Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 18, 15:38)
einu mikrobangine kilnoti. ir ciobrelius gerti. svarbu, nugaros nepasitempti..


Atsargiai su kilnojimais, gali prisižaisti, geriau žolelėm apsiribok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2012 01 18, 15:40)
Atsargiai su kilnojimais, gali prisižaisti, geriau žolelėm apsiribok 4u.gif

nebezinau nei ko griebtis..
zoleles reikia litrais gerti..
Atsakyti
Orchidėja, kaip faina, kad jauties gerai ir svarbiausia - taip pozityviai nusiteikus!

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 18, 14:13)
man tai atrodo, kad kazkas su manim pazaide, pasityciojo, dave pauostyti svajone ir ismete kaip nereikalinga i siuksline..

Koks pažįstamas jausmas... Bet baigiu priprast doh.gif

QUOTE(maika @ 2012 01 18, 14:15)
Liuks suveikė  thumbup.gif  aciuks.gif
Dabar tau  biggrin.gif
user posted image

Nesimuuuušššk biggrin.gif
Imk tau atgal user posted image
Atsakyti
O, merginos jau sparring`a varo..

O Orchidejai aplodismentai ir pamiklas uz pozityva.
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 18, 15:55)
Nesimuuuušššk biggrin.gif
Imk tau atgal user posted image

liezuvis.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 18, 16:02)
O, merginos jau sparring`a varo..

ax.gif blush2.gif
Nori prisijungti? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės merginos,
Gal kuri esate vilnietė ir žinote, kur galima gauti Utrogestaną? Klaipėdoje sakė be šansų nerasiu, laiko truputį turiu iki būsimos stimuliacijos, tai noriu susiorganizuot ir paprašyt draugės, kad parvežtų man iš VLN. Ar recepto reikės?
Ačiū ir sorry, kad įsiterpiau į draugiškus jūsų pokalbius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 01 18, 16:09)

Sėdėjau, dirbau, kai pamačiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nusižvengiau garsiai doh.gif

Į temą - darbe mum patikrino sveikatą, sakė aš sveika nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 01 18, 01:14)

gal gali plačiau pakomentuot, ką pasakė dėl endo ir stimuliacijų?



Mano gydytojas sakė, kad kai yra endo, su stimuliacijom lengviau pastot. Paklausiau, kaip suprast, nes gi kai endo, sunku įsitvirtint, o kaip tai susiję su kiaušinėliu? Sakė, tai nuobodus ir ilgas mokslas, kad man išaiškintų. O dabar kai buvau pas gydytoją, kuri mane prižiūrėjo ligoninėje, ji irgi dirba vaisingumo klinikoje, trumpai kalbėjom apie mano situaciją, ji klausė, ar aš nenoriu bandyt be stimuliacijų, jei taip bijau dabar daug folių užsiaugint, pasakiau, kad žemas progesteronas, kas reiškia nepilnavertę ovuliaciją, ne labai sureagavo, bet kai pasakiau, kad pas mane endo, tada jo sako, prie endo reikia stimuliacijų. Tai tiek žinau. O ar tai susiję su didesniu kiekiu folių ir todėl didesniu šansu ar dar kažkas už to užslėpta, nežinau.

QUOTE(meskos @ 2012 01 18, 11:28)

Nenusivylusi - gyd patare laukti pora men iki bandymu nauju patapti nestuke.gif ??


Taip, o čia daug ar mažai?

QUOTE(Tino @ 2012 01 18, 12:50)
nu aš pavyzdžiui nė karto per paskutines 3 IUI negėriau dupho. gydytojos teigimu, kai įvyksta pilnavertė O, PGR užkyla ir pats iki reikiamo lygio. o O įvykus, nes foliai užauginti ir susprogdinti. iš pradžių netikėjau šita teorija ir per pirmą IUI pasidariau PGR tyrimą, kad įsitikinčiau, ar tikrai. ir iš tikrųjų buvo apie 150, kai užtenka, kad būtų apie 50. vadinasi, vienas folis duoda savo progesterono augimą. ir ši gydytoja nei vienai neskiria dupho ir kiek pastojančių turi. nematau prasmės, kam papildomai tručytis. taigi jei šlykštu, tikrai gali negert  mirksiukas.gif

Mano gydytojas taip pat nesureikšmina duphaston naudojimo. Sako, nu gali pavartot. Paskutinį kartą liepė 8 sav nutraukt, o tai pagal viską iki 12 savaičių reiktų vartot. Dar klausiau apie poveikį vaikeliui. Mergaitei sakė neįrodytas poveikis, o berniukui didesnė tikimybė turėt bėdų su šlapimtakiu ateity.


Orchidėja, o kodėl kitą kartą būsit protingesni? Neskaičiau kas įvyko, kai gulėjau ligoninėj. Kodėl jūs buvot neprotingi?
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 01 18, 17:09)
Nori prisijungti?  biggrin.gif
ne-a.. neturiu jegu.. partysiau 2 bonkes sampo.


QUOTE(Jautruolė @ 2012 01 18, 17:18)
Sveikutės merginos,
Gal kuri esate vilnietė ir žinote, kur galima gauti Utrogestaną? Klaipėdoje sakė be šansų nerasiu, laiko truputį turiu iki būsimos stimuliacijos, tai noriu susiorganizuot ir paprašyt draugės, kad parvežtų man iš VLN. Ar recepto reikės?
Ačiū ir sorry, kad įsiterpiau į draugiškus jūsų pokalbius 4u.gif
o ko sorry? gali ir sudalyvauti. klp urogestano su ziburiu nerasi, yra poroj vaistiniu vln, pilna rygoj, bet gal tau crinone butu iseitis? klp jo yra ir jis geresnis nei duphas..


QUOTE(Grim @ 2012 01 18, 17:19)
Į temą - darbe mum patikrino sveikatą, sakė aš sveika nail.gif
jo? o kaip nustate?


QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 18, 18:03)
Orchidėja, o kodėl kitą kartą būsit protingesni? Neskaičiau kas įvyko, kai gulėjau ligoninėj. Kodėl jūs buvot neprotingi?
prisijungiu prie klausimo. ta pati pagalvojau.
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 18, 16:19)
Sėdėjau, dirbau, kai pamačiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nusižvengiau garsiai doh.gif

rolleyes.gif 4u.gif
QUOTE(Grim @ 2012 01 18, 16:19)
Į temą - darbe mum patikrino sveikatą, sakė aš sveika nail.gif

hihihi.gif
Aha, tikrai, kaip nustatė? Paklausė ar niekuo nesiskundi? Ir tu pasakei, kad niekuo hihihi.gif
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 18, 17:17)
ne-a.. neturiu jegu.. partysiau 2 bonkes sampo.

Prisigersi - pati ateisi muštis doh.gif
hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maika: 18 sausio 2012 - 17:49
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 18, 18:03)
Orchidėja, o kodėl kitą kartą būsit protingesni? Neskaičiau kas įvyko, kai gulėjau ligoninėj. Kodėl jūs buvot neprotingi?

Yra keletas dalyku: MB is laimes buvo spejes jau keliems draugams pasakyti vos ne pirma diena kai hcg pasidarem. Gali buti, kad as del to daugiau nervinausi.
Kitas dalykas - man nereikejo laukti 3 savaiciu nuo pirmo itarimo, kad kazkas negerai, galejau pasidaryt hcg ir po keliu dienu ir buciau pamaciusi mazesnius skaiciukus (nors nera 100%)
O trecias dalykas labiau susijes su patirtimi, kai jau zinau, kad II nebutinai reiskia laiminga nestuma, zinai kaip organizmas reagavo i ivairius dalykus.

Oi kaip gerai issimiegojau. Ir toliau nieko neskauda. Aciu jums ir ginei.
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 18, 17:49)
Oi kaip gerai issimiegojau. Ir toliau nieko neskauda. Aciu jums ir ginei.

user posted image


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti