Įkraunama...
Įkraunama...

Olandija

Mes su kemperiu buvom - suradom apylinkese kempinga, palikom savo turta jame ir metro lygiai taip pat dasikasem iki centro. Kur ten su savo masina doh.gif O jei ta masina kemperis - is vis sakutes pakutes...
Atsakyti
Balandi skrendam savaitei i Olandija, tai labai ieskau info, ka ten vertetu pamatyti. Geliu paradas ir Keukenhofas aisku "must see", bet Amsterdamas ir Haga trumpai, nes ten jau buvom.. Tema perskaiciau, bet sakau gal yra naujesnes info, gal dar kokiu "specialiu" tasku ar atrakciju yra? Gyvensim netoli Volendamo, bet kiek ten tos Olandijos - visa per kelias valandas pervaziuoti galima.
Atsakyti
Sveikutės keliautojos, aš taip pat ruošiuosi į Olandiją,kelionė autobusu, gėlių paradas, Amsterdamas, malūnai, sūriai, na žodžiu kelionių agentūros organizuota kelionė. Tai gal kas galite pasidalinti patirtimi ką skanaus paragauti galima, kokioje kavinėje pietauti pigiau, kad dar lankytinoms vietoms užtektų pinigėlių g.gif , na žodžiu gal ką nors Olandijoje labai specifinio tai šaliai įsigyti galima, arba privaloma biggrin.gif ,visų patarimų, gal net labiau sakyčiau "buitinių" patarimų lauksiu,nes visos lankytinos vietos jau ekskursijos metu ir taip bus aplankytos. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juro @ 2010 04 07, 09:50)
Sveikutės keliautojos, aš taip pat ruošiuosi į Olandiją,kelionė autobusu, gėlių paradas, Amsterdamas, malūnai, sūriai, na žodžiu kelionių agentūros organizuota kelionė. Tai gal kas galite pasidalinti patirtimi ką skanaus paragauti galima, kokioje kavinėje pietauti pigiau, kad dar lankytinoms vietoms užtektų pinigėlių g.gif , na žodžiu gal ką nors Olandijoje labai specifinio tai šaliai įsigyti galima, arba privaloma biggrin.gif ,visų patarimų, gal net labiau sakyčiau "buitinių" patarimų lauksiu,nes visos lankytinos vietos jau ekskursijos metu ir taip bus aplankytos. Ačiū 4u.gif

Na bent as is Olandijos niekada negriztu be tulpiu svoguneliu, moliniu melynais malunais ispaisytu klumpaiciu, bent keliu magnetuku ir nuostabiu vaizdu fotoaparate. Del kaviniu as prastas patarejas - dazniausiai keliaujam kemperiu, tai tos kavines kazkaip nera baisiai reikalingos... Tik tiek, kad ten labai daug kaviniu, kuriose rukoma kanapes (marichuana turbut...). Tokiose kavinese nelabai ka ir uzsisakysi apart kavos ir rukalu. Ju kvapas tos specifinis, tai manau tikrai atpazinsi mirksiukas.gif Dar galima nusipirkti kanapiu seklu hihihi.gif Tik zinok, kad kirtus Olandijos siena tu jau turesi narkotiku gabentojos statusa lotuliukas.gif
Atsakyti
Man taip pat aktuali ši tema, gal žinot kokį alkoholinį gėrimą būtent olandiską parvežti lauktuvių ir kiek jis maždaug kainuoja? Laukiu patarimų
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2010 04 07, 12:04)
Na bent as is Olandijos niekada negriztu be tulpiu svoguneliu, moliniu melynais malunais ispaisytu klumpaiciu, bent keliu magnetuku ir nuostabiu vaizdu fotoaparate. Del kaviniu as prastas patarejas - dazniausiai keliaujam kemperiu, tai tos kavines kazkaip nera baisiai reikalingos... Tik tiek, kad ten labai daug kaviniu, kuriose rukoma kanapes (marichuana turbut...). Tokiose kavinese nelabai ka ir uzsisakysi apart kavos ir rukalu. Ju kvapas tos specifinis, tai manau tikrai atpazinsi  mirksiukas.gif Dar galima nusipirkti kanapiu seklu hihihi.gif Tik zinok, kad kirtus Olandijos siena tu jau turesi narkotiku gabentojos statusa  lotuliukas.gif

Aciu uz patarimus del kanapiu seklyciu mirksiukas.gif , bet gal nezlugdysiu keliones agenturos vilciu, kad kelione vyktu sklandziai ir be policijos reidu biggrin.gif . Del kaviniu klauiu todel, kad i keliones kaine ieina tik pusryciai, tai gal sakau kas zino kokiu pigesniu maitinimosi budu,nei pietus uz bilin kiek prabangiose kavinese, bet manau iseiti rasime, dar karteli aciu uz patarimus
Atsakyti
QUOTE(Linuskė @ 2010 04 07, 11:48)
Man taip pat aktuali ši tema, gal žinot kokį alkoholinį gėrimą būtent olandiską parvežti lauktuvių ir kiek jis maždaug kainuoja? Laukiu patarimų

Kiek zinau Olandijoje populiarus yra alus. Tas pats regis Heineken butent is ten. Jie ten tusinasi rukydami zole hihihi.gif
Jei idomu, paskaitykit sita staipsni, gal pravers. Cia ir populiariausios lauktuves, ir Amsterdamo lankytinos vietos, ir netgi kavine yra nurodyta http://www.tiesa.com...s/show/202.html

O va dar straipsniukas apie dzina, kurio gimtine pasirodo Olandija http://www.meniu.lt/...trid=&id=257616

Stai ir poros olandisku likeriu pavadinimai Bols Blue ir Pisang Ambon

Sis tas apie Olandijos aludarius http://tikrasalus.lt...ame-miestelyje/

Na, manau pakaks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 07 balandžio 2010 - 13:22
QUOTE(Linuskė @ 2010 04 07, 12:48)
Man taip pat aktuali ši tema, gal žinot kokį alkoholinį gėrimą būtent olandiską parvežti lauktuvių ir kiek jis maždaug kainuoja? Laukiu patarimų


Jei būtent olandišką, tai vietinį džiną (genever).
Yra nemažai gamintojų, mes pirkom Bols. Gražiai atrodo, moliniuose induose , panašiuose į Rygos balzamo. Pagal skonį kažkas tarpinio tarp samagono, degtinės ir angliško džino. Jaunas arčiau degtinės ir samagono, sename labiau kadagiai jaučiasi ir švelnesnis. Kokteiliukams super.
Pirkti visada geriau pardėj. Kainos neatsimenu, bet, kad pigu, tai ne. Galiu suklaidinti, bet 0.7 apie 15 eur.

Išragauti galima apsilankius cia: http://www.houseofbols.com/index.asp. Su IAmsterdam kortele 25 proc. nuolaida. I bilieta ieina muziejus (pora salyčių, bet visai įdomu) + pasirinktas kokteiliukas + po kokteilio 2 taurelės džino ar bols likeriukų pasirinktinai. Penktadieniais merginų diena- įėjimas 6.50 eur, t.y. pigiau nei su nuolaida. Kaip Amsterdamo kainom, tai l.nebloga vieta pasikokteilinti.
Turi jie savo parduotuvę, bet paprastoj keliais eurais pigiau.

Dar prie lauktuvių temos.
Labai patiko vietiniai vafliai - gana ploni, apvalūs, kokių 8 cm skersmens, suklijuoti po du, tarp jų kažkas panašaus į karvutės įdarą. Pakelio kaina 1-2 eur. Supermarkete.
Na ir sūris. Neapsigaukit su nesąmoningom vietom, kurias specialiai turistams rekomenduoja viešbučiai (kokių 3-5 rūšių neaišku koks sūris, tik apvalkalai spalvingi).
Geriau arba supermarkete, arba tikroj sūrinėj pardėj, tokioj ir paragaut prieš perkant duoda ir pasirinkimas milžininškas ir atrakcija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 07 balandžio 2010 - 20:39
Laba užsimaniau ir aš šį sezoną aplankyti gėlių paradą. Kadangi atostogų imt neturiu galimybės, galvoju kaip nusigauti savaitgaliui. Gal galite patarti??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2010 04 15, 14:56)
Laba užsimaniau ir aš šį sezoną aplankyti gėlių paradą. Kadangi atostogų imt neturiu galimybės, galvoju kaip nusigauti savaitgaliui. Gal galite patarti??? blush2.gif

ir man tai butu labai idomu....
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2010 04 21, 09:26)
ir man tai butu labai idomu....

Šiemet balandžio 24
http://www.keukenhof.nl/
Atsakyti
Ką tik vakar iš parodos, įspūdžiai švieži, kunkuliuoja, nuotaika puikėliausia. Labai įspūdingas reginys, tikrai tikrai verta.
Atsakyti