Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Megane

sveikutes norejau paklaust ar vairuojat tokio modelio automobili?ir kaip ar gerai jauciat gabaritus ar patinka toks auto?koks variklis?
Atsakyti
Aš kaip tik kita savaite planuoju pirkti butent Renalut Megane (tik dar neapsisprendžiau kupė ar hečbeką). Mano mama važinėja su meganėm jau kokius 5 metus tai yra patenkinta, o be to, man jos gražios (moterims, tai kaip žinia - ne paskutinėj vietoj ax.gif ).

Bet irgi labai lauksiu atsiliepimų blush2.gif
Atsakyti
aš vairuoju renault megane sedaną. man patinka. mano mama vairuoja hečbeką, tai kol kas irgi tik geriausi atsiliepimai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2006 03 31, 12:18)
(...)ir kaip ar gerai jauciat gabaritus ar patinka toks auto?koks variklis?


Renault Megane gabaritai juk neypatingi. Gal temos autorė turėjo minty Renault Megane Scenic? Scenic'as didokas. Mąstom apie tokį auto, bet gabaritai, tiesą sakant, man kelia nerimą smile.gif Esu pripratusi prie mažesnės mašinos.
Atsakyti
QUOTE(Yo-yo @ 2006 04 03, 09:50)
Renault Megane gabaritai juk neypatingi. Gal temos autorė turėjo minty Renault Megane Scenic? Scenic'as didokas. Mąstom apie tokį auto, bet gabaritai, tiesą sakant, man kelia nerimą smile.gif Esu pripratusi prie mažesnės mašinos.
ne neturejau omeny scenico nors noreciau tokio man patinka pas mane lengvoji nu galim sakyt hecbekas tokia mazyte 1.4variklis bet ziaurei brangios detales o padevetas net nevisalaik eina rast,bet taip tai patinka ji man
Atsakyti
Man tai jinai mažiukė smile.gif Ir kai aš aukšta, tai jaučiuosi kaip vaikiškoj kėdutėj sėdėdama - atsisėdu, ragus į panelę susmeigiu... Neeeea, ne man tokia mašina smile.gif Kol neatsisėdau, tai labai jos norėjau, o paskui apsigalvojau smile.gif Nelabai telpu... Nors kita vertus, mano diedas (195 ūgio) tvirtina, kad jam meganėj daugiau vietos, negu lagunoj, ir su megane jis gali važinėt, o su laguna - niekaip nesutinka smile.gif

Šiaip labai manevringa, tokia isterikavota, mano supratimu smile.gif Labai reaguoja į pedalus, į bėgius (mano honda trečiu gali pradėt važiuot, jei reikalas yra, aišku, iš lėto, o tai tik nenutaikyk - pech, pech, pech, vesk iš naujo smile.gif )Taigi jei pirma mašina, tai gal biskutuką vargas... Bet užtai prie šviesoforo gerai rauna smile.gif Neėda daug benzo (buvo 1,6 variklis), detalės tokio pat brangumo, kaip ir daugelio kitų (nu ne golfas, ne audinė, bet ir ne džipas). Variklis labai tylus smile.gif Francuzska, nu smile.gif

Kaip visų renault - šildymas silpnokas, kol žiemą stiklą prapučia, luktelt reikia...

Visumoj nieko mašiniukė, bet man kitokios patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 balandžio 2006 - 19:43
QUOTE(Noa @ 2006 04 03, 20:41)
Man tai jinai mažiukė smile.gif Ir kai aš aukšta, tai jaučiuosi kaip vaikiškoj kėdutėj sėdėdama - atsisėdu, ragus į panelę susmeigiu... Neeeea, ne man tokia mašina smile.gif Kol neatsisėdau, tai labai jos norėjau, o paskui apsigalvojau smile.gif Nelabai telpu... Nors kita vertus, mano diedas (195 ūgio) tvirtina, kad jam meganėj daugiau vietos, negu lagunoj, ir su megane jis gali važinėt, o su laguna - niekaip nesutinka smile.gif

Šiaip labai manevringa, tokia isterikavota, mano supratimu smile.gif Labai reaguoja į pedalus, į bėgius (mano honda trečiu gali pradėt važiuot, jei reikalas yra, aišku, iš lėto, o tai tik nenutaikyk - pech, pech, pech, vesk iš naujo smile.gif )Taigi jei pirma mašina, tai gal biskutuką vargas... Bet užtai prie šviesoforo gerai rauna smile.gif  Neėda daug benzo (buvo 1,6 variklis), detalės tokio pat brangumo, kaip ir daugelio kitų (nu ne golfas, ne audinė, bet ir ne džipas). Variklis labai tylus smile.gif Francuzska, nu smile.gif

Kaip visų renault - šildymas silpnokas, kol žiemą stiklą prapučia, luktelt reikia...

Visumoj nieko mašiniukė, bet man kitokios patinka smile.gif


Na biški galėčiau pasiginčyti blush2.gif
Aš pati važinėjuosi su Renault, tik 19 modeliuku. Jos nėra labai dideliso, bet ir ne mažos smile.gif
Na meganų hečbekų galas tikrai nėra didelis, čia jau reiktų pasispausti, bet sėdint priekyje, visai malonu.. smile.gif
Na su pėdalais kai kuriais galima sakyti. MEs šeimoje turime du Renault mašinytės (fanatikai biški esame). Tai maniškė gana gerai ir antru iš vietos juda, o vyriojo tik pirmu smile.gif
Šildymas pas mumis labai puikus, greitai šyla.. Čia matyt pasitaikė kad radiatorisu gana geras. Na bet kiek girdėjau kiti vargsta...
Detalių kainos kaip ir visų mašinų, nemažai jau ir yra padėvętų.. Tiek kad jei pasikeitei, tai ilgokai važinėsies. kaip sakoma, skūpas du kartus moka blink.gif

O šiaip nemažai info galite rasti
http://www.renaultclub.lt/
http://www.renaultcl...forum/index.php
Atsakyti
user posted imagemano yra va tokia tik melyna
Atsakyti
Kokia? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2006 04 04, 14:49)
Na biški galėčiau pasiginčyti  blush2.gif

Na meganų hečbekų galas tikrai nėra didelis, čia jau reiktų pasispausti, bet sėdint priekyje, visai malonu.. smile.gif


Tau gal ir malonu dry.gif O mano ūgis 180, tai man visai nemalonu tongue.gif Man gerokai maloniau hondos, didelesnės mazdos arba koksai ford probe, kur atsisėdi kaip į bliūdą ir kojas ištiesi laugh.gif O jei jau sėst į Renault - tai jau tik į Renault Espace wub.gif

Sakau, jei moteriškė ūgio nedidelio, kojelytės trumpos - tai meganė labai geras daiktas smile.gif Bet kai mano kojelytės ten nesusitrombuoja, o priekinis stiklas prasideda akių lygy, tai ko aš ja džiaugtis turėčiau laugh.gif

O galas tai jos visai normalus, du nepilnamečiai normaliai telpa, ko nepasakysi apie kokius probe smile.gif Nu suaugę, aišku, netelpa, betgi meganė ir nėr autobusas, o jei kartkartėm kokį girtuoklį vieną kitą tenka pavežt, tai tegu sako ačiū kad iš viso važiuoja laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(BaMbiZe @ 2006 04 04, 16:21)

Nu čia tipo iš duslintuvo taip rūksta ko gero g.gif Tik mėlynai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 04 04, 16:43)
Tau gal ir malonu dry.gif O mano ūgis 180, tai man visai nemalonu tongue.gif Man gerokai maloniau hondos, didelesnės mazdos arba koksai ford probe, kur atsisėdi kaip į bliūdą ir kojas ištiesi laugh.gif O jei jau sėst į Renault - tai jau tik į Renault Espace wub.gif

Sakau, jei moteriškė ūgio nedidelio, kojelytės trumpos - tai meganė labai geras daiktas smile.gif Bet kai mano kojelytės ten nesusitrombuoja, o priekinis stiklas prasideda akių lygy, tai ko aš ja džiaugtis turėčiau laugh.gif



Mano ūgis 1,75 biggrin.gif Na gal Meganėj taip ir būna, bet 19 modelyje labai super viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2006 04 04, 23:05)
Mano ūgis 1,75  biggrin.gif  Na gal Meganėj taip ir būna, bet 19 modelyje labai super viskas  thumbup.gif

Ai, gal pripratimo reikalas g.gif
Atsakyti