Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

Sveikutes,

na ka atejau prisduoti, bet deja partessiu nesekmiu sarasa... sendien parsivilko tos pindos gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
bet jau susiskambinau su dakatre savo, penktad po darbo vaziuoju pas ja i apziura ir si karta tikriausiai jau stimuliuosimes doh.gif
tai geltoninkyt mane frusty.gif angel_sadangel.gif

pusniuke
, kaip tu???? gal bent tuturi geru naujienu?
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 18, 19:20)
Sveikutes,

na ka atejau prisduoti, bet deja partessiu nesekmiu sarasa... sendien parsivilko tos pindos  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif
bet jau susiskambinau su dakatre savo, penktad  po darbo vaziuoju pas ja i apziura ir si karta tikriausiai jau stimuliuosimes  doh.gif
tai geltoninkyt mane  frusty.gif  angel_sadangel.gif

Eik tu sau kaip gaila, buvau tikra, kad sis kartas tau bus sekmingas, tai kita cikla jau be IUI?
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 18, 19:20)
Sveikutes,

na ka atejau prisduoti, bet deja partessiu nesekmiu sarasa... sendien parsivilko tos pindos  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif
bet jau susiskambinau su dakatre savo, penktad  po darbo vaziuoju pas ja i apziura ir si karta tikriausiai jau stimuliuosimes  doh.gif
tai geltoninkyt mane  frusty.gif  angel_sadangel.gif

pusniuke
, kaip tu???? gal bent tuturi geru naujienu?

4u.gif
Dirzo reikia pindoms, kad ateina, kai ju niekas nelaukia.
Toliau laikom kumstukus uz pusniuke.
Reikia pagaliau siais metais kad kas nors pramustu ledus.
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 18, 14:46)
Sveikos merginos, as jau po A, ir net jau namie.
Viskas praejo nerealiai sklandziai (Dariausi privaciai), tai nerealus aptarnavimas buvo, net nepamenu kaip vel palaton grizau, ir Mb palatoje lauke, tai labai gerai, kad jis visa laika salia galejo buti.
O jauciuosi labai gerai, nieko neskauda, nebent dar nuskausminimo poveikis nepraejo, bet net ka tik sau kosytes issiviriau.
Savaite ilsesiuosi namuciuose, o del pastojimo - tai gydytoja sake 3 ciklus palaukti. Kaip gerai, kad ne puse metu. Va cia ir pozityvumas Meide  smile.gif
Aciu visoms uz kumstukus ir palaikyma, nes zinau, kad padejo


saunuole 4u.gif dziaugiuosi, kad viskas gerai praejo wub.gif


QUOTE(diana_j @ 2012 01 18, 19:20)
Sveikutes,

na ka atejau prisduoti, bet deja partessiu nesekmiu sarasa... sendien parsivilko tos pindos  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif
bet jau susiskambinau su dakatre savo, penktad  po darbo vaziuoju pas ja i apziura ir si karta tikriausiai jau stimuliuosimes  doh.gif
tai geltoninkyt mane  frusty.gif  angel_sadangel.gif


nu blyn, gaila labai verysad.gif
o tai tau visas IUI be stimuliaciju dare?
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 18, 19:30)
Eik tu sau kaip gaila, buvau tikra, kad sis kartas tau bus sekmingas, tai kita cikla jau be IUI?



QUOTE(Irėnė @ 2012 01 18, 19:52)

nu blyn, gaila labai verysad.gif
o tai tau visas IUI be stimuliaciju dare?


sekantis ciklas vel bus IUI jei viskas gerai aisku bus, o sis nesekmingas buvo be ctimuliacijos., nes turejau jau pora foliuku, tai ri nestimuliavom, o dbara eisiu kad paziuretu 3c.d.t.y. penktad si ir viska zinosiu, koks sis ciklas bus, bet daktare nusiteikes stimuliuot, tai ziuresim, rytoj reikes butinai vyrui cinko nupirkti .....
liudna labai, grizus namo praplysau, bet ka reik toliau eit to stebuklo link bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 18, 19:20)
Sveikutes,

na ka atejau prisduoti, bet deja partessiu nesekmiu sarasa... sendien parsivilko tos pindos  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif
bet jau susiskambinau su dakatre savo, penktad  po darbo vaziuoju pas ja i apziura ir si karta tikriausiai jau stimuliuosimes  doh.gif
tai geltoninkyt mane  frusty.gif  angel_sadangel.gif

pusniuke
, kaip tu???? gal bent tuturi geru naujienu?


Mano Didžioji diena yra ryt. Bet, kažin, ar turėsiu gerų naujienų, nes... šįryt mano BT krito žemyn. Žinau, kad dar ne viskas prarasta, bet savęs apgaudinėti nenoriu. NT šiandien neigiamas verysad.gif
Tik man labai labai keista, kad visai neskauda krūtinės. Dar taip nėra buvę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusniuke: 18 sausio 2012 - 19:15
QUOTE(diana_j @ 2012 01 18, 18:20)
na ka atejau prisduot

user posted image

4u.gif

pusniuke, visos viltys į tave 4u.gif
Atsakyti
aciukas, visom uz palaikyma, jus visos nuostabios group.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 18, 16:13)
man tai atrodo, kad kazkas su manim pazaide, pasityciojo, dave pauostyti svajone ir ismete kaip nereikalinga i siuksline..

varyk tokias blogas mintis kuo toliau, galva aukstyn mergyt....nera to blogo, kas neiseitu i gera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 01 18, 20:17)
user posted image

4u.gif

pusniuke, visos viltys į tave  4u.gif


Laikysiu sukryžiavus kojas biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2012 01 18, 20:46)
Laikysiu sukryžiavus kojas biggrin.gif



o tu NT dar negadinai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 18, 21:24)
o tu NT dar negadinai?  g.gif


Gadinau šiandien: didelis, riebus I.

O kelinta tau šiandien diena po IUI? g.gif Man kažkaip atrodo, kad tau labai greit mmm parėjo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusniuke: 18 sausio 2012 - 20:36