Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 08, 15:25)
Sangria, manau, kad tu viska teisingai darai. Ir pergyveni teisingai - juk tokios mes esam - norisi kad viskas butu gerai. As siaip palaikau tave del prisca.
As irgi daug ko bijau, tik gal maziau rasineju.
Rude, ateik pas nestukes.

Sveikute, o kaip tau sekasi?kaip pilvukas?kiek jau savaiciu?ar irgi darisi prisca? Manau, kad cia yra normalu, kad kai pastoja tokios kaip mes, kurios metu metais to laukia pergyvena labiau ir daugiau nei kitos. Mano dvi drauges nestumo metu is viso apie nieka negalvojo nei biski nepergyveno, vienai ehoskopa dare tik tris kartus per visa nestuma ir nieko isnesiojo ir pagimde smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 08, 16:53)
Sveikute, o kaip tau sekasi?kaip pilvukas?kiek jau savaiciu?ar irgi darisi prisca? Manau, kad cia yra normalu, kad kai pastoja tokios kaip mes, kurios metu metais to laukia pergyvena labiau ir daugiau nei kitos. Mano dvi drauges nestumo metu is viso apie nieka negalvojo nei biski nepergyveno, vienai ehoskopa dare tik tris kartus per visa nestuma ir nieko isnesiojo ir pagimde smile.gif

Sekasi man lyg ir gerai. Siandien prasidejo 10 - ta savaite. Kaip suprantu as pora savaiciu uz tave jaunesne.
Pilvukas gyvena labai gerai - kartais vos vos paduria, bet kaip man gera kad mmm nera, man jos ziauriai skausmingos budavo. TA einu ketvirtadieni, tai tikiuosi, kad po TA jausiuosi tvirciau, nes as dar iki siol tik 1 karta echo buvau, tai tuo metu net sirdele neplake, tai kol nemaciau sirdeles visko prisigalvoju. O dar meskos taip nepasiseke.
As tik labai miego noriu - grizus is darbo privalomai pamiegu valandike.
Del prisca - dar 100% nenusprendziau, reikes su gydytoja pasitart, bet labiau linkstu prie to, kad darytis, bet iki tol man dar reikia pamatyti sirdute.
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 08, 17:48)
Sekasi man lyg ir gerai. Siandien prasidejo 10 - ta savaite. Kaip suprantu as pora savaiciu uz tave jaunesne.
Pilvukas gyvena labai gerai - kartais vos vos paduria, bet kaip man gera kad mmm nera, man jos ziauriai skausmingos budavo. TA einu ketvirtadieni, tai tikiuosi, kad po TA jausiuosi tvirciau, nes as dar iki siol tik 1 karta echo buvau, tai tuo metu net sirdele neplake, tai kol nemaciau sirdeles visko prisigalvoju. O dar meskos taip nepasiseke.
As tik labai miego noriu - grizus is darbo privalomai pamiegu valandike.
Del prisca - dar 100% nenusprendziau, reikes su gydytoja pasitart, bet labiau linkstu prie to, kad darytis, bet iki tol man dar reikia pamatyti sirdute.

Nu man siandien suejo 11 savaiciu, kai eisiu prisca darytis bus 12 sav ir 2 d. As jau turejau 4 TA , paskutinis buvo treciadieni tai ne tik maciau kaip plaka sirdute, bet dar dave pasiklausyti ir maciau jau leliuko rankytes, kojytes ir kaip juda ten nepakartojamas jausmas. Noriu, kad visos cia mergaites greiciau taptu nestuke.gif
Viskas bus gerai tau pamatysi. Man irgi mmm visada budavo skausmingos ir gausios. Tai jeigu manau niekas neskauda, nekraujoji viskas yra gerai mirksiukas.gif As irgi kartais dienos metu noriu miego. O kaip tavo krutine?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sangria023: 08 sausio 2012 - 17:15
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 08, 17:52)
Nu man siandien suejo 11 savaiciu, kai eisiu prisca darytis bus 12 sav ir 2 d. As jau turejau 4 TA , paskutinis buvo treciadieni tai ne tik maciau kaip plaka sirdute, bet dar dave pasiklausyti ir maciau jau leliuko rankytes, kojytes ir kaip juda ten nepakartojamas jausmas. Noriu, kad visos cia mergaites greiciau taptu nestuke.gif
Viskas bus gerai tau pamatysi. Man irgi mmm visada budavo skausmingos ir gausios. Tai jeigu manau niekas neskauda, nekraujoji viskas yra gerai mirksiukas.gif As irgi kartais dienos metu noriu miego. O kaip tavo krutine?

As labai labai noriu tiket, kad viskas gerai. Jautri mano krutine. Ir dideja viena uz kita greiciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 08, 19:14)
As labai labai noriu tiket, kad viskas gerai. Jautri mano krutine. Ir dideja viena uz kita greiciau  doh.gif

Labai geras zenklas thumbup.gif
Atsakyti
Iki pat 12 savaites turetu krutine buti jautri... Po to, sako, atsileidzia skausmas.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 08, 21:24)
Iki pat 12 savaites turetu krutine buti jautri... Po to, sako, atsileidzia skausmas.

Labai labai linkiu, kad tu pati galetumei kuo greiciau ta jautruma aptureti istisus 3 menesius.
Man tai kuo ilgiau bus jautri - tuo geriau, tegul islieka tie nestumo pozymiai kuo ilgiau
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 08, 22:12)
Labai labai linkiu, kad tu pati galetumei kuo greiciau ta jautruma aptureti istisus 3 menesius.
Man tai kuo ilgiau bus jautri - tuo geriau, tegul islieka tie nestumo pozymiai kuo ilgiau

agha, baisu kai nei sleikstulio nera, kai papai atrodo, atsileidzia ir t.t. zodziu, kuo fiziskai blogiau jautiesi - tuo duse ramesne.. alia, kol simptomai yra - viska OK. Nu zinau, paradoksiskai skamba, bet tiesa.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 08, 23:03)
agha, baisu kai nei sleikstulio nera, kai papai atrodo, atsileidzia ir t.t. zodziu, kuo fiziskai blogiau jautiesi - tuo duse ramesne.. alia, kol simptomai yra - viska OK. Nu zinau, paradoksiskai skamba, bet tiesa.

Teisybiu teisybe - aisku idomu, kaip butu, jei pastotume is pirmo karto
Atsakyti
[quote=Maidenana,2012 01 07, 20:51]
Beje, pagalvojau, kaip jausciausi, jei pastociau. Mintis man tik viena: kad tik isnesioti. kad tik nepersileisti. viskas, daugiau jokiu minciu. man uzteko dvieju persileidimu pernai, tai kazkaip man atrodo rauksles dydis mane mazai jaudintu.
Todel labai uzjauciu meska..

Sveikos merginos 4u.gif Ilindau siandien pas jumis, galvoju paziuresiu gal Maidenana NT pagadino ir teigiama pamate 4u.gif Gal dar kas geru naujienu..
Maciau jau biski cia papliotkinot apie mane, tai gal geriau pati prisiduosiu..smile.gif Tik kadangi darbe zliumbt nenoriu, tai prasom manes negraudinti ax.gif mano blogieji reikalai nesibaige dar, treciad pas gyd, bijau papult po peiliuku, bet jei savaime nieko nevyks, tai gali tekti.. vis skauda maudzia bet mm dar nepramusa, nors pozymiu kad visgi bus yra.. Zodziu kas turit minciu kaip man gaut mm rasykit i az.. unsure.gif Kaip jauciuosi , man au ir taip aisku kad sudinai, svarstau mesti man sita reikala visai, dziaugtis gyvenimu su vyru, dukra ir suniu ar dar cia kankintis.. prisiskaiciau aisku visko, kaip merginos ir po 3-4 persileidiimus patiria ir toliau planuoja, nemanau kad as buciau tokia stipri is tikruju...bent jau taip atrodo dabar, o dar net ne pabaiga..
tiesa, Maidenana, atsimenu skaiciau kad ir tu dareisi astrologines tas prognozes.. Tai nezinau ar suteiks vilties, bet pagal tokia prognoze man ir buvo numatytas pastojimas lakriti-gruodi, kas ir ivyko..Tik matyt baigtis ne pagal plana..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskos: 09 sausio 2012 - 09:28
Labas rytas mirksiukas.gif


QUOTE(meskos @ 2012 01 09, 10:27)

Sveikos merginos  4u.gif  Ilindau siandien pas jumis, galvoju paziuresiu gal  Maidenana NT pagadino ir teigiama pamate 4u.gif Gal dar kas geru naujienu..
Maciau jau biski cia papliotkinot apie mane, tai gal geriau pati prisiduosiu..smile.gif Tik kadangi darbe zliumbt nenoriu, tai prasom manes negraudinti ax.gif  mano blogieji reikalai nesibaige dar, treciad pas gyd, bijau papult po peiliuku, bet jei savaime nieko nevyks, tai gali tekti.. vis skauda maudzia bet mm dar nepramusa, nors pozymiu kad visgi bus yra.. Zodziu kas turit minciu kaip man gaut mm rasykit i az.. unsure.gif  Kaip jauciuosi , man au ir taip aisku kad sudinai, svarstau mesti man sita reikala visai, dziaugtis gyvenimu su vyru, dukra ir suniu ar dar cia kankintis.. prisiskaiciau aisku visko, kaip merginos ir po 3-4 persileidiimus patiria ir toliau planuoja, nemanau kad as buciau tokia stipri is tikruju...bent jau taip atrodo dabar, o dar net ne pabaiga..
tiesa, Maidenana, atsimenu skaiciau kad ir tu dareisi astrologines tas prognozes.. Tai nezinau ar suteiks vilties, bet pagal tokia prognoze man ir buvo numatytas pastojimas lakriti-gruodi, kas ir ivyko..Tik matyt baigtis ne pagal plana..



na stiprybes tau mergyt 4u.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2012 01 09, 09:27)
Zodziu kas turit minciu kaip man gaut mm rasykit i az.. unsure.gif


Maide sako, reik į karštą vonią su vyno bokalu lįsti..

laikykis 4u.gif
Atsakyti