Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

nieko nič nieko. Aš jau buvau prisigalvojusi, kad čia man nuo nėštumo. Temperatūra sukilo nuo tos dienos, kai duphastoną gert pradėjau. Na nežinau, gal dar to nimesilio negersiu, bet aviečių arbatos jau drąsiai užsiplikiau ir sekantis puodelis laukia čiobreliai.

Sportiniais sumetimais dėl kažkokios statistikos kartu su NT pasidariau ir OT, tai ten du vienodo ryškumo brūkšniukai buvo. Praeitą kartą , kai NT reikėjo gadinti, gi pagailėjau, ir OT sugadinau, tai anąkart rodė irgi du brūkšniukus. Taigi pas mane LH būna padidėjęs ciklo pabaigoj g.gif, bet hormonus tikrinom juk iš naujo - viskas tvarkoj, išskyrus kiek jau per daug numuštą vaistų pagalba PRL.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 09 sausio 2012 - 17:04
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 09, 16:21)
g.gif  g.gif nu tada dar labai anksti O.

o geri kokius vaistus?


manau, kad jis nekokybiškai užaugo ir nekokybiškai oviliavo g.gif nes jau būtų tikrai laikas, kitaip šis ciklas 40 + CD skaičiuos. pasidarysiu dar rytoj OT, Rudde ufundino, tai kuriam laikui ramu rolleyes.gif

nia.
Atsakyti
Zuzla, tu pažiūrėk į mano OT eksperimentus, tai gal visgi kažkokias nesamones jie rodo, tai ar verta su jais žaisti ir tikėti.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 01 09, 18:03)
nieko nič nieko. Aš jau buvau prisigalvojusi, kad čia man nuo nėštumo. Temperatūra sukilo nuo tos dienos, kai duphastoną gert pradėjau. Na nežinau, gal dar to nimesilio negersiu, bet aviečių arbatos jau drąsiai užsiplikiau ir sekantis puodelis laukia čiobreliai.

avieciu arbata kaip ir ciobreliu atidaro gimda.. greiciau mmm pareis jeigu jiems lemta. bet jeigu zirnius yra - nu ne kas. tiesa, juk litrais nevarai, tai nuo poros puoduku nieko blogo nebus.

QUOTE(zuzla @ 2012 01 09, 18:24)
manau, kad jis nekokybiškai užaugo ir nekokybiškai oviliavo g.gif nes jau būtų tikrai laikas, kitaip šis ciklas 40 + CD skaičiuos. pasidarysiu dar rytoj OT, Rudde ufundino, tai kuriam laikui ramu rolleyes.gif

jooooo...... ciklo ilgumas aisku,... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 09, 18:52)
avieciu arbata kaip ir ciobreliu atidaro gimda.. greiciau mmm pareis jeigu jiems lemta. bet jeigu zirnius yra - nu ne kas. tiesa, juk litrais nevarai, tai nuo poros puoduku nieko blogo nebus.

as irgi skaiciau, kad avieciu arbata ir cinamonas skatina persileidima esant nestumui. Kai buvai apsirgusi geriau tik arbata su citrina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 09, 17:21)
tiesa pasakius, nezinau kaip greitai auga foliai.. galetum tada apskaiciuoti kada ta O.


Kiek man zinoma, folis per para paauga iki 2 mm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2012 01 09, 19:05)
Kiek man zinoma, folis per para paauga iki 2 mm  4u.gif

Man LV gydytojas sake per para paauga 1.5 mm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 01 09, 17:03)
nieko nič nieko. Aš jau buvau prisigalvojusi, kad čia man nuo nėštumo. Temperatūra sukilo nuo tos dienos, kai duphastoną gert pradėjau. Na nežinau, gal dar to nimesilio negersiu, bet aviečių arbatos jau drąsiai užsiplikiau ir sekantis puodelis laukia čiobreliai.

išskyrus kiek jau per daug numuštą vaistų pagalba PRL.

Tai tau tik temperatūra ar dar plius ir prasta savijauta? g.gif

Koks dabar PRL? smile.gif

QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 09, 18:14)
Man LV gydytojas sake per para paauga 1.5 mm g.gif

Tai viskas ok smile.gif 1,5 mm patenka į ribas iki 2 mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maika: 09 sausio 2012 - 18:18
na jus ir prikalbejot, per sia diena lotuliukas.gif , vos perskaiciau viska thumbup.gif
na ka o man sie metai praside ir su nauju darbeliu thumbup.gif , dar plius einu i nesciosios vieta, skau gal apsikresiu blush2.gif thumbup.gif wub.gif
sen 3 dpi, jau prasidejo krutines maudimas, dar biski is sona dygliuoja vis doh.gif , na nieko lauksiu toliau kas cia bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 09, 20:13)
na jus ir prikalbejot, per sia diena  lotuliukas.gif , vos perskaiciau viska  thumbup.gif
na ka o man sie metai praside ir su nauju darbeliu  thumbup.gif , dar plius einu i nesciosios vieta, skau gal apsikresiu  blush2.gif  thumbup.gif  wub.gif
sen 3 dpi, jau prasidejo krutines maudimas, dar biski is sona dygliuoja vis doh.gif , na  nieko lauksiu toliau kas cia bus lotuliukas.gif

laikau kumsciukus uz tave 4u.gif kaip noriu, kad sitas tau butu paskutinis IUI ax.gif
Atsakyti
[quote=Maidenana,2012 01 09, 17:21]
nenorejau meskos izeisti. isivaizduoju, kai savijauta prasciau nebuna, o NT II rodo - nu kur cia iki info krapstymo.. tiesiog meskiukas gali nebeieskoti bedu savyje, viskas su ja gerai, tik ne laiku labai susirgo tais uzdegimais..

Oi jus mergos, sorry jau taip pavadinsiu si karta ax.gif As zinokit ne is tu kurios isizeidzia ir dar per minute..Dirbau, nepasiziurejau FM tai cia prisvaigot jau biggrin.gif As jau greiciau tokia, kuri nepatikusia info ignoruoja, o kuri info tinka pasiimu 4u.gif O ir liezuvio anksciau nelaikydavau, bet gyvenimas biski sparnus aplauze tai dabar dazniau patyleti ismokau.. biggrin.gif
Maide gal as ne taip parasiau, man buvo gimdos arba kaklo uzdegimas, be temp, be nieko, tik is tepinelio buvo nsutatyta kad uzdegimas.. jie pas mane daznai, gal del endo. Tai va sitas bacilas as ir katinu dabar.. Bet zinai ir gyd tada ko neliepe gert antibu nuo uzdegimo tai nzn..reiks treciad paklaust.. Ka zinau, tada pasidariau NT, teigiamas, paskambinau gyd, sako ok, antibu negeriam, ateik po 2 sav. tai as ir klausiau..
Papildyta:
[quote=Glamour,2012 01 09, 18:03]
nieko nič nieko. Aš jau buvau prisigalvojusi, kad čia man nuo nėštumo. Temperatūra sukilo nuo tos dienos, kai duphastoną gert pradėjau. Na nežinau, gal dar to nimesilio negersiu, bet aviečių arbatos jau drąsiai užsiplikiau ir sekantis puodelis laukia čiobreliai.

Glamour - gaila jei neuzkibo zirnis, bet ziurek kad ne per anksti su tais NT ir HCG..gal reikejo daryt kaip gine liepe ta diena.. Bet atsimenat, mano HCG pradzioj 2.16 buvo..
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 09, 20:17)
laikau kumsciukus uz tave 4u.gif kaip noriu, kad sitas tau butu paskutinis IUI ax.gif


oj mazute as uz tave to dar labiau noriu wub.gif , belieka laukti kaip visad lotuliukas.gif
bet viena ka pastebejau po IUI visiskai kitokie jutimai nei buvo anksciau smile.gif
Atsakyti