Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(zuzla @ 2012 01 09, 10:45)
Maide sako, reik į karštą vonią su vyno bokalu lįsti..

laikykis 4u.gif



Tiksliai, apie vonia pamirsau, kol kas visokias avieciu arbatas liurlinu ir laukiu..Ta nezinomybe tai uzmusa is tikro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2012 01 09, 10:27)
tiesa, Maidenana, atsimenu skaiciau kad ir tu dareisi astrologines tas prognozes.. Tai nezinau ar suteiks vilties, bet pagal tokia prognoze man ir buvo numatytas pastojimas lakriti-gruodi, kas ir ivyko..Tik matyt baigtis ne pagal plana..

4u.gif 4u.gif 4u.gif
taip, karsta vonia su raudonu vynu
daug naturaliu obuoliu sulciu (gimda atsidaro)
ciobreliu arbata

o kiek laiko jau nebsivysto? rasei, kad 6-7 savaites, ar cia gemaliuko ar laikas kai vystytis nustojo? priezasciu neieskosi? manau, dabar jokiu sprendimu nepriimk, pasveiksi, issiverksi ir bus matyt. Gal bus naturaliai. kaip bebutu ziauru, pas medikus "norma" - 3 persileidimai is eiles.. bet vistiek, laikykis, mes gi stiprioji lytis... kas ums belieka.. nukritus atsistoti, pasitaisyti karuna ir vel pirmyn.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazkuo tylu. bene - darbingas pirmadienis? As vis dar sergu... trecia savaite prasidejo. Zodziu, esu aristokratiskai balta rolleyes.gif tokia, porcelianine-balta.. permatoma tiesiog nuo O2 trukumo..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 09, 13:10)
Kazkuo tylu. bene - darbingas pirmadienis?


wacko.gif paskutinė savaitė iki atostogų, tai reik pavaryt..

man vakar pradėjo mausti krūtinė g.gif kaip suprantu čia prieš O prasidėjo kažkokios nesąmonės, nes jau 21CD, tai kaip ir laikas. čia tai naujovės.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 09, 12:07)
4u.gif  4u.gif  4u.gif
taip, karsta vonia su raudonu vynu
daug naturaliu obuoliu sulciu (gimda atsidaro)
ciobreliu arbata

o kiek laiko jau nebsivysto? rasei, kad 6-7 savaites, ar cia gemaliuko ar laikas kai vystytis nustojo? priezasciu neieskosi? manau, dabar jokiu sprendimu nepriimk, pasveiksi, issiverksi ir bus matyt. Gal bus naturaliai. kaip bebutu ziauru, pas medikus "norma" - 3 persileidimai is eiles.. bet vistiek, laikykis, mes gi stiprioji lytis... kas ums belieka.. nukritus atsistoti, pasitaisyti karuna ir vel pirmyn..  mirksiukas.gif


tai nustojo einant 7-tai sav.. skaiciau kelis straipsniukus tyrimu, parasyta kad stresas ypatingai kenkia.. as jo apturejau nuo pat ovuliacijos iki situ savaiteliu tiek ir tiek.. Be to, gi pas mane ziaurus uzdegimus buvo, prirase antibu leidziamu +geriamu ir nieko nesugeriau nes NT teig patapo.. tada jau gyd issigando, bet gavojau praslysiu, nepamaniau kad cia baisu.. tai kas ten zino kas ir del ko..
Darysiuos AFS tai tikrai, o toliau nzn.. As skaiciau kad jei virs 30 metu po 2-ju persileidimu tiria.. man virs 30..
Del ateities negalvoju, nzn, bijociau to paties ivykio antra karta..Kilti is pelenu zinoma kad mes mokam, bet ar norim ax.gif man dabar neigimo stadija doh.gif kimbu prie ko galiu ir kur galiu, sestadieni namie kad neisvesciau jau visiskai galutinai seimynos is kantrybes tai sveiciau namus iki 23.30 val.. suorganizavau namie remonta su sienu perdazymu.. nu ir siaip kardinaliu pokyciu ir perestrojku metas man doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2012 01 09, 13:45)
kas ten zino kas ir del ko..


aha.. manau, ir man nuo streso nustojo vystytis. nors jei mano foliai nekokybiški šian, tai gal jau tada jie tokie buvo, ir todėl nustojo. nesuprasi dabar..

pasidariau OT... nu nesąmonė - tokio neigiamo dar nesu mačius mastau.gif na pažymiu, kad vakar buvo tariama O, pažiūrėsim kada mmm prasidės. gal čia koks naujas simptomas man..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 09 sausio 2012 - 13:58
QUOTE(zuzla @ 2012 01 09, 14:34)
man vakar pradėjo mausti krūtinė g.gif kaip suprantu čia prieš O prasidėjo kažkokios nesąmonės, nes jau 21CD, tai kaip ir laikas. čia tai naujovės.
tau niekada krutie neskaudejo? blink.gif na, pries O ir man niekada. tik po.. ar imanoma, kad tavo O pasibaige? jauciu, imanoma..


QUOTE(meskos @ 2012 01 09, 14:45)
Be to, gi pas mane ziaurus uzdegimus buvo, prirase antibu leidziamu +geriamu ir nieko nesugeriau nes NT teig patapo.. tada jau gyd issigando, bet gavojau praslysiu, nepamaniau kad cia baisu.. tai kas ten zino kas ir del ko..
Darysiuos AFS tai tikrai, o toliau nzn.. As skaiciau kad jei virs 30 metu po 2-ju persileidimu tiria.. man virs 30..

nu ir viskas aisku. gali AFS nesidaryti. kadangi negerei antibu, virusas suniokojo kleckiuka. Moterys klista, kai mano, kad antibiotikai kenkia gemaliukui. Nieko panasaus. Tik reikia informuoti gydytoja, kad laukiesi, plius apsilankyti pas gine, jos israso antibiotikus, kurie per placenta nepraeina ir sauniai isgydomas virusas. Plius, 38 tempa yra kritine, gemaliukas neisgyvena tokioje, reikia musti paracetamoliu, bet paracetamolio ne daugiau 2 g per para (4 tabletes per diena, skaityk, galima).. Ir stresas cia maziausiai detas. Nenoriu minti tau ant sazines, bet sekanti pastojima zinosi, kad reikia sedeti namuose ir nekisti nosies i lauka, nes tik tik pastojus imunitetas kazkur isgaruoja ir limpa visokios zarazos. Tai vat. Jokio AFS tu neturi. Tiesiog taip nevykusiai susikloste aplinkybes su sveikata, plius dar musu nezinojimas, nes mes ne medikes ir daktaru abejingumas tokiam mazam nestumui..

QUOTE(zuzla @ 2012 01 09, 14:51)
pasidariau OT... nu nesąmonė - tokio neigiamo dar nesu mačius mastau.gif na pažymiu, kad vakar buvo tariama O, pažiūrėsim kada mmm prasidės. gal čia koks naujas simptomas man..
pagal mane tu su O pavelavai.... unsure.gif
Atsakyti
Maidenana kaip visad - savo stiliuj. Oi pykit kuri norit ant jos, o man ji patinka - nu nieko į vatą nevinioja mirksiukas.gif Aš gal jautrumo periodu ir apsižliumbčiau nuo jos žodžių, bet paskui ačiū pasakyčiau.

Nu dabar man rėžk pagaliau tiesą. Pagal mano apskaičiavimus ,neįskaičiuojant O dienos, šiandien 13 DPO - HCG žemiau nulio verysad.gif Neiškenčiau , nors S paskyrusi buvo sausio 12 dienai tirtis blush2.gif Tai viskas, basta šį ciklą. Laukiu ramiai valkatų parsivelkant ir gydausi viskuom kom tik noriu ( šeimos dakatrė Nimselio išrašė) unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 09, 15:34)
tau niekada krutie neskaudejo?  blink.gif na, pries O ir man niekada. tik po.. ar imanoma, kad tavo O pasibaige? jauciu, imanoma..

pagal mane tu su O pavelavai....  unsure.gif


po O skauda spenelius, bet čia labiau PMS nei pojutis po O.
ir tipo ta O jau taip žaibiškai parėjo?? penktadienį gydytoja nieko nesakė, kad 11,5 mm folis ruoštųsi ovuliuoti, ką jau sakyti apie 6 mm mažiuką. ir ką, per 1,5 paros užaugo ir ovuliavo? kažkokia mistika čia man.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 01 09, 16:55)
Maidenana kaip visad - savo stiliuj. Oi pykit kuri norit ant jos, o man ji patinka - nu nieko į vatą nevinioja  mirksiukas.gif  Aš gal jautrumo periodu ir apsižliumbčiau nuo jos žodžių, bet paskui ačiū pasakyčiau.

Nu dabar man rėžk pagaliau tiesą. Pagal mano apskaičiavimus ,neįskaičiuojant O dienos, šiandien 13 DPO - HCG žemiau nulio  verysad.gif Neiškenčiau , nors S paskyrusi buvo sausio 12 dienai tirtis  blush2.gif Tai viskas, basta šį ciklą. Laukiu ramiai valkatų parsivelkant ir gydausi viskuom kom tik noriu ( šeimos dakatrė Nimselio išrašė)  unsure.gif  ?
nenorejau meskos izeisti. isivaizduoju, kai savijauta prasciau nebuna, o NT II rodo - nu kur cia iki info krapstymo.. tiesiog meskiukas gali nebeieskoti bedu savyje, viskas su ja gerai, tik ne laiku labai susirgo tais uzdegimais..

S paskiria HCG data kazkur kai mmm veluoja 2-3 dienas, kiek pastebejau. Cia grinai man budavo taip. Nu tikriausiai gali ta nimesili gerti... Butu HCG kokie 2 bent jau, tai butu su klaustuku, bet kai maziau nei 1.. o kaip jautiesi? kas tau skauda, kad prireike vaistu?


QUOTE(zuzla @ 2012 01 09, 16:58)
po O skauda spenelius, bet čia labiau PMS nei pojutis po O.
ir tipo ta O jau taip žaibiškai parėjo?? penktadienį gydytoja nieko nesakė, kad 11,5 mm folis ruoštųsi ovuliuoti, ką jau sakyti apie 6 mm  mažiuką. ir ką, per 1,5 paros užaugo ir ovuliavo? kažkokia mistika čia man.

g.gif g.gif nu tada dar labai anksti O. o geri kokius vaistus? tiesa pasakius, nezinau kaip greitai auga foliai.. galetum tada apskaiciuoti kada ta O. Beje, ant OT parasyta buna, kad testas parodo O likus 2-3 dienom iki O.. Kazkada dariausi OT O diena, tai nulis, nebuvo antros juosteles.
Atsakyti
[quote=Maidenana,2012 01 09, 17:21]
(...) o kaip jautiesi? kas tau skauda, kad prireike vaistu?

silpna, temperatūros turiu, daugiau nieko. Praeitą savaitę vaikščiojau į darbą, nes nedidelė buvo, o darbe šaltoka kabinete, tenka su striuke sėdėt. Savaitgalį pakilo iki 37.4. Gėriau daug skysčių, prakaitavau. Į darbą nėjau šiandien, nes bijojau užaštrinti ligą, jei prakaituoju. Homeopatiniai priešvirusiniai įtariu neveikia, tai gal turiu visgi kokį uždegimą. Reikia vis tiek į darbą eiti, neturiu galimybės gulinėti daugiau. Taigi reikia kažkaip pasveikti. Iš esmės tai man visad, jei jau kas užpuola, tai ilgai užtrunka kol iki galo išsisveikstu.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 01 09, 17:46)
silpna, temperatūros turiu, daugiau nieko. Praeitą savaitę vaikščiojau į darbą, nes nedidelė buvo, o darbe šaltoka kabinete, tenka su striuke sėdėt. Savaitgalį pakilo iki 37.4. Gėriau daug skysčių, prakaitavau. Į darbą nėjau šiandien, nes bijojau užaštrinti ligą, jei prakaituoju. Homeopatiniai priešvirusiniai įtariu neveikia, tai gal turiu visgi kokį uždegimą. Reikia vis tiek į darbą eiti, neturiu galimybės gulinėti daugiau. Taigi reikia kažkaip pasveikti. Iš esmės tai man visad, jei jau kas užpuola, tai ilgai užtrunka kol iki galo išsisveikstu.

ir daugiau jokiu suimptomu? nei kvepavimo takai nei gerkle neskauda?
Atsakyti