Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 17, 14:56)


Sobo - sekmes su IUI. ketvirtas buna sekmingas, zinok. ir as per ketvirta pastojau, ir apskritai daug kas. Rudde, man atrodo irgi po ketvirto.. Zodziu, viskas gausis tau si karta.

Oi Madeina, kad tavo zodziai dievui i ausi biggrin.gif . Beja mergaites, kaip jums po tu visu stimuliaciju ar neauga svoris blush2.gif . Pas mane ant liemens kaupiasi gelbejimo ratas smile.gif ...gal cia tik man taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(sobo @ 2012 01 17, 16:08)
Oi Madeina, kad tavo zodziai dievui i ausi biggrin.gif . Beja mergaites, kaip jums po tu visu stimuliaciju ar neauga svoris blush2.gif . Pas mane ant liemens kaupiasi gelbejimo ratas smile.gif ...gal cia tik man taip g.gif

auga auga. nustosi stimuliuotis ir grisi i vezes. as gal kokius 7 kg priaugas per 3 menesius stimuliaciju. Per mmm svoris krito, nuo closto vartojimo pradzios vel kilo..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 17, 17:42)
auga auga. nustosi stimuliuotis ir grisi i vezes. as gal kokius 7 kg priaugas per 3 menesius stimuliaciju. Per mmm svoris krito, nuo closto vartojimo pradzios vel kilo..

man irgi kazkur apie 4 kg uzaugo ir daugiausia liemens srityje...kazi ar cia besugrysi i savo vezias....juk jei viskas liuks reiks nestuke.gif ...tai kg taip ir kaupsis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sobo @ 2012 01 17, 16:57)
man irgi kazkur apie 4 kg uzaugo ir daugiausia liemens srityje...kazi ar cia besugrysi i savo vezias....juk jei viskas liuks reiks  nestuke.gif ...tai kg taip ir kaupsis blush2.gif

sugris. man subine, pardon tapo dydziu didesne ir zandai putlus pasidare.
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Jungiuosi prie jusu.
Man darys pirma IUI,kai tik sulauksiu mmm- prasides vaistai smile.gif Dveji leidziami
Norejau paklausti ar yra cia merginu,kurios daresi IUI UK?
Kaip neramu,kad visi vaistai leidziami unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sobo @ 2012 01 17, 12:29)
Labas mergaites, oi kokios blogos naujienos siame skyrelyje. Skaitant net asaros kaupiasi....kiek mes turim iskentet....kazkoks nesekmiu maratonas cia. O as jau ruosiuosi 4 IUI, gyd paskyre po puse tablietkos clost ir puregono 0,25 susileist.  Ziuresiu, ka cia pavyks uzaugint. Laikykites mergaites, nes tunelio gale tikrai sviecia balta sviesa....Laikau kumstukus uz Jus.  4u.gif


o puregonas irgi stimuliuojantys?
aš po apžiūros, nereikės A, viskas išsivalė. Tai gera naujiena, nes po poros mėn. vėl galėsiu planuot. Po A reiktų 6 mėn. Klausiau gydytojos, ar galima kažkaip vaistus taip vartot, kad neišaugintų tiek daug folikulų, kad būtų tik vienas - du. paskutinį kartą keturi buvo. gal galima ne 3 dieną gert, o pvz 5-tą. Ji sako, kad tai neįtakoja, nepriplanuosi. Sakau, tai gal po pusę clost galima gert. Sakė tokios duozuotės nėra. O va matau kažkas taiko taip... Tai va ir nežinau, ar tikrai negalima bandyt išvengt daug folių, ar tiesiog stimuliuotis ir laukt..
Ji dar minėjo, kad yra kiti, ne clost, o kažkokie iš E raidės. Jie dažniausiai vieną išaugina, bet jie yra antraeiliai, juos vengia taikyt. Gal kas žinot pavadinimą? Pasiskaityčiau, kuo jie blogesni...
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 17, 17:36)
o puregonas irgi stimuliuojantys?
aš po apžiūros, nereikės A, viskas išsivalė. Tai gera naujiena, nes po poros mėn. vėl galėsiu planuot. Po A reiktų 6 mėn. Klausiau gydytojos, ar galima kažkaip vaistus taip vartot, kad neišaugintų tiek daug folikulų, kad būtų tik vienas - du. paskutinį kartą keturi buvo. gal galima ne 3 dieną gert, o pvz 5-tą. Ji sako, kad tai neįtakoja, nepriplanuosi. Sakau, tai gal po pusę clost galima gert. Sakė tokios duozuotės nėra. O va matau kažkas taiko taip... Tai va ir nežinau, ar tikrai negalima bandyt išvengt daug folių, ar tiesiog stimuliuotis ir laukt..
Ji dar minėjo, kad yra kiti, ne clost, o kažkokie iš E raidės. Jie dažniausiai vieną išaugina, bet jie yra antraeiliai, juos vengia taikyt. Gal kas žinot pavadinimą? Pasiskaityčiau, kuo jie blogesni...

sveikute, labai dziaugiuosi uz tave, kad nereikes tau A, as geriau po viena closta nuo 5 c.d. ir uzaugo tik vienas folis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 17, 18:36)
o puregonas irgi stimuliuojantys?
aš po apžiūros, nereikės A, viskas išsivalė. Tai gera naujiena, nes po poros mėn. vėl galėsiu planuot. Po A reiktų 6 mėn. Klausiau gydytojos, ar galima kažkaip vaistus taip vartot, kad neišaugintų tiek daug folikulų, kad būtų tik vienas - du. paskutinį kartą keturi buvo. gal galima ne 3 dieną gert, o pvz 5-tą. Ji sako, kad tai neįtakoja, nepriplanuosi. Sakau, tai gal po pusę clost galima gert. Sakė tokios duozuotės nėra. O va matau kažkas taiko taip... Tai va ir nežinau, ar tikrai negalima bandyt išvengt daug folių, ar tiesiog stimuliuotis ir laukt..
Ji dar minėjo, kad yra kiti, ne clost, o kažkokie iš E raidės. Jie dažniausiai vieną išaugina, bet jie yra antraeiliai, juos vengia taikyt. Gal kas žinot pavadinimą? Pasiskaityčiau, kuo jie blogesni...

taip puregonas irgi padeda augint folikulus ir labai teigiamai veikia gleivine. man jau 4 iui ir visados clost visados geriu po puse tabletes 5 dienas, tai uzauga visada tik 2 folikulai. Pati gydytoja sake, jog geriant tokia doze neisaugs daug folikulu.
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2012 01 17, 16:32)
Labukas 4u.gif
Jungiuosi prie jusu.
Man darys pirma IUI,kai tik sulauksiu mmm- prasides vaistai  smile.gif Dveji leidziami
Norejau paklausti ar yra cia merginu,kurios daresi IUI UK?
Kaip neramu,kad visi vaistai leidziami  unsure.gif

Sveika 4u.gif
O kuo blogai leidžiami? Manau kad jie tokie patys, o gal net geresni nei tabletės smile.gif Skrandžio nedirgina ir pan. smile.gif

QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 17, 16:36)
aš po apžiūros, nereikės A, viskas išsivalė.

thumbup.gif
O tai gal tau visai stimuliuotis nereikia? g.gif Sprogdukus susileist ir IUI... g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2012 01 17, 13:54)
Labas as katik po LP ir histero tai truko viskas kazkur gera valanda tik atsibudineti pradejau dar po valandos

O kaip dabar jauties? Toks jausmas, kad kaulus visus skauda, ar ne? Rado ką nors?

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 17, 14:06)
-man baltos su brendziu.. o gal net airiskos...

-jeigu nebus pereboro su anestezija, tai nebus blogo. pasisverk pries einant. ir informuok anesteziologe, tada tiksliau doze apskaiciuos.

-Ale ir daug nori doh.gif

-Bijau svertis unsure.gif Skaičiai man nelabai patinka biggrin.gif
Jei rimtai tai joa, gerai, kad priminei...
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 17, 17:36)
Ji dar minėjo, kad yra kiti, ne clost, o kažkokie iš E raidės. Jie dažniausiai vieną išaugina, bet jie yra antraeiliai, juos vengia taikyt. Gal kas žinot pavadinimą? Pasiskaityčiau, kuo jie blogesni...


Gal ji kalbejo apie Letrozoli (Femara)? Man kaip aiskino gydytojas, sitie vaistai, jeigu naudojami kaip stimuliuojantys (siaip ju paskirtis kita), neuzaugina daug foliu, bet jie buna kokybiskesni. Mano pavyzdys tai patvirtino - jau su pirmu ciklu pakeitus closta i letrozoli uzsiauginau tik viena folikula, bet jo visiskai uzteko nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2012 01 17, 13:54)
Labas as katik po LP ir histero tai truko viskas kazkur gera valanda tik atsibudineti pradejau dar po valandos

O iš kur tu žinai kiek kas truko? blush2.gif Aš žinau tik kada atėjau į operacinę ir kada po to parvežė į palatą... ax.gif
Atsakyti