Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

Sveikos,klaipėdietės merginos!
perskaičiau šiandien, kad greit prasidės 2012 Metų Klaipėdietės rinkimai ir šiais metais galime balsuoti už dvi MUMS labai svarbias asmenybes: Vaivą Galvosienę ir Nataliją Istominą. Nepamirškime jų palaikyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 19, 16:00)
jeigu AFS - tai viskas kaip ir aisku, ant vaistu atsisedu ir problema isspresta, bet jeigu nuo viruso... tada nezinau kaip sekanti karta pastojus, reiketu uzsidaryti sterilioje kameroje...


Maidenana, o kokie tyrimai parodo AFS? ką darysies?
aš irgi mąstau dar dėl viso pikto pasidaryt prieš einant IVF kelią g.gif
Atsakyti
Nepamirsau jusu mergytes, tiesiog kai cia tiek liudnu emociju, nesinori nieko sakyti, nes kazkaip nesmagu - pas mus tai viskas gerai, pagalvosit mazdaug "ka jinai supranta".

Bet tyliai esu su jumis ir siunciu mergaitiskus virusiukus 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2012 01 19, 08:41)
Labas rytas. Šįryt ir pas mane prasidėjo naujas ciklas. Kaip ir sakiau, BT nemelavo.


4u.gif 4u.gif 4u.gif , kokie planai toliau? g.gif


QUOTE(Maidenana @ 2012 01 19, 12:19)
pindos..  4u.gif
viskas, dabar stimuliuosies ir turesi dvynukus. antspaudas.
nupirk cinka. ir lai pastoviai geria, kasdien. kol nepagimdysi.
na, zinok, as busiu ziauri, bet geriau jau naujas ciklas nei... 8 savaites.. oh..
pamirso mus...



na ziuresim kaip bus si karta blush2.gif

o tu visai neziauri, bet tiesa pasakei..... verysad.gif

na bet gyvenimas tesiasi ir reikia toliau bandyt 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Rudde @ 2012 01 19, 18:46)
Nepamirsau jusu mergytes, tiesiog kai cia tiek liudnu emociju, nesinori nieko sakyti, nes kazkaip nesmagu - pas mus tai viskas gerai, pagalvosit mazdaug "ka jinai supranta".

Bet tyliai esu su jumis ir siunciu mergaitiskus virusiukus  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif


vis dar gaudau virusiuka blush2.gif
Atsakyti
Maidenana, dėl cinko - daktarė sakė, kad reikia vartoti, ar kur skaitei?
Nupirkau aš jo, prižiūriu, kad gertų, nu nepakenks. Parašyta, kad imuninei sistemai gerai jis.

O gal žinot, kas atsitinka, jei pastoji anksčiau, nei daktarai leidžia po persileidimų? Nekalbu apie IUI, tikrai nesidarysiu, bet ar turiu labai saugotis, kad neįvyktų stebuklas ir natūraliai nepastočiau?
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 19, 13:50)
Sekmes tau, kada planuojamas tavo IUI? Jau tikrai turi būti sekmingas. Kazkaip as per savo bedas puses naujienu nebesugaudau.


sestadieni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2012 01 19, 20:55)
sestadieni ax.gif


thumbup.gif wub.gif , lauksim rezultatau tavo mirksiukas.gif

ziuresiu kad aman sekantis IUI bus, gali but kad mano ateinantis IUI bs paskutinem sausio dienom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2012 01 19, 17:46)
siunciu mergaitiskus virusiukus

Ar tai reiškia kad pilvelyje panelytė gyvena? blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 01 19, 21:18)
Ar tai reiškia kad pilvelyje panelytė gyvena?  blush2.gif  wub.gif


Kolkas panasu i tai, o ar niekas neuzaugs, dar pasitikrinsim kito vizito metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2012 01 19, 20:34)
Kolkas panasu i tai, o ar niekas neuzaugs, dar pasitikrinsim kito vizito metu  ax.gif

wub.gif
O kada kitas vizitas? ax.gif
Atsakyti
Pasiskaičiau apie spermą gerinančius veisknius, tai kaip supratau svarbiausia selenas, cinkas, vit. E ir C. Dar daug daugiau buvo prirašyta. Tai gal bent tokių papildų verta paieškot? Nežinot, ar tokių yra? Dar parašyta, kad atsisakyt alkoholio, streso, kavos.
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 19, 17:59)
Maidenana, o kokie tyrimai parodo AFS? ką darysies?
aš irgi mąstau dar dėl viso pikto pasidaryt prieš einant IVF kelią  g.gif
Ju reikia daryti visa grupe. Susideda minimum is dvieju, maximum is keturiu kraujo tyrimu. Kaina nuo 170 iki 270 litu. Tai priskiriama sudetingesniems tyrimams, atsakymo laukti menesi, daro sorpo juos. tad as manau, kad tiesiog eisiu pas juos ir pareikalausiu pilnos tyrimu grupes antifosfolipidiniam sindromui nustatyti. kazkaip vadinasi AKA tyrimas, Anti-Beta2 tyrimas tai tikrai. O kokie dar pora tai nezinau...


QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 19, 20:34)
Maidenana, dėl cinko - daktarė sakė, kad reikia vartoti, ar kur skaitei?
Nupirkau aš jo, prižiūriu, kad gertų, nu nepakenks. Parašyta, kad imuninei sistemai gerai jis.

kai dar nezinojau, kad pati esu problematiska, vis domejausi vyro vaisingumu, tai mano reziume, kad cinkas yra svarbiausias spermatogenezes elementas, jis sunkiausiai gaunamas is maisto vitaminas, bet svarbiausias vaisingumui, jis didina kieki ir judruma. tad nusprendziau kol kas tamoxifenu vyro nenuodyti, nes ir spermiukai nuo jo nelabai kokybiski, bet cinka lai 3 menesiukus pageria. Dozes vaistinines, tad pereboro tikrai nebus. (perdidelis kiekis baigiasi mirtimi.....)
Atsakyti