Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(maika @ 2012 01 17, 20:04)
O iš kur tu žinai kiek kas truko?  blush2.gif Aš žinau tik kada atėjau į operacinę ir kada po to parvežė į palatą...  ax.gif

zinau biggrin.gif is palatos isveze 9 val.kai pabudau pooperacinej paklausiau kiek valandu sesute pasake 11.15 ir sake kad jau valanda kaip esu pooperacinej tai reiskias operacija truko valanda su trupuciuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 01 17, 19:31)

O tai gal tau visai stimuliuotis nereikia?  g.gif Sprogdukus susileist ir IUI...  g.gif

Pasak mano gydytojo reikia, ir dabar kur buvau pas kitą gydytoją, ji irgi sakė prie endo reikia.

QUOTE(Rudde @ 2012 01 17, 19:49)
Gal ji kalbejo apie Letrozoli (Femara)? Man kaip aiskino gydytojas, sitie vaistai, jeigu naudojami kaip stimuliuojantys (siaip ju paskirtis kita), neuzaugina daug foliu, bet jie buna kokybiskesni. Mano pavyzdys tai patvirtino - jau su pirmu ciklu pakeitus closta i letrozoli uzsiauginau tik viena folikula, bet jo visiskai uzteko  nestuke.gif

Nu žinok gal, skamba panašiai, tik be L. Gal aš tos L neišgirdau..
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 17, 19:34)
O kaip dabar jauties? Toks jausmas, kad kaulus visus skauda, ar ne? Rado ką nors?




jauciuos normaliai kartais biskuti paskauda.dvi dienas baisiai peciai skaudejo ir sonai bet cia sake nuo duju o dabar tik pilvas paskaudena smile.gif rado tik maza polipuka kuri pasalino
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruziukas1: 17 sausio 2012 - 18:24
Sveikutes mirksiukas.gif

QUOTE(sobo @ 2012 01 17, 11:29)
Labas mergaites, oi kokios blogos naujienos siame skyrelyje. Skaitant net asaros kaupiasi....kiek mes turim iskentet....kazkoks nesekmiu maratonas cia. O as jau ruosiuosi 4 IUI, gyd paskyre po puse tablietkos clost ir puregono 0,25 susileist.  Ziuresiu, ka cia pavyks uzaugint. Laikykites mergaites, nes tunelio gale tikrai sviecia balta sviesa....Laikau kumstukus uz Jus.  4u.gif


Sekmytes tau 4u.gif


QUOTE(Maidenana @ 2012 01 17, 13:56)
Diana - kaip pojuciai? kelinta DPI? Neuzilgo gali testa gadinti, ane? Laikom kumscius..



man sen 11 dpi, pojuciai nu zinok idomus, mauzdaia apcia kaip reikalas, sen darbe net sedet normaliai nejo doh.gif (bet neskauda kaip pries mmm), o maudimas toks idomus doh.gif ir strenas skauda bilenkaip , busiu kantri ir dar laukiu ax.gif , nes matai, mano minimalus ciklas buna 24 c.d. maksimalus 28 c.d., tai sen kaip tik 24 ciklo diena, tai kaip ir daktare sake, jei iki sausio 22 neateis tos, daryt NT, tai as bandysiu islaukti, juk nekas cia jau ir liko wub.gif

pusniuke, kaip tu jautiesi? tau sen jau 12 dpi, ar gadinai NT ar ir lauki? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana_j: 17 sausio 2012 - 19:04
QUOTE(Skine @ 2012 01 17, 17:32)
Kaip neramu,kad visi vaistai leidziami  unsure.gif


o del ko neramu g.gif siaip leidziami vaistai geriau. nesueda gleivines ir foliai kokybiskesni uzauga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2012 01 17, 18:22)
jauciuos normaliai kartais biskuti paskauda.dvi dienas baisiai peciai skaudejo ir sonai bet cia sake nuo duju o dabar tik pilvas paskaudena smile.gif rado tik maza polipuka kuri pasalino

Vat tas pečių skaudėjimas tai jeeetau, kaip šlykštu doh.gif Nu kaip nenoriu. Bet doh.gif niekur nesidėsiu, teks doh.gif
Gerai, kad nieko baisiai nerado smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
ruosiuosi antram IUI, gydytoja apziurejo, trys draugeliai uzauge, rytoj susibedu ovitreli ir ketvirtadieni veiksmas ax.gif
o pagal ka parenka stimuliuojanti vaista? man clostilbegyt israso, kodel neduoda to, kur kokybiskesni folikulai uzauga? nuo ko cia priklauso kazin?.. g.gif
kilogramai auga ir man.. per pora menesiu stimuliaciju 4kg uzsidejau, paskui menesi nieko nevartojau - pameciau visus. dabar vel antras meno geriu, tai barankos darosi vel doh.gif o valgau atrodo tiek pat...
Atsakyti
QUOTE(sobo @ 2012 01 17, 11:29)
Labas mergaites, oi kokios blogos naujienos siame skyrelyje. Skaitant net asaros kaupiasi....kiek mes turim iskentet....kazkoks nesekmiu maratonas cia. O as jau ruosiuosi 4 IUI, gyd paskyre po puse tablietkos clost ir puregono 0,25 susileist.  Ziuresiu, ka cia pavyks uzaugint. Laikykites mergaites, nes tunelio gale tikrai sviecia balta sviesa....Laikau kumstukus uz Jus.  4u.gif

Sekmes sekmes sekmes. Labai svarbu tiket smile.gif

QUOTE(Skine @ 2012 01 17, 17:32)
Labukas 4u.gif

Jungiuosi prie jusu.
Man darys pirma IUI,kai tik sulauksiu mmm- prasides vaistai  smile.gif Dveji leidziami
Norejau paklausti ar yra cia merginu,kurios daresi IUI UK?
Kaip neramu,kad visi vaistai leidziami  unsure.gif

Sveika prisijungus, linkiu sekmingo pirmo starto su sekminga pabaiga


Mergaites, man ryt A, tai laikykit kumstukus, kad viskas butu sklandziai. Zinau, kad palaikot ir tai nerealiai svarbu.
Siaip zaviuosi cia esanciomis - kokios jus visos stiprios. Ir kas sugalvojo kad mes silpnoji lytis. Su jumis pabuvus ir pati jauciuosi stipri. Zinau, kad viskas bus gerai, tiesiog gal per greitai uzsinorejau. Ir siaip su MB nusprendem, kad antra karta busim protingesni.
Atsakyti
QUOTE(moteris-ne-indaplove @ 2012 01 17, 22:54)
Sveikos,
ruosiuosi antram IUI, gydytoja apziurejo, trys draugeliai uzauge, rytoj susibedu ovitreli ir ketvirtadieni veiksmas  ax.gif
o pagal ka parenka stimuliuojanti vaista? man clostilbegyt israso, kodel neduoda to, kur kokybiskesni folikulai uzauga? nuo ko cia priklauso kazin?.. g.gif
kilogramai auga ir man.. per pora menesiu stimuliaciju 4kg uzsidejau, paskui menesi nieko nevartojau - pameciau visus. dabar vel antras meno geriu, tai barankos darosi vel doh.gif o valgau atrodo tiek pat...


sekmes 4u.gif
nezinau kodel, bet dauguma gyd pradeda nuo closto, paskui letrozolis ir tada jau leidziami. gal del to kad jie NU ZYMIAI pigesni mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=nenusivylusi,2012 01 17, 19:20]
Pasak mano gydytojo reikia, ir dabar kur buvau pas kitą gydytoją, ji irgi sakė prie endo reikia.
gal gali plačiau pakomentuot, ką pasakė dėl endo ir stimuliacijų?

Orchidėja, tikiuosi viskas jau praėjo ir be komplikacijų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Diana, laikau kumščius už tavo teigiamą NT rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites, pasakykite prasau ar po iui visos vartojote duphastona? as negaliu siu vaistu pakesti, nes labai blogai jauciuosi nuo ju, nes gydytojas pries inseminacija sake du menesius pagerti, kad paruostu gimdos gleivine. Be to, hormonai pas mane visi normoje.. Vakar daremes iui, o siandien isgeriau viena tablete. Kazkur skaiciau, kad sis vaistas pastoti nepadeda, tai gal nutraukti?Ir dar.. kazin kiek turiu sansu jei iui dare kai visi 3 folikulai jau buvo sproge ir gimdoj matesi skyscio. Ar tai reiskia , kad pavelavom po 36 val? aciu atsakiusioms
Atsakyti
QUOTE(Neklauzada @ 2012 01 18, 00:32)
Mergaites, pasakykite prasau ar po iui visos vartojote duphastona? as negaliu siu vaistu pakesti, nes labai blogai jauciuosi nuo ju, nes gydytojas pries inseminacija sake du menesius pagerti, kad paruostu gimdos gleivine. Be to, hormonai pas mane visi normoje.. Vakar daremes iui, o siandien isgeriau viena tablete. Kazkur skaiciau, kad sis vaistas pastoti nepadeda, tai gal nutraukti?Ir dar.. kazin kiek turiu sansu jei iui dare kai visi 3 folikulai jau buvo sproge ir gimdoj matesi skyscio. Ar tai reiskia , kad pavelavom po 36 val? aciu atsakiusioms

Duphastoną vartoja praktiškai visos. Pastoti jis nepadeda, jis padeda pastojus palaikyti nėštumą, todėl gerk jį. O ar IUI metu foliai sprogę ar ne, tai ne tiek svarbu smile.gif
Tokia vat mano nuomonė... ax.gif
Atsakyti