Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

Labas rytas , visoms po 4u.gif kam pries IUI, kam pries NT smile.gif

Maide- kaip Tu????

Orchideja- kaip savijauta? tikiuosi viskas gerai pas tave, laikykis 4u.gif

Nenusivylusi - gyd patare laukti pora men iki bandymu nauju patapti nestuke.gif ??
Atsakyti
QUOTE(Neklauzada @ 2012 01 18, 01:32)
Mergaites, pasakykite prasau ar po iui visos vartojote duphastona? as negaliu siu vaistu pakesti, nes labai blogai jauciuosi nuo ju, nes gydytojas pries inseminacija sake du menesius pagerti, kad paruostu gimdos gleivine. Be to, hormonai pas mane visi normoje.. Vakar daremes iui, o siandien isgeriau viena tablete. Kazkur skaiciau, kad sis vaistas pastoti nepadeda, tai gal nutraukti?


nu aš pavyzdžiui nė karto per paskutines 3 IUI negėriau dupho. gydytojos teigimu, kai įvyksta pilnavertė O, PGR užkyla ir pats iki reikiamo lygio. o O įvykus, nes foliai užauginti ir susprogdinti. iš pradžių netikėjau šita teorija ir per pirmą IUI pasidariau PGR tyrimą, kad įsitikinčiau, ar tikrai. ir iš tikrųjų buvo apie 150, kai užtenka, kad būtų apie 50. vadinasi, vienas folis duoda savo progesterono augimą. ir ši gydytoja nei vienai neskiria dupho ir kiek pastojančių turi. nematau prasmės, kam papildomai tručytis. taigi jei šlykštu, tikrai gali negert mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 17, 20:01)
Sveikutes  mirksiukas.gif
Sekmytes tau  4u.gif
man sen 11 dpi, pojuciai nu zinok idomus, mauzdaia apcia kaip reikalas, sen darbe net sedet normaliai nejo  doh.gif  (bet neskauda kaip pries mmm), o maudimas toks idomus  doh.gif ir strenas skauda bilenkaip , busiu kantri ir dar laukiu  ax.gif , nes matai, mano minimalus ciklas buna 24 c.d. maksimalus 28 c.d., tai sen kaip tik 24 ciklo diena, tai kaip ir daktare sake, jei iki sausio 22 neateis tos, daryt NT, tai as bandysiu islaukti, juk nekas cia jau ir liko  wub.gif

tai labai gerai, kad maudzia. as beveik isitikinusi, kad NT sugadinus II pamatysi. Man tas maudimas pirmas pastojimo pozymis. Visus kartus jauciau maudima. Ir vat iki siol jauciau, kol gyvi maziukai buvo..

Orchideja - laikom kumscius.

Nenusivylusi - as geriau po 0,5 closto ir 25vv gonalio leidausi, tai buvo 1 kokybiskas is vienos puses ir antras is kitos puses, bet mazesnis.

As be pokyciu. vakar pas drauge viriausi karstoje vonioje. Nepadejo. Grizus, vyras jau buvo daug ka issiaiskines perskambines draugu zmonom. Issiaiskinome, kad karstoje vonioje reikia gerti sampana, tie burbulai kazkaip gerai veikia, ir plius dar kazkas pasiule tablete i maksti, kuri viska istraukia. Bet as bijau, kad ji nebutu abrazyvinio pobudzio, tai su tablete savivaliauti nenoriu. Bet jokiu persileidimo pozymiu, laiptai ir vonia nepadeda. Tai laukiu pirmadienio, ir jeigu kas, bus a.
Atsakyti
Labs,

Kavos? Maidenanai baltos su brendžiu. ("Baltos" tai kavos biggrin.gif ).

Kaip ten Orchidėjai kažin sekas...

Nuėjau šiandien tyrimus pasidaryt prieš ligoninę, nu ir kanos doh.gif
Vakar ir šiandien skauda galvą. Bet taip, kad net dirbt normaliai negaliu doh.gif

Maidenana, o kas ten per tablietka, kurią siūlo? Gal nerizkuok, jei pavadinimo nežinai...
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 01 17, 18:31)
Sveika  4u.gif
O kuo blogai leidžiami? Manau kad jie tokie patys, o gal net geresni nei tabletės smile.gif Skrandžio nedirgina ir pan. smile.gif


Labas smile.gif Esme tame,kad adatu labai bijau blush2.gif Bet del nestuke.gif viska galiu padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 18, 12:50)
Labs,

Kavos? Maidenanai baltos su brendžiu. ("Baltos" tai kavos biggrin.gif ).

Kaip ten Orchidėjai kažin sekas...

Maidenana, o kas ten per tablietka, kurią siūlo? Gal nerizkuok, jei pavadinimo nežinai...

man geriau su romu.. kazkap brends mon nelaba.. irnesakyk.gif

Orchideja skausmuose guli.. vargsele.. Siandien gi treciadienis, tai jai siandien A. Tai be savaitgalio mes jos neisgirsime. As po A kokias tris dienas negalejau nei sedeti ir tuo labiau vaiksciuoti..

Uoj, zinok, cia vyro ideja ta tablietka, o as apie ja net girdeti nenoriu.. Dar betruko, kad as i save kazin ka kisciau. As turiu daktare, kuri priziuri mano persileidima, viskas, nereikia man jokiu "super veiksmingu tablieciu".. vienai veiksminga, kitai kenkia.

O Zuzla Italijoje... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 18, 12:07)
-man geriau su romu.. kazkap brends mon nelaba.. irnesakyk.gif

--Orchideja skausmuose guli.. vargsele.. Siandien gi treciadienis, tai jai siandien A. Tai be savaitgalio mes jos neisgirsime. As po A kokias tris dienas negalejau nei sedeti ir tuo labiau vaiksciuoti..

---Uoj, zinok, cia vyro ideja ta tablietka, o as apie ja net girdeti nenoriu.. Dar betruko, kad as i save kazin ka kisciau. As turiu daktare, kuri priziuri mano persileidima, viskas, nereikia man jokiu "super veiksmingu tablieciu".. vienai veiksminga, kitai kenkia.

----O Zuzla Italijoje...  rolleyes.gif


-Duoda chaliavai brendį, tai neima, nu.... Romo mat reikia mad.gif

--O po A dar laiko ligoninėj ar iškart paleidžia ir guli namie? Mane, pamenu, paleido iškart. Ką iš ten atsimenu, tai susiraukusią gydytoją doh.gif
Aš gi savo vardą pamiršau toj kėdėj prieš A... Klausia, o aš galvoju: koks, koks? Aišku, greit prisiminiau biggrin.gif Ale stresas gerai vožtelėjęs buvo.

---O iš kur vyras ją gavo?? Bent pavadinimą žino? biggrin.gif Šiaip tai jo, kas vienai tinka, kitai gali būt net kenksminga. Gydytoja dar galvą nuimtų už tokį savęs gydymą biggrin.gif

----Ech, gerai jai ten gal.... ax.gif Noriu kur nors išvažiuot. Kad ir į kokį Balbieriškį, ale išvažiuot ir nieko nedaryt - atostogaut smile.gif

Maidenana, o tu dar "ant biuletenio"? Katinai gyvi?

Turiu prašymą. Priverskit mane dirbt. Spirkit ar dar ką nors.. Nu kažkaip...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 18, 12:16)

As be pokyciu. vakar pas drauge viriausi karstoje vonioje. Nepadejo. Grizus, vyras jau buvo daug ka issiaiskines perskambines draugu zmonom. Issiaiskinome, kad karstoje vonioje reikia gerti sampana, tie burbulai kazkaip gerai veikia, ir plius dar kazkas pasiule tablete i maksti, kuri viska istraukia. Bet as bijau, kad ji nebutu abrazyvinio pobudzio, tai su tablete savivaliauti nenoriu. Bet jokiu persileidimo pozymiu, laiptai ir vonia nepadeda. Tai laukiu pirmadienio, ir jeigu kas, bus a.


Iki pirmadienio dar daug laiko, o neteplioja nieko nieko?? sakiau kad nepadejo ir man nei laiptai nei vonia. o kai skauda taip kai neina iskesti, tai neskaitau nei nuskausminanciu aprasymo. Ta tablietak bus cia kaip ir aisku kad ta pati kur duoda gyd, tik aisku su ju leidimu ir receptu, a tu pati zinai..Vistiek pries sutinkant A klausk del tableciu.. nu rimtai..
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 18, 11:50)
nu aš pavyzdžiui nė karto per paskutines 3 IUI negėriau dupho. gydytojos teigimu, kai įvyksta pilnavertė O, PGR užkyla ir pats iki reikiamo lygio. o O įvykus, nes foliai užauginti ir susprogdinti. iš pradžių netikėjau šita teorija ir per pirmą IUI pasidariau PGR tyrimą, kad įsitikinčiau, ar tikrai. ir iš tikrųjų buvo apie 150, kai užtenka, kad būtų apie 50. vadinasi, vienas folis duoda savo progesterono augimą. ir ši gydytoja nei vienai neskiria dupho ir kiek pastojančių turi. nematau prasmės, kam papildomai tručytis. taigi jei šlykštu, tikrai gali negert  mirksiukas.gif


nepatarinekit taip vienareiksmiskai. per ankstyvas dupho nutraukimas (jei ji gydytojas skyre) gali issaukti persileidima. buvo ne vienas pavyzdys ir siame skyrelyje. kas tinka vienai, nebutinai tiks kitai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 18, 12:21)
Turiu prašymą. Priverskit mane dirbt. Spirkit ar dar ką nors.. Nu kažkaip...

Aš irgi turiu tokį prašymą biggrin.gif Tai gal viena kitą apsispardom? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 18, 13:21)
-Duoda chaliavai brendį, tai neima, nu.... Romo mat reikia mad.gif

--O po A dar laiko ligoninėj ar iškart paleidžia ir guli namie? Mane, pamenu, paleido iškart. Ką iš ten atsimenu, tai susiraukusią gydytoją  doh.gif
Aš gi savo vardą pamiršau toj kėdėj prieš A... Klausia, o aš galvoju: koks, koks? Aišku, greit prisiminiau biggrin.gif Ale stresas gerai vožtelėjęs buvo.

---O iš kur vyras ją gavo?? Bent pavadinimą žino? biggrin.gif Šiaip tai jo, kas vienai tinka, kitai gali būt net kenksminga. Gydytoja dar galvą nuimtų už tokį savęs gydymą biggrin.gif

----Ech, gerai jai ten gal....  ax.gif Noriu kur nors išvažiuot. Kad ir į kokį Balbieriškį, ale išvažiuot ir nieko nedaryt - atostogaut smile.gif

Maidenana, o tu dar "ant biuletenio"? Katinai gyvi?

Turiu prašymą. Priverskit mane dirbt. Spirkit ar dar ką nors.. Nu kažkaip...

man atrodo, kad paleidzia jeigu nera temperturos.
katinai kosmariskai gyvena, toks jausmas, kad jie mane isvesti is proto nori.. as nebe ant biuletenio, bet dirbu is namu, bet antroje menesio puseje as darbu neturiu.. tai tinginiauju. liko viena masina seimoje, tai vyras kazkodel nusprende, kad man ji nereikalinga. tai sedziu ikalinta 4 sienose, nei i turgu, nei prie juros.. plius dar uzsisakiau ugg batus, sumokejau pinigus, aisku, batu negavau. menesi laukiau, kol atsius. rasau tarpininkei, ji kazka apie pinigu grazinima sneka. ***, pesec vadinas.. nusipirkau siltus batus. zodziu, sekasi man. butu puse velnio, jeigu tureciau pakaitala koki, bet as turiu tik demisezoninius, be jokio kailiuko, grinai odinius.. tai ne kas vaiksciuoti, kai sniegas guli. zodziu, be masinos ir be batu. as jau tokios baltos permatomos spalvos, kad vajej. oda pamirso kada deguones buvo gavusi.

QUOTE(meskos @ 2012 01 18, 13:25)
Iki pirmadienio dar daug laiko, o neteplioja nieko nieko?? sakiau kad nepadejo ir man nei laiptai nei vonia. o kai skauda taip kai neina iskesti, tai neskaitau nei nuskausminanciu aprasymo. Ta tablietak bus cia kaip ir aisku kad ta pati kur duoda gyd, tik aisku su ju leidimu ir receptu, a tu pati zinai..Vistiek pries sutinkant A klausk del tableciu.. nu rimtai..
ne-a. neteplioja, neskauda. yra kazkoks keistas jausmas, lyg degintu skrandi, bet nelabai suvokiu sio skausmo ploto, atrodo, kad kaip ir gimdoje buna, bt kartais atrodo, kad ne.. nakti buvo pora saremius primenancius tokius veiksmus.. bet, matyt, mazai pagulejau vonioje. nes tik pradejau "jausti" gimda ir kazkokius veiksmus joje, tai jau lipau lauk, nes peradejo silpna darytis ir akyse temo.. tai kad draugei savo lavono nepalikti vonioj, teko kapanotis laukan..

p.s. pradejo pykinti ir karscio bangos uzeina.. gal pradzia? tikiuosi.. kraujo zymiu nera..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 18 sausio 2012 - 13:11
QUOTE(maika @ 2012 01 18, 12:30)
Aš irgi turiu tokį prašymą  biggrin.gif Tai gal viena kitą apsispardom?  lotuliukas.gif

user posted image

Nu, jau nuėjai dirbt? rolleyes.gif biggrin.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 18, 12:42)
tai kad draugei savo lavono nepalikti vonioj, teko kapanotis laukan..

lotuliukas.gif

O tu gal bent į kokį balkoną išeik pakvėpuot oru, ar ką doh.gif
Atsakyti