Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 07, 19:43)
Pusniuke - man po pirmos IUI maude iki pat mmm. Cia tavo organizmas dar nezino kas cia per tokia kieta procedura jam atliko. Tai maudimas yra norma. po antros IUI man maude jau maziau. po trecios visai nemaude.

Diana - nugi tu jau turi zinoti si jausma, kaip ne geda? maudimas gerai kokia 10DPI. Uooooj kaip gerai  bigsmile.gif  biggrin.gif


Ačiū už info 4u.gif jei nebūtų šitos temos, mane paranoja jau seniai būtų pagavusi biggrin.gif
ką aš be jūsų daryčiau g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 07, 19:43)
Pusniuke - man po pirmos IUI maude iki pat mmm. Cia tavo organizmas dar nezino kas cia per tokia kieta procedura jam atliko. Tai maudimas yra norma. po antros IUI man maude jau maziau. po trecios visai nemaude.

Diana - nugi tu jau turi zinoti si jausma, kaip ne geda? maudimas gerai kokia 10DPI. Uooooj kaip gerai  bigsmile.gif  biggrin.gif



zinau zinau blush2.gif tik ta puse metu pertrauka, leido uzsimirsti pojucius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 07, 18:40)
nu paziuresim i mane  tongue.gif kad tu pati sau bedu ieskai, kam genetiniuose tyrimuose sedi nuolat? juk tau ne IVF dare, cia joms privaloma. O tau ir taip bus viskas gerai. Del rauksles tris puslapius kipisa sukelei, kol astuoniasdesimt kartu nepakartojo, kad norma iki 3  mirksiukas.gif tu nustok panikuoti ir elkis kaip besilaukianti moteris, kaip busima mama, o ne kaip paranojike  biggrin.gif tikrai spalvas tirstini, nera viskas taip baisu. Tu patikek, tas kleckukas tavyje yra daug stipresnis, nei tu manai. Tiesa, nusipirk knyga "nesciosios knyga kiekvienai dienai". Ten labiau negu aiskiai surasyta viskas. O tu pas mus ne tik uzeik paskaityti, bet ir aprasyk kaip jautiesi, kokie pozymiai, ka valgai ir t.t. juk mums idomu. ar kamuoja pykinimas?

Nu matai manes Salygiene paklause ar darisim genetini kraujo tyrima prisca as pasakiau nezinau ar reikia ji pasake gal geriau padarom , nu as ir sutikau. Gal del to, kad zino kaip pastojau tai ir pasiule. Nu dabar papildomi nervai doh.gif
Jauciuosi gerai, nei pykina nei ka, tik krutyne labai jautri isliko. Kas del meskos tai ji nestukiu skyrelyje rase, kad po TA jai daktarai nieko gero nepazadejo, aisku, kad labai ir be galo liudna. Jei kiek zinau turejo buti apie 7 sav. nes turejo ziureti aip plaka sirdute gal trupuciuka daugiau. O man rytoj jau 11 savaiciu sueina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 07, 19:24)
kazi dar kas prisijungs prie musu si menesiuka?


nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2012 01 07, 20:34)


oj laukiam lakiam mes taves labai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 07, 20:37)
oj laukiam lakiam mes taves labai  4u.gif  wub.gif


tai jau sulauket hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2012 01 07, 20:38)
tai jau sulauket hihihi.gif


tai jau tau buvo ar bus? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 07, 20:14)
Nu matai manes Salygiene paklause ar darisim genetini kraujo tyrima prisca as pasakiau nezinau ar reikia ji pasake gal geriau padarom , nu as ir sutikau. Gal del to, kad zino kaip pastojau tai ir pasiule. Nu dabar papildomi nervai doh.gif
Jauciuosi gerai, nei pykina nei ka, tik krutyne labai jautri isliko. Kas del meskos tai ji nestukiu skyrelyje rase, kad po TA jai daktarai nieko gero nepazadejo, aisku, kad labai ir be galo liudna. Jei kiek zinau turejo buti apie 7 sav. nes turejo ziureti aip plaka sirdute gal trupuciuka daugiau. O man rytoj jau 11 savaiciu sueina ax.gif
nu bet tu daryk prisca ir viskas. ko landzioji kur nereikia? tu apskritai rupinkis sveiku nestumu. nu Sangria, tu kaip mazas vaikas. Viskas yra labai paprasta: ar bet kuriuo atveju vaika pasiruosiusi issaugoti? jeigu taip, tada tau nereikia jokiu tyrimu, nes jie is esmes nieko nekeicia tavo gyvenime. Vistiek bus viskas gerai. Neieskok tu sleku kur nereikia.
Beje, pagalvojau, kaip jausciausi, jei pastociau. Mintis man tik viena: kad tik isnesioti. kad tik nepersileisti. viskas, daugiau jokiu minciu. man uzteko dvieju persileidimu pernai, tai kazkaip man atrodo rauksles dydis mane mazai jaudintu.
Todel labai uzjauciu meska..

QUOTE(Irėnė @ 2012 01 07, 20:38)
tai jau sulauket hihihi.gif

tai kokia stimuliacija ir kada IUI?
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 07, 20:49)
tai jau tau buvo ar bus?  g.gif  blush2.gif


nu tikiuosi bus smile.gif


QUOTE(Maidenana @ 2012 01 07, 20:51)
tai kokia stimuliacija ir kada IUI?


puregonas nuo siandien 6 kartus po 50.
o kada IUI bus matyt kita penktadieni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 07, 20:51)
nu bet tu daryk prisca ir viskas. ko landzioji kur nereikia? tu apskritai rupinkis sveiku nestumu. nu Sangria, tu kaip mazas vaikas. Viskas yra labai paprasta: ar bet kuriuo atveju vaika pasiruosiusi issaugoti? jeigu taip, tada tau nereikia jokiu tyrimu, nes jie is esmes nieko nekeicia tavo gyvenime. Vistiek bus viskas gerai. Neieskok tu sleku kur nereikia.
Beje, pagalvojau, kaip jausciausi, jei pastociau. Mintis man tik viena: kad tik isnesioti. kad tik nepersileisti. viskas, daugiau jokiu minciu. man uzteko dvieju persileidimu pernai, tai kazkaip man atrodo rauksles dydis mane mazai jaudintu.

Nu mano planuose is viso nebuvo genetiniai tyrimai, bet kai daktare pasiule tai ir sutikau, jeigu prisca tyrimai duok Dieve bus geri ir jokiu riziku nebus toliau aisku nieko nebedarisiu. As irgi noriu isnesioti ir pagimdyti sveika vaikuti, juk apart DS yra daud baisesniu ligu kurio metu vaikas neisgyventu net iki 10 metu , o jei iki 10 ir isgyventu tai kankintusi sita maza gyvenimo laika. Siaip as tikiu, kad viskas bus gerai ir kad pagimdisiu berniuka biggrin.gif O siaip aisku dauguma atveju genetiniai tyrimai siulomi daryti po ivf ir jau po 35 metu pastojus, nes kaip man aiskino su amzium padideja rizika, bet cia tik skaiciai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sangria023: 07 sausio 2012 - 20:00
QUOTE(Irėnė @ 2012 01 07, 20:53)
nu tikiuosi bus smile.gif
puregonas nuo siandien 6 kartus po 50.
o kada IUI bus matyt kita penktadieni biggrin.gif


na tau jau labai greitai mirksiukas.gif wub.gif

QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 07, 20:58)
Nu mano planuose is viso nebuvo genetiniai tyrimai, bet kai daktare pasiule tai ir sutikau, jeigu prisca tyrimai duok Dieve bus geri ir jokiu riziku nebus toliau aisku nieko nebedarisiu. As irgi noriu isnesioti ir pagimdyti sveika vaikuti, juk apart DS yra daud baisesniu ligu kurio metu vaikas neisgyventu net iki 10 metu , o jei iki 10 ir isgyventu tai kankintusi sita maza gyvenimo laika. Siaip as tikiu, kad viskas bus gerai ir kad pagimdisiu berniuka biggrin.gif O siaip aisku dauguma atveju genetiniai tyrimai siulomi daryti po ivf ir jau po 35 metu pastojus, nes kaip man aiskino su amzium padideja rizika, bet cia tik skaiciai.


pagimdysi ir sveikuti ir laba grazuti 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 07, 21:01)
pagimdysi ir sveikuti ir laba grazuti  4u.gif  wub.gif

aciuks.gif
Atsakyti