Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 16, 20:08)
Ech, bet tikrai iui namuciai pavirto i nesivysranciu nestumu namucius.
Blyn, o man nieko nevyksta. Nestumas nustojo vystytis sesiu savaiciu, dabar jau vienuolikta, bet jokiu valymosi pozymiu nera, tai treciadieni A suplanuota.
Bet tik man niekas jokiu tableciu ir nesiule ir as nieko apie jas ir nezinau. Tik gine sake, kad jeigu per tiek laiko neissivale ir jokiu zenklu valymuisi nera, tai beveik ner sansu, kad prades.

Nelinksma

Nu tikrai ne kas...
As vat irgi grizau - puslytes vietoje ir jokio judejimo i prieki nera. Dave recepta ketanovui ir liepe pasirodyti po savaites. Tai jeigu iki pirmadienio neiskraujuosiu, pirmadieni spresim ka daryti ar A ar tabletes.
Orchideja, ten tabletes medikamentiniam abortui, kaip as suprantu. Palyginus naujas budas atsikratyti nepageidaujamo nestumo, Rusijoje jau gerus penkis-septyni metus naudoja tabletes vietoje ankstyvojo vakuuminio isvalymo. Bet pas mus, matyt, neseniai atsirado. jeigu tai tos tabletes, apie kurias galvoju. nes kai as persileidinejau paskutini karta, jokiu kitu alternatyvu apart A nebuvo.
Tiesa, gydytoja pagire mano strakaliojima laiptais... sako, turi padeti.. as vakar pristrakaliojau, tai pasirode ruzavos isskiros, bet tuo is pasibaige... matyt, mazai.. tiesa, pagalvojau, kad gal pirtis turetu padeti pradeti procesa..

p.s. vis ziuriu i temos pavadinima ir galvoju, kur buvo mano protas, kai vadinau tema.. jau ko ko, o pozityvumo butent sioje temuteje tai... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 16 sausio 2012 - 19:28
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 16, 15:04)
Ka cia padarysi, reikia, kad viskas iseitu tada nebus A.  O skaudejo per procesa? As visisikai nepakanti skausmui, pradesiu staugti, bijau vyra isgasdinti labiau nei reikia..


man prasidėjo sąrėmiai tą naktį, kai pamečiau paskutinį vaikutį. Bet greit praėjo, nes iš karto suleido vaistų į užpakalį. O po tablečių beveik jokio skausmo. Tų tablečių veikimas - padeda susitraukt gimdai, todėl daug pradedi kraujuot, nežinau, ar jos naudojamos abortui daryt... Gal man tiesiog ne tokias davė. Nes ir namo paleido, nors iki tos dienos gulėjau ligoninėj.
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 16, 20:22)
Laikom kumstukus.
Tikrai reikia geru naujienu skyrelyje. Ir ne porai savaiciu, o 9 menesiams


na jau nedaug liko laukti iki geruju tikiuosi ziniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 16, 20:08)
Nestumas nustojo vystytis sesiu savaiciu, dabar jau vienuolikta, bet jokiu valymosi pozymiu nera, tai treciadieni A suplanuota.
Bet tik man niekas jokiu tableciu ir nesiule ir as nieko apie jas ir nezinau. Tik gine sake, kad jeigu per tiek laiko neissivale ir jokiu zenklu valymuisi nera, tai beveik ner sansu, kad prades.

Nelinksma


Orchideja, tu ziuriu vilniete, jei butum Kaune paskayciau pas koki gyd nueiti.. 4u.gif Man viena mergaite patare is endo skyrelio apie tabletes, as paklausiau gyd- akurat yra, nors man ir taip sake, kad yra trys variantai, laukti, vaistai, A..be to vaistai namie arba vaistai ligoninej, tada nereikia paciai pirkti ir drasiau, saugiau.. O vaistai tikrai sukelia saremius akzka panasaus.. pas mane pries juos tepliojo kazkiek, bet mazai, o kai juos susidejau poporos valandu tai kai pradejo..ir tie vaistai lietuvoj jei vaistinej tik su tokia deklaracija parduodami, net 2 gyd parasu reikejo kad juos gauti..bet jei gulies i ligonine tai paprasciau ten tada viskas.. as mat namie norejau..uztai prisistradalinau kad ojoj..
Man siandien po pietu darbe kai prasidejo vel upeliai doh.gif vos spejau namo islekt..tai nuvariau pas gyd, sake blogiausia jau praeiti, bet gleivine buvo labai gera, tai jos ten dar ojoj kiek yra..kazin ar treciad nesakys man dar tu vaistu detis, nzn..kitaip irgi dar A gresia jei viskas neissivalys.. bet puslytes neber, matosi grynai gleivine kad valytis turi..
O mergaites, tai jus nepaklauset pacios, ar negalima medikamentu pagalba..nes cia ne naujiena, bent jau KMUK..o kur nenori cackintis tai daro A ir viskas..as kai kankinaus penktad nakti, tai galvojau kad jau ir su A sutikciau, svarbu baigtus viskas, bet atkentejau ir tikiuosi baigsis..

O del temutes- tai ka daryti jei jau tiek daug musu mergaiciu taip atsitiko..O pasidalinti patirtim norisi gi, ir pasitarti..
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 16, 19:08)
Ech, bet tikrai iui namuciai pavirto i nesivysranciu nestumu namucius.
Blyn, o man nieko nevyksta. Nestumas nustojo vystytis sesiu savaiciu, dabar jau vienuolikta, bet jokiu valymosi pozymiu nera, tai treciadieni A suplanuota.
Bet tik man niekas jokiu tableciu ir nesiule ir as nieko apie jas ir nezinau. Tik gine sake, kad jeigu per tiek laiko neissivale ir jokiu zenklu valymuisi nera, tai beveik ner sansu, kad prades.

Nelinksma

Nors aš pirmą kartą rašau jūsų temutėje, bet nesu naujokė-vis paskaitydavau kaip kuriai sekasi, bet pati, kaip nebandžius IUI, nedrįsau čia rašyti blush2.gif
Orchideja, Maidenana, meskos-gal ir pavėluotai, aišku, ir mano paguodos mažiausiai reikia-bet vistiek nebegalėjau tylėti, taip suspaudė širdį dėl jūsų visų nelaimės... angel_sadangel.gif Laikykitės, panos, nu kaip nors, praeis tas juodasis periodas console.gif
Atsakyti
Labas mergaites, oi kokios blogos naujienos siame skyrelyje. Skaitant net asaros kaupiasi....kiek mes turim iskentet....kazkoks nesekmiu maratonas cia. O as jau ruosiuosi 4 IUI, gyd paskyre po puse tablietkos clost ir puregono 0,25 susileist. Ziuresiu, ka cia pavyks uzaugint. Laikykites mergaites, nes tunelio gale tikrai sviecia balta sviesa....Laikau kumstukus uz Jus. 4u.gif
Atsakyti
Diana - kaip pojuciai? kelinta DPI? Neuzilgo gali testa gadinti, ane? Laikom kumscius..

Sobo - sekmes su IUI. ketvirtas buna sekmingas, zinok. ir as per ketvirta pastojau, ir apskritai daug kas. Rudde, man atrodo irgi po ketvirto.. Zodziu, viskas gausis tau si karta.
Atsakyti
Sveikos,

kaip laikotės? Kaip nuotaikos?

Kas kavos?

Maidenana, klausei, ar man buvo skyrę tablietkų persileidus. Nea. Apžiūrėjo, išsiuntė namo, bet kadangi liko krešulių gimdoj, darė A.

Man kitą ketv. į ligoninę. Šią reikia pasidaryt visokių tyrimų. Neprisimenu, kiek maždaug trunka LP ir histero? Kokią valandą?
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 17, 14:25)
Sveikos,

kaip laikotės? Kaip nuotaikos?

Kas kavos?

Maidenana, klausei, ar man buvo skyrę tablietkų persileidus. Nea. Apžiūrėjo, išsiuntė namo, bet kadangi liko krešulių gimdoj, darė A.

Man kitą ketv. į ligoninę. Šią reikia pasidaryt visokių tyrimų. Neprisimenu, kiek maždaug trunka LP ir histero? Kokią valandą?

As kavos..

Histero kazkur 40 minuciu... greitai labai.. tik prabudineti ilgai.. LP man nedare.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 17, 13:31)
As kavos..

Histero kazkur 40 minuciu... greitai labai.. tik prabudineti ilgai.. LP man nedare.


Tau baltos ar juodos? Su brendžiu ar be? g.gif

A, tai į pusantros val. su viskuo gal sutilps. Pabudinėt tai joa, ilgai... Svarbu, bloga nebūtų, pamiegot tai aš mėgstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 17, 15:25)
Sveikos,

kaip laikotės? Kaip nuotaikos?

Kas kavos?

Maidenana, klausei, ar man buvo skyrę tablietkų persileidus. Nea. Apžiūrėjo, išsiuntė namo, bet kadangi liko krešulių gimdoj, darė A.

Man kitą ketv. į ligoninę. Šią reikia pasidaryt visokių tyrimų. Neprisimenu, kiek maždaug trunka LP ir histero? Kokią valandą?

Labas as katik po LP ir histero tai truko viskas kazkur gera valanda tik atsibudineti pradejau dar po valandos
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 17, 14:37)
Tau baltos ar juodos? Su brendžiu ar be?  g.gif

A, tai į pusantros val. su viskuo gal sutilps. Pabudinėt tai joa, ilgai... Svarbu, bloga nebūtų, pamiegot tai aš mėgstu biggrin.gif

man baltos su brendziu.. o gal net airiskos...
jeigu nebus pereboro su anestezija, tai nebus blogo. pasisverk pries einant. ir informuok anesteziologe, tada tiksliau doze apskaiciuos.
Atsakyti