Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Irėnė @ 2012 01 07, 20:53)
nu tikiuosi bus smile.gif
puregonas nuo siandien 6 kartus po 50.
o kada IUI bus matyt kita penktadieni biggrin.gif
nu... tad sedim suspaudus viska, kas susispaudzia ir smarkiai uzsimerkiam...


QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 07, 20:58)
Nu mano planuose is viso nebuvo genetiniai tyrimai, bet kai daktare pasiule tai ir sutikau, jeigu prisca tyrimai duok Dieve bus geri ir jokiu riziku nebus toliau aisku nieko nebedarisiu. As irgi noriu isnesioti ir pagimdyti sveika vaikuti, juk apart DS yra daud baisesniu ligu kurio metu vaikas neisgyventu net iki 10 metu , o jei iki 10 ir isgyventu tai kankintusi sita maza gyvenimo laika. Siaip as tikiu, kad viskas bus gerai ir kad pagimdisiu berniuka biggrin.gif O siaip aisku dauguma atveju genetiniai tyrimai siulomi daryti po ivf ir jau po 35 metu pastojus, nes kaip man aiskino su amzium padideja rizika, bet cia tik skaiciai.

matai su ta prisca.. tik santyki parodo.. tarkim turetum 1:2000.. o kur garantija, kad ne tu esi tas 1? tai kad.. man cia atrodo loterija. man, pvz, 34 jau vat cia pat, ant nosies, bet ir tai as abejoju, ar daryti prisca, ar ne.. daro kazkur 12 savaiciu, ane.. tai ka? abortas? su tikimybe niekada nieko nebepasigimdyti? na, nezinau, kiekvieno asmeninis reikalas, matyt cia. bet tavo atveju apskritai nera ko kvarsinti sau galvos nei su raukslemis nei su priskomis.
o tai taves visiskai nepykina? o kaip oda? sako, jeigu isberta - mergaite bus, jeigu lygi - berniukas...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 07, 21:53)
matai su ta prisca.. tik santyki parodo.. tarkim turetum 1:2000.. o kur garantija, kad ne tu esi tas 1? tai kad.. man cia atrodo loterija. man, pvz, 34 jau vat cia pat, ant nosies, bet ir tai as abejoju, ar daryti prisca, ar ne.. daro kazkur 12 savaiciu, ane.. tai ka? abortas? su tikimybe niekada nieko nebepasigimdyti? na, nezinau, kiekvieno asmeninis reikalas, matyt cia. bet tavo atveju apskritai nera ko kvarsinti sau galvos nei su raukslemis nei su priskomis.
o tai taves visiskai nepykina? o kaip oda? sako, jeigu isberta - mergaite bus, jeigu lygi - berniukas...

jo daro kaz kur nuo 12 sav. arba 13 sav.+6d. tai pirma prisca, dar daro nuo 14 sav iki 20 sav antra prisca, nu jo as irgi supratau, kad tai yra skaiciu tikimybe. Matai jei is priscos tyrimo paaiskeja, kad rizika padidejusi tada siulo vaziuoti pas genetikus i Vilniu ten jie padaro eho nuo a iki z ir jei kas negerai siulo vandenu tyrima kuris 100% pasako diagnoze. Taip tu teisi, kad cia kiekvieno asmeninis reikalas, pvz europoje kiekvienai nestukei daro genetinius tyrimus, o LT dar tik siulo. Nu man atrodo jei pvz tu dabar pastosi arba jau kai tau sueis 35 metai Salygiene tikrai tave nores siusti darytis tuos tyrimus, aisku tu galesi ir atsisakyti, bet ji tokia jau nuo visko apsidraudzia smile.gif
Ne manes nepykina visiskai, bet veidas atrodo baisiai, nes spogu tai oj oj oj doh.gif
Nezinau, bet as kazkodel manau, kad turesiu berniuka, net susapnavau, kad maciau per ehoskopa berniuko pimpaliuka lotuliukas.gif Mano dvi drauges kai laukesi atrode labai graziai, oda buvo lygi ir be jokiu spogu, bet pagimde mergaites.
Tu klausi ka tada abortas??? nu pvz kaip nutiko vienai mergaitei is ivf skyrelio pirmas jai prisca is viso nerode jokiu riziku, sulaukus 16 sav. per ehoskopa kaz ka negero pamate, padare antra prisca , kuris parode didele rizika, nusiunte vandenu tyrimui ir deja paaiskejo, kad vaikiukui edvardso sindromas, vaikas butu neisgyvenes ir padare operacija, labai liudna. O kas jai beliko?juk jei ji ir butu pagimdziusi vaikiuka su situo sindromu jis ilgai neisgyventu, o gyvenes ji kankintu skausmai ir ka motinai daryti, juk niekom negaletu padeti vaikui, tada jau ir nelieka jokio kito pasirinikimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sangria023: 07 sausio 2012 - 21:21
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 07, 22:16)
jo daro kaz kur nuo 12 sav. arba 13 sav.+6d. tai pirma prisca, dar daro nuo 14 sav iki 20 sav antra prisca, nu jo as irgi supratau, kad tai yra skaiciu tikimybe. Matai jei is priscos tyrimo paaiskeja, kad rizika padidejusi tada siulo vaziuoti pas genetikus i Vilniu ten jie padaro eho nuo a iki z ir jei kas negerai siulo vandenu tyrima kuris 100% pasako diagnoze. Taip tu teisi, kad cia kiekvieno asmeninis reikalas, pvz europoje kiekvienai nestukei daro genetinius tyrimus, o LT dar tik siulo. Nu man atrodo jei pvz tu dabar pastosi arba jau kai tau sueis 35 metai Salygiene tikrai tave nores siusti darytis tuos tyrimus, aisku tu galesi ir atsisakyti, bet ji tokia jau nuo visko apsidraudzia smile.gif
Ne manes nepykina visiskai, bet veidas atrodo baisiai, nes spogu tai oj oj oj doh.gif
Nezinau, bet as kazkodel manau, kad turesiu berniuka, net susapnavau, kad maciau per ehoskopa berniuko pimpaliuka lotuliukas.gif Mano dvi drauges kai laukesi atrode labai graziai, oda buvo lygi ir be jokiu spogu, bet pagimde mergaites.
Tu klausi ka tada abortas??? nu pvz kaip nutiko vienai mergaitei is ivf skyrelio pirmas jai prisca is viso nerode jokiu riziku, sulaukus 16 sav. per ehoskopa kaz ka negero pamate, padare antra prisca , kuris parode didele rizika, nusiunte vandenu tyrimui ir deja paaiskejo, kad vaikiukui edvardso sindromas, vaikas butu neisgyvenes ir padare operacija, labai liudna. O kas jai beliko?juk jei ji ir butu pagimdziusi vaikiuka su situo sindromu jis ilgai neisgyventu, o gyvenes ji kankintu skausmai ir ka motinai daryti, juk niekom negaletu padeti vaikui, tada jau ir nelieka jokio kito pasirinikimo.


liuda ta istorija, bet istikruju turbut taip pat pasielgciau hmmm.... as siaip ir issitirciau nuo visko, atsarga gedos juk nedaro mirksiukas.gif

bet tau linkiu kad viskas butu labai gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 07, 22:32)
liuda ta istorija, bet istikruju turbut taip pat pasielgciau hmmm.... as siaip ir issitirciau nuo visko, atsarga gedos juk nedaro  mirksiukas.gif

bet tau linkiu kad viskas butu labai gerai wub.gif

aciu labai 4u.gif , taip labai liudna istorija, be galo skaudi. Susirasiau su musu olialia tai ji irgi dare prisca tyrima, aciu Dievui viskas yra gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 07, 22:34)
aciu labai 4u.gif , taip labai liudna istorija, be galo skaudi. Susirasiau su musu olialia tai ji irgi dare prisca tyrima, aciu Dievui viskas yra gerai smile.gif


na tikrai gerai kad viskas gerai, dziaugiuosu uz ja wub.gif 4u.gif
Atsakyti
As viska matau biggrin.gif juokauju
Mergytes visoms visoms linkiu tapti nestuke.gif !!!!
Vakar buvau pas daktare, tai klausem sirdutes.... Vos neapsiverkiau wub.gif
Atsakyti
Štai ir aš prisijungiu naujoje temutėje. Šiandien buvo 12 DPO, kadangi kovoju su kažkokiu keistu gripu, tai pasidariau NT dėl visa ko - neigiamas. Dar vilties šiek tiek turiu unsure.gif , nors šiandien žiaurus PMS buvo doh.gif Temperatūra svyruoja tarp 37.1-37.4, skauda galvą, jau pradėjo sukti sanarius. Skauda strėnas, šiandien pilvo maudenimas sumažėjo, nors vakar tai žiauriai tempė.
Galvoju jei visgi sulauksiu mmm, kaip elgtis kitą ciklą. Turbūt nuo gripo būsiu kątik atsigavusi arba dar galiu sirguliuoti. Juolab šį mėn pienligę turiu ir ji pas mane linkusi atsinaujinti. Gal verta kitą ciklą tiesiog pastiprinti organizmą ir tada vėl grįžti prie skatinimo ir IUI. Ar vis gi bandyti nedaryti pertraukos. Šį ciklą IUI taip ir neįvyko, gavosi stimuliuotas ciklas.

Olialia, aš tai turbūt jau būčiau apsiverkus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 08 sausio 2012 - 00:00
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 07, 21:16)
Ne manes nepykina visiskai, bet veidas atrodo baisiai, nes spogu tai oj oj oj doh.gif
Nezinau, bet as kazkodel manau, kad turesiu berniuka, net susapnavau, kad maciau per ehoskopa berniuko pimpaliuka lotuliukas.gif Mano dvi drauges kai laukesi atrode labai graziai, oda buvo lygi ir be jokiu spogu, bet pagimde mergaites.

Aha, pagal spuogus turėtų būti berniukas mirksiukas.gif Girdėjau tokia nuomonę (priešingai nei kad dažniausiai sakoma), kad jeigu spuogai tai bus berniukas, nes hormonai tai skirtingi moterų (mamos) ir vyrų (laukiamo berniuko) smile.gif O kai mergaitė, tai neberia nes tokie patys hormonai smile.gif Man patiko šita versija, logiškesnė nei kad "beria, nes mergaitė atima mamos grožį" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 07, 22:16)
Tu klausi ka tada abortas???
kosmariska istorija.... ziauriai...
nu bet ka padarysi, mano amziuje prisca jau privaloma, bet tavajame - nemanau. manau turesi grazu sveika lialiu ir kuo maziau panikuosi bei skaitysi visokias baisybes - tuo tau geriau, bo ziuriu as, kad tu esi natura hyperjautrioji, tai tau apart multiku nieko negalima ziureti ir apart pasaku nieko negalima skaityti.


QUOTE(olialia2001 @ 2012 01 07, 23:17)
As viska matau  biggrin.gif juokauju
Mergytes visoms visoms linkiu tapti  nestuke.gif !!!!
Vakar buvau pas daktare, tai klausem sirdutes.... Vos neapsiverkiau  wub.gif

jauciu, as irgi apsizliumbciau.. vyras irgi klausesi?

labas sekmadienio rytas.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 08, 12:21)
kosmariska istorija.... ziauriai...
nu bet ka padarysi, mano amziuje prisca jau privaloma, bet tavajame - nemanau. manau turesi grazu sveika lialiu ir kuo maziau panikuosi bei skaitysi visokias baisybes - tuo tau geriau, bo ziuriu as, kad tu esi natura hyperjautrioji, tai tau apart multiku nieko negalima ziureti ir apart pasaku nieko negalima skaityti.

joooo cia tikra teisybe esi ziauriai jautri ir visko bijanti doh.gif vos koks spogas tai jau pas daktarus, net paciai geda blush2.gif Nu kaip as visada sakau viskas Dievo valioje kaip lemta taip ir bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 08, 12:36)
joooo cia tikra teisybe esi ziauriai jautri ir visko bijanti doh.gif vos koks spogas tai jau pas daktarus, net paciai geda blush2.gif Nu kaip as visada sakau viskas Dievo valioje kaip lemta taip ir bus rolleyes.gif


Sangria, manau, kad tu viska teisingai darai. Ir pergyveni teisingai - juk tokios mes esam - norisi kad viskas butu gerai. As siaip palaikau tave del prisca.
As irgi daug ko bijau, tik gal maziau rasineju.
Rude, ateik pas nestukes.
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2012 01 07, 17:27)
sove i galva nuvaziuoti maisto i Akropoli pirkti, nes jame yra vienas labai skanus pyragas. Tai kiek ten zmoniu, nesuprantu, jie ka neturi ka veikti


tai rusai ir baltarusiai smile.gif pas juos kalėdinės atostogos, tai ir atvažiavo lietuvos ekonomikos kelti..

QUOTE(Irėnė @ 2012 01 07, 19:34)


thumbup.gif

na ir priplepėjot blink.gif
Atsakyti