Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 16, 14:24)
nu niekaip neprasideda procesas. Tikriausiai, pakartosiu meskos scenariju su tabletemis.. tik labai noriu apseiti be A.


man vaikiukai jau buvo iškritę, kraujavau ir su didžiausiais krešuliais, bet vis tiek tabletes davė. Dar daugiau pakraujavau, o ryt eisiu apžiūrai. Sakė daktarė, kad tikisi, kad nereiks A, bet dar visko gali būti... Kaip čia padaryt, kad nereiktų...
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 16, 13:34)
man vaikiukai jau buvo iškritę, kraujavau ir su didžiausiais krešuliais, bet vis tiek tabletes davė. Dar daugiau pakraujavau, o ryt eisiu apžiūrai. Sakė daktarė, kad tikisi, kad nereiks A, bet dar visko gali būti... Kaip čia padaryt, kad nereiktų...

Ka cia padarysi, reikia, kad viskas iseitu tada nebus A. O skaudejo per procesa? As visisikai nepakanti skausmui, pradesiu staugti, bijau vyra isgasdinti labiau nei reikia..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 16, 13:04)
O skaudejo per procesa?

Maidenana, man neskaudėjo, kai apžiūrinėjo tokiu atveju, nei kai A darė, bet aš šoke buvau, tai tas dar gal prisidėjo. Tikrai jokio skausmo nejutau, o aš irgi labai nepakanti skausmui.
Bet kad tik nereiktų tos A....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grim: 16 sausio 2012 - 13:18
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 16, 14:04)
Ka cia padarysi, reikia, kad viskas iseitu tada nebus A.  O skaudejo per procesa? As visisikai nepakanti skausmui, pradesiu staugti, bijau vyra isgasdinti labiau nei reikia..



Labas 4u.gif ar jau buvai pas gyd? nenoriu gasdint, skausmas nera neiskenciamas, be to leidzia gerti ketanova pvz. esme labiau ne skausme o procese, kraujuoja nemazai, silpna, bloga, vos pasitysi..Nuo sestadienio balta kaip popierius ir spaudimo beveik neber.. Irgi kaip rase nenusivylusi, A gali dar buti ir man, jei treciad gyd pasakys kad blogai issivale.. arba dar tablietku duoda.. As jau dabar nzn kas blogiau..bijojau A, tikiuosi nebereiks, bet nei vienas variantas nera lengvas..kartu su tablietkom visos emocijos pareina bet kuriuo atveju, tai psichologiskai taip pat sunku, net ir "kietoms"..
bet kuriuo atveju Maide, su tablietkom lik ligoninej, mano patarimas nuosirdus, is ryto pvz susidedi pas juos, vakare jei viskas ok paleis namo..nors savijauta ir s.. As buvau namie, ir dar viena, tai galvojau uzsilenksiu garantuotai..
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 16, 14:17)
Maidenana, man neskaudėjo, kai apžiūrinėjo tokiu atveju, nei kai A darė, bet aš šoke buvau, tai tas dar gal prisidėjo. Tikrai jokio skausmo nejutau, o aš irgi labai nepakanti skausmui.
Bet kad tik nereiktų tos A....
O tau irgi su tablietkom? Man kazkaip labai skauda dabar per apziuras. Kai viskas gerai buvo, tai neskaudejo, bet dabar baisu pagalvoti, kad vel ant sraigtasparnio lipti..


QUOTE(meskos @ 2012 01 16, 14:25)
Labas 4u.gif ar jau buvai pas gyd?  nenoriu gasdint, skausmas nera neiskenciamas, be to leidzia gerti ketanova pvz. esme labiau ne skausme o procese, kraujuoja nemazai, silpna, bloga, vos pasitysi..Nuo sestadienio balta kaip popierius ir spaudimo beveik neber.. Irgi kaip rase nenusivylusi, A gali dar buti ir man, jei treciad gyd pasakys kad blogai issivale.. arba dar tablietku duoda.. As jau dabar nzn kas blogiau..bijojau A, tikiuosi nebereiks, bet nei vienas variantas nera lengvas..kartu su tablietkom visos emocijos pareina bet kuriuo atveju, tai psichologiskai taip pat sunku, net ir "kietoms"..
bet kuriuo atveju Maide, su tablietkom lik ligoninej, mano patarimas nuosirdus, is ryto pvz susidedi pas juos, vakare jei viskas ok paleis namo..nors savijauta ir s.. As buvau namie, ir dar viena, tai galvojau uzsilenksiu garantuotai..
man 6 vakaro i ligonine pas ja. as nezinau, gal paliks, nors vargiai, nes dar kraujo nera. jeigu siulys ligonine tai sutiksiu, aisku.. O kaip su tuo kraujavimu - kiek tas "nemazai"? su paketais reikia buti? naktiniais?
***** as ir taip be hemoglobino ir be spaudimo, tai po visu siu procesu isviso permatoma liksiu.. nu bet ir pofik, svarbiausia gerai issivalyti ir labai norisi, kad kuo greiciau pasi baigtu sis kosmaras..
Atsakyti
[quote=Maidenana,2012 01 16, 15:02]
O tau irgi su tablietkom? Man kazkaip labai skauda dabar per apziuras. Kai viskas gerai buvo, tai neskaudejo, bet dabar baisu pagalvoti, kad vel ant sraigtasparnio lipti..
man 6 vakaro i ligonine pas ja. as nezinau, gal paliks, nors vargiai, nes dar kraujo nera. jeigu siulys ligonine tai sutiksiu, aisku.. O kaip su tuo kraujavimu - kiek tas "nemazai"? su paketais reikia buti? naktiniais?


Taip naktiniais, dideliais ir drasiai pora poku vezkis.. per 10 val man kokie 8 reikalingi buvo nu bet jau taip normaliai.. tai gyd sake cia dar nera daug.. Ir siaip galimas variantas, lieki pas juos, duoda tablietkas , stebi, kokias 8 val. tada paleidzia.
As pas gyd buvau nes vel mano upeliai padidejo..tai nuramino kad valosi, bet sake dar ne pabaiga cia..tik zadejo kad blogiausia praeity..gleivine matomai gerai uzvesejusi buvo..ir siaip cia ne vienos dienos procesas..idomu per kiek pilnia issivla ekitom mergaitem..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskos: 16 sausio 2012 - 16:01
QUOTE(meskos @ 2012 01 16, 17:00)
Taip naktiniais, dideliais ir drasiai pora poku vezkis.. per 10 val man kokie 8 reikalingi buvo nu bet jau taip normaliai.. tai gyd sake cia dar nera daug.. Ir siaip galimas variantas, lieki pas juos, duoda tablietkas , stebi, kokias 8 val. tada paleidzia.
As pas gyd buvau nes vel mano upeliai padidejo..tai nuramino kad valosi, bet sake dar ne pabaiga cia..tik zadejo kad blogiausia praeity..gleivine matomai gerai uzvesejusi buvo..ir siaip cia ne vienos dienos procesas..idomu per kiek pilnia issivla ekitom mergaitem..

o siaube... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 16, 17:39)
o siaube...  doh.gif


nesigasdink!! 4u.gif ir parasyk vakare kaip sekes..
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2012 01 16, 18:05)
nesigasdink!!  4u.gif  ir parasyk vakare kaip sekes..

ne, man nera baisu, as gi save zinau, pareikalausiu puses tonos ketanovo ir susivarysiu jo tiek, kad man nafik visa nervine sistema atjungtu, tai su skausmais susidorosiu, nes ju elementariai nebus. OK, vaziuoju, parasysiu kai grisiu.
Atsakyti
Ech, bet tikrai iui namuciai pavirto i nesivysranciu nestumu namucius.
Blyn, o man nieko nevyksta. Nestumas nustojo vystytis sesiu savaiciu, dabar jau vienuolikta, bet jokiu valymosi pozymiu nera, tai treciadieni A suplanuota.
Bet tik man niekas jokiu tableciu ir nesiule ir as nieko apie jas ir nezinau. Tik gine sake, kad jeigu per tiek laiko neissivale ir jokiu zenklu valymuisi nera, tai beveik ner sansu, kad prades.

Nelinksma
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 16, 20:08)
Ech, bet tikrai iui namuciai pavirto i nesivysranciu nestumu namucius.
Blyn, o man nieko nevyksta. Nestumas nustojo vystytis sesiu savaiciu, dabar jau vienuolikta, bet jokiu valymosi pozymiu nera, tai treciadieni A suplanuota.
Bet tik man niekas jokiu tableciu ir nesiule ir as nieko apie jas ir nezinau. Tik gine sake, kad jeigu per tiek laiko neissivale ir jokiu zenklu valymuisi nera, tai beveik ner sansu, kad prades.

Nelinksma



varksiuke 4u.gif 4u.gif

tikrai nelinksmos cia naujienos musu skyrelyje doh.gif

na tikekimes, man ir pusniukei pavyks praskaidrint IUI skyreli blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 16, 20:12)
varksiuke  4u.gif  4u.gif

tikrai nelinksmos cia naujienos musu skyrelyje  doh.gif

na tikekimes, man ir pusniukei pavyks praskaidrint IUI skyreli  blush2.gif


Laikom kumstukus.
Tikrai reikia geru naujienu skyrelyje. Ir ne porai savaiciu, o 9 menesiams
Atsakyti