Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(pusniuke @ 2012 01 18, 21:34)
Gadinau šiandien: didelis, riebus I.

O kelinta tau šiandien diena po IUI? g.gif Man kažkaip atrodo, kad tau labai greit mmm parėjo g.gif


man sen 12 dpi kaip ir turejo but doh.gif , ne neansktis mano ciklas buna 24 ciklo dienos arba maksimum jau 28 ciklos dieno unsure.gif
Atsakyti
O man ciklas buvo sutrumpėjęs prieš IUI, o po visko sugrįžo į standartą - pailgėjo trim dienom. Pusniuke, o rytoj NT ar hcg ?
Papildyta:
QUOTE(diana_j @ 2012 01 18, 20:11)
(...)liudna labai, grizus namo praplysau, bet ka reik toliau eit to stebuklo link  bigsmile.gif


Šaunuolė, kad nepasiduodi. Tau tikrai turi pasisekti kitą kartą 4u.gif

Orchidėja 4u.gif Kiek kainavo procedūra privačiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 18 sausio 2012 - 21:04
QUOTE(Glamour @ 2012 01 18, 22:00)
O man ciklas buvo sutrumpėjęs prieš IUI, o po visko sugrįžo į standartą - pailgėjo trim dienom. Pusniuke, o rytoj NT ar hcg ?
Papildyta:
Šaunuolė, kad nepasiduodi. Tau tikrai turi pasisekti kitą kartą  4u.gif

Orchidėja 4u.gif Kiek kainavo procedūra privačiai?


Ryt tik NT. Nes nuojauta kužda, kad nereikės hcg daryt. Kita vertus, nemanau, kad per vieną dieną rezultatai apsivers aukštyn kojom smile.gif nors, ką gali žinoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 01 18, 22:00)
O man ciklas buvo sutrumpėjęs prieš IUI, o po visko sugrįžo į standartą - pailgėjo trim dienom. Pusniuke, o rytoj NT ar hcg ?
Papildyta:
Šaunuolė, kad nepasiduodi. Tau tikrai turi pasisekti kitą kartą  4u.gif

Orchidėja 4u.gif Kiek kainavo procedūra privačiai?

1000 lt, bet as turiu sveikatos draudima, tai man is savo kisenes nereikejo nieko moketi.
Bet galvoju, kad daryciau privaciai jei ir paciai reiktu moketi, nes kiek prisiskaiciau kaip kitoms merginoms buna, tai negaliu patiket. Man kol kas tikrai labiausiai skaudejo kai kateteri dejo - o cia gi ne skausmas. Visi aplink sokineja, nereikia galvoti, kam i kisene kiek ideti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orchideja88: 18 sausio 2012 - 21:50
Diana, nu kas per velniava doh.gif Jamk balioną.... 4u.gif

Pusniuke, skelbiam akciją "Mmm - NE".

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 18, 17:17)
jo? o kaip nustate?



QUOTE(maika @ 2012 01 18, 17:46)
Aha, tikrai, kaip nustatė? Paklausė ar niekuo nesiskundi? Ir tu pasakei, kad niekuo hihihi.gif

Va būtent taip ir buvo biggrin.gif Nu rimtai. Ėmė kraują, tikrino regėjimą ir matavo spaudimą. Tai aš nunešiau savo neseniai darytą kraujo tyrimą - užskaitė. Dar prieš eidama išgėriau du puodus kavos, kad spaudimas pakiltų, nes mano amžinai žemas, tai tingėjau aiškint, kad visada toks ir kad aš visai nemirštu doh.gif Pamatavo, sako: Oi, žemas jūsų spaudimas doh.gif Nu bet vis tiek viršutinis nuo kavos kilstelėjo iki 100, tai čia jau labai gerai smile.gif Tada akis patikrino - į lentą pažėjau. Bet kadangi aš trumparegė, tai nieko naujo, kad be akinių ar linzių tos lentos beveik nematau. Na ir paklausinėjo, ar sergu kokiom ligom. Sakau: ne, nebent ko nors nežinau. Ir viskas - sveika thumbup.gif Kolegė juokavo, sako: Nebijok, netikrins ar tau stogas nepavažiavęs biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas. Šįryt ir pas mane prasidėjo naujas ciklas. Kaip ir sakiau, BT nemelavo.
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2012 01 19, 08:41)
Labas rytas. Šįryt ir pas mane prasidėjo naujas ciklas. Kaip ir sakiau, BT nemelavo.

Labas rytas 4u.gif kadangi palaikymo komanda dar miega, na....labai labai gaila, bet...kiek skaičiau pas jus viskas gerai, gal tiesiog per daug streso, daug įvykių, daug darbų, gal atsipalaidavus išeis naturaliai, arba išbandžius kokius netradicinius metodus ...šiandien linkiu pasistengt nenusimint labai smarkiai ir tvirtai užbaigt kitus gyvenimo planus, kad paskui jau visom fizinėm ir moralinėm jėgom kibt į nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ekonomija: 19 sausio 2012 - 07:52
QUOTE(pusniuke @ 2012 01 19, 08:41)
Labas rytas. Šįryt ir pas mane prasidėjo naujas ciklas. Kaip ir sakiau, BT nemelavo.

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Laikykis. Ar turi planu siam ciklui?
Jau net pikta, kad naujais metais nera geru zinuciu.
Ku Rudde, Sangria ir oliali? Reikia virusiuku.
Beje, ar yra dar planuojanciu sausi? Lyg ir turejo planuot pora mergaiciu.

Pusniuke, blyn kaip gaila.
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 18, 21:49)
Va būtent taip ir buvo biggrin.gif

biggrin.gif thumbup.gif
QUOTE(Grim @ 2012 01 18, 21:49)
Nebijok, netikrins ar tau stogas nepavažiavęs biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ir nerastų, nes mums čia labai subtiliai stogai pavažiavę irnesakyk.gif hihihi.gif

QUOTE(pusniuke @ 2012 01 19, 07:41)
Šįryt ir pas mane prasidėjo naujas ciklas. Kaip ir sakiau, BT nemelavo.

verysad.gif
user posted image

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2012 01 19, 08:41)
Labas rytas. Šįryt ir pas mane prasidėjo naujas ciklas. Kaip ir sakiau, BT nemelavo.


nu ziauriai gaila verysad.gif
imk 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 19, 08:56)
:Beje, ar yra dar planuojanciu sausi?


nu kol kas tik as viena smile.gif busiu viena sausio menesio zvaigzde lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 18, 18:49)
Yra keletas dalyku: MB is laimes buvo spejes jau keliems draugams pasakyti vos ne pirma diena kai hcg pasidarem. Gali buti, kad as del to daugiau nervinausi.
Kitas dalykas - man nereikejo laukti 3 savaiciu nuo pirmo itarimo, kad kazkas negerai, galejau pasidaryt hcg ir po keliu dienu ir buciau pamaciusi mazesnius skaiciukus (nors nera 100%)
O trecias dalykas labiau susijes su patirtimi, kai jau zinau, kad II nebutinai reiskia laiminga nestuma, zinai kaip organizmas reagavo i ivairius dalykus.

Oi kaip gerai issimiegojau. Ir toliau nieko neskauda. Aciu jums ir ginei.
as irgi griesiju ant savo vyro ilgo liezuvio..
o kas per itarimai buvo? kaip itarei?
taip... deja, II dar nieko nereiskia. II ant NT reiskia 12 savaiciu paranojos.


QUOTE(diana_j @ 2012 01 18, 19:20)
Sveikutes,

na ka atejau prisduoti, bet deja partessiu nesekmiu sarasa... sendien parsivilko tos pindos  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif
pindos.. 4u.gif
viskas, dabar stimuliuosies ir turesi dvynukus. antspaudas.


QUOTE(diana_j @ 2012 01 18, 20:11)
rytoj reikes butinai vyrui cinko nupirkti .....
liudna labai, grizus namo praplysau, bet ka reik toliau eit to stebuklo link  bigsmile.gif
nupirk cinka. ir lai pastoviai geria, kasdien. kol nepagimdysi.
na, zinok, as busiu ziauri, bet geriau jau naujas ciklas nei... 8 savaites.. oh..


QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 19, 08:56)
Ku Rudde, Sangria ir oliali? Reikia virusiuku.
pamirso mus...

Pusniuke - 4u.gif 4u.gif

Labas rytas.
pusvalandis virimo karstoje vonioje su dviem bonkem sampo nedave jokiu rezultatu. Todel nusprendziau deti skersai, nebedeti jokiu pastangu persileisti ir eina viskas velniop. pirmadieni nuvaziuosiu i ligonine, sutarsim del A ir eina nacert viskas.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 19, 12:19)
pamirso mus...

Sveikos mergaites, tikrai jus nepamirsau, labai daznai paskaitau kaip jums sekasi ir labai del visu pergyvenu, labai gaila, kad tokios dabar liudnos nuotaikos temuteje, bet po tokiu liudnu dienu tikrai ateis sviesios dienos kurios bus jums tikrai laimingos. As laikausi neblogai, tik trupuciuka persalau sloguoju, tai geriu arbatas litrais su citrina, medum ir imbieriu, dabar tokie orai, kad visos bacilos kabinasi doh.gif Laukiu rytojaus vizito pas gydytoja, bus prisca atsakymai ir TA, trupuciuka neramu, nes paskutine TA buvo pries dvi su puse savaiciu aisku ir del tyrimu irgi baisoka.
Mergaites nenuleiskit ranku visvien anksciau ar veliau visoms turi pasisekti nestuke.gif
Atsakyti