biggrin.gif
Sekančios norėčiau bmw naujesnio, bet mane gąsdina su galu vedamu doh.gif o gal kaip tik praktikos daugiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Klauda @ 2008 01 10, 12:50)
Mano renukas sedanas, Classic modelis, 1,6 varikliu,  o taviške rolleyes.gif
Variklio tokiai mašinai per akis........kai norisi adrenalino tai, tai yra kt auto biggrin.gif
Sekančios norėčiau bmw naujesnio, bet mane gąsdina su galu vedamu doh.gif  o gal kaip tik praktikos daugiau cool.gif

Pas mane tai Megane hečbekas, 1.6 variklio, 66Kw, kitaip tariant beveik 90 arkliukų. Aš nenoriu adrenalino, tiesiog norisi, kad truputėlį spratesnė būtų, na bet ir tai neblogai. O dabar tai norėčiau Volvo s40 cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmito @ 2008 01 10, 15:57)
Pas mane tai Megane hečbekas, 1.6 variklio, 66Kw, kitaip tariant beveik 90 arkliukų. Aš nenoriu adrenalino, tiesiog norisi, kad truputėlį spratesnė būtų, na bet ir tai neblogai. O dabar tai norėčiau Volvo s40  cool.gif


Jinai spartumą įgauna bevažiuojant ax.gif Kaip ir apetitas ateina bevalgant bigsmile.gif Šiaip jinai nėra kaprizas......važiuoja ir 120km/h rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Klauda @ 2008 01 10, 17:51)
Jinai spartumą įgauna bevažiuojant ax.gif Kaip ir apetitas ateina bevalgant bigsmile.gif Šiaip jinai nėra kaprizas......važiuoja ir 120km/h rolleyes.gif

Aš ir iki 130 km/h išspaudziu ir dar labiau būtų galima ją kankinti, bet mašinos gaila ax.gif ir nekomfortiška važiuoti - ganėtinai triukšminga. Tuo tarpu su galingesne tas greitis visai nesijaučia. Be to pas mane vairo traukės ne pirmos jaunystės, todėl greitai važiuojant nelabai stabili. Na, bet čia jau aš kalta, kad nenuvažiuoju jų pakeisti.
Kaip ten bebūtų myliu aš savo renuką wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmito @ 2008 01 10, 20:44)
Aš ir iki 130 km/h išspaudziu ir dar labiau būtų galima ją kankinti, bet mašinos gaila  ax.gif ir nekomfortiška važiuoti - ganėtinai triukšminga. Tuo tarpu su galingesne tas greitis visai nesijaučia. Be to pas mane vairo traukės ne pirmos jaunystės, todėl greitai važiuojant nelabai stabili. Na, bet čia jau aš kalta, kad nenuvažiuoju jų pakeisti.
Kaip ten bebūtų myliu aš savo renuką  wub.gif


Man šis mašiniukas tinka, bet buvo sunku persiorentuoti dėl variklio, nes audi buvo 2.0 variklis, o vyras sako, tai nors nelakstai tongue.gif Bet kai yra gerai - žmogus noriu dar geriau cool.gif Juk be masinos - kaip be rankų biggrin.gif Kaip vyras sako, jei galėtum, tai ir į wc mašina važiuotum lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti