Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Grim @ 2012 01 18, 14:11)
O tu gal bent į kokį balkoną išeik pakvėpuot oru, ar ką  doh.gif

ka tik buvau isejusi, pastrakaliojau. supykino, silpna pasidare. va, ka reiskia deguonis..
Atsakyti
Sveikos merginos, as jau po A, ir net jau namie.
Viskas praejo nerealiai sklandziai (Dariausi privaciai), tai nerealus aptarnavimas buvo, net nepamenu kaip vel palaton grizau, ir Mb palatoje lauke, tai labai gerai, kad jis visa laika salia galejo buti.
O jauciuosi labai gerai, nieko neskauda, nebent dar nuskausminimo poveikis nepraejo, bet net ka tik sau kosytes issiviriau.
Savaite ilsesiuosi namuciuose, o del pastojimo - tai gydytoja sake 3 ciklus palaukti. Kaip gerai, kad ne puse metu. Va cia ir pozityvumas Meide smile.gif
Aciu visoms uz kumstukus ir palaikyma, nes zinau, kad padejo
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 18, 14:46)
Sveikos merginos, as jau po A, ir net jau namie.
Viskas praejo nerealiai sklandziai (Dariausi privaciai), tai nerealus aptarnavimas buvo, net nepamenu kaip vel palaton grizau, ir Mb palatoje lauke, tai labai gerai, kad jis visa laika salia galejo buti.
O jauciuosi labai gerai, nieko neskauda, nebent dar nuskausminimo poveikis nepraejo, bet net ka tik sau kosytes issiviriau.
Savaite ilsesiuosi namuciuose, o del pastojimo - tai gydytoja sake 3 ciklus palaukti. Kaip gerai, kad ne puse metu. Va cia ir pozityvumas Meide  smile.gif
Aciu visoms uz kumstukus ir palaikyma, nes zinau, kad padejo

neskauda niekas? su pilna narkoze dare?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 18, 14:57)
neskauda niekas? su pilna narkoze dare?

Visai nieko neskauda. Vietine nejautra, bet turbut pilna narkoze, nes uzmigde, nieko nejauciau o pabudau jau palatoj - as nelabai terminuose gaudausi. Ir is viso pirma karta kateteri man state
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orchideja88: 18 sausio 2012 - 14:01
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 18, 14:59)
Visai nieko neskauda. Vietine nejautra, bet turbut pilna narkoze, nes uzmigde, nieko nejauciau o pabudau jau palatoj

Nors tiek gerai.. temperaturos nera? kaip jautiesi? moraliskai?
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 18, 14:59)
Visai nieko neskauda. Vietine nejautra, bet turbut pilna narkoze, nes uzmigde, nieko nejauciau o pabudau jau palatoj



Orchideja super kad tokie pojuciai dabar, 4u.gif , ir tik 3 men laukti, jei greit prabegs pamatysi smile.gif del dabar tepliojimu kokiu nesake nieko?

As irgi is gyd, atrodo issivale pas mane viskas, bet sake dar kokia savaite pakraujuos kaip per memes, o tada sulaukti sekanciu jau normaliu mm, pasirodyt, gal ziures mano amzina uzdegima ir galima startuoti su graziais planais bus ax.gif Bet kuriuo atveju irgi bus jau beveik pavasaris, gal mums maziau bacilso kibs visoms ir bus daug sekmnigu nestuke.gif

Maide- zinau kad uzknisa laukt, nu bet o ka daryt..Man gyd sake butu issivale viskas ir be vaistu, bet kad labai man uzknise buvo laukt..Tikiuosi visgi tau dar pramus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2012 01 18, 15:03)
Maide- zinau kad uzknisa laukt, nu bet o ka daryt..Man gyd sake butu issivale viskas ir be vaistu, bet kad labai man uzknise buvo laukt..Tikiuosi visgi tau dar pramus. 4u.gif

as jau pradedu labai-labai pykti. jau siutas ima nerealiai.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 18, 15:01)
Nors tiek gerai.. temperaturos nera? kaip jautiesi? moraliskai?

Temperaturos nematavau - reiks paziuret. O moraliskai kazkaip irgi dabar gerai - nes zinau, kad po triju ciklu vel bandysiu. Nezinau kodel man taip idomiai protelis veikia, bet man tas nesivystantis nestumas tai panasiai kaip atejusios nelauktos mmm - nes ir vienu ir kitu budu rezultato nera.
Kazkaip negalvoju apie tai, kaip apie vaisiaus praradima, o labiau kaip apie nepavykusi bandyma. Nors gal mane cia dabar dar narkoze veikia ir as ramiau galvoju.
Dabar man net ramiau, kad toliau galiu planuoti, o kol buvau neisoperuota tai buvo aisku, kad mmm nevyksta, foliai neauga tik kazkas manyje istrige.
Taigi POZITYVIAI zengiam i 2012, kaip ir parasei temuteje.

Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 18, 15:07)
Temperaturos nematavau - reiks paziuret. O moraliskai kazkaip irgi dabar gerai - nes zinau, kad po triju ciklu vel bandysiu. Nezinau kodel man taip idomiai protelis veikia, bet man tas nesivystantis nestumas tai panasiai kaip atejusios nelauktos mmm - nes ir vienu ir kitu budu rezultato nera.
Kazkaip negalvoju apie tai, kaip apie vaisiaus praradima, o labiau kaip apie nepavykusi bandyma. Nors gal mane cia dabar dar narkoze veikia ir as ramiau galvoju.
Dabar man net ramiau, kad toliau galiu planuoti, o kol buvau neisoperuota tai buvo aisku, kad mmm nevyksta, foliai neauga tik kazkas manyje istrige.
Taigi POZITYVIAI zengiam i 2012, kaip ir parasei temuteje.

gal dar ne visai tikejai, kad pastojai.. kaip sapne, tikriausiai. man tai atrodo, kad kazkas su manim pazaide, pasityciojo, dave pauostyti svajone ir ismete kaip nereikalinga i siuksline..
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 18, 13:11)
user posted image
Nu, jau nuėjai dirbt?  rolleyes.gif biggrin.gif
lotuliukas.gif

Liuks suveikė thumbup.gif aciuks.gif
Dabar tau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2012 01 18, 15:03)
Orchideja super kad tokie pojuciai dabar, 4u.gif , ir tik 3 men laukti, jei greit prabegs pamatysi smile.gif del dabar tepliojimu kokiu nesake nieko?


Man ir sake del isskyru ir parase: "pooperacine eiga turetu buti sekanti: pirmas dienas "tepancios" kraujingos isskyros, savaites begyje turi buti gausesnis pakraujavimas primenantis menstruacijas - tai bus pseudomenstruacijos."
Liuks ir kad tau viskas baigiasi, galesim pavasari vel tridaliot del IUI, tu gal siek tiek anksciau
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 18, 15:13)
gal dar ne visai tikejai, kad pastojai.. kaip sapne, tikriausiai. man tai atrodo, kad kazkas su manim pazaide, pasityciojo, dave pauostyti svajone ir ismete kaip nereikalinga i siuksline..

Tikejau kad pastojau, bet buvo visa laika neramu kol negirdejau sirdeles.
Gal man lengviau, kad tai pirmas kartas ir as po jo bent jau suzinojau, kad man gali kibti. Tau aisku sunkiau - trecias toks atvejis ir dar dvynukai.
Laikykis mergyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 18, 15:18)
Laikykis mergyt 4u.gif

einu mikrobangine kilnoti. ir ciobrelius gerti. svarbu, nugaros nepasitempti..
Atsakyti