Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(meskos @ 2012 01 14, 15:03)
savijauta tokia s.. kad sunku apsakyt..

4u.gif 4u.gif console.gif
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 15, 11:39)
As geriu gelezi ir kartu C vitaminą, kad pasisavintų. Nes pati matau, kad vaikštau balta kaip popierius. Nes po trynukų labai kraujavau, dar ir dabar kraujuoju.

4u.gif 4u.gif console.gif


Maidenana, kaip vakar gimtadienis? Kaip šiandien sveikata?
Beje, kaip katinai?
Atsakyti
Sveikos,

kaip jūs? Man turbūt mmm prasidėjo, reiks tartis LP... Matyt, kitą savaitę. O "turbūt", nes nežinau, ar čia jau prasidėjo, ar nelabai doh.gif Vakar lyg ir normaliai kraujo pasirodė, o šiandien žymiai mažiau, tik tepliojimas kažkoks... Tai kaip čia skaičiuot dabar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 15, 14:18)
Tai kaip čia skaičiuot dabar? g.gif

Joo.... kartais ir man sunku tą ciklo pradžią suprasti doh.gif Atrodo šitiek metų jau gyvenam su mmm, o va imam ir nesuprantam kas čia darosi biggrin.gif Nežinau ką daryčiau tokioj situacijoj, pas mane mmm visada su pilvo skausmais būna, tai gal bandyčiau rištis prie to ar skauda, ar ne g.gif
Atsakyti
žinot ką g.gif man atrodo, viskas nuo nervų ir streso - visos tos nesąmonės su maudimais, mmm, papais.. va man jau antrą savaitę papus skauda, ir taip realiai.. klausimas - dėl ko?? namie be liemenuko vaikštau, tai begamindama valgyt kažkaip puodas su dangčiu (tuščias) slydo iš rankų, vos sulaikiau, papą prisispaudžiau, kaip skaudėjo doh.gif o skausmas prasidėjo dar prieš O ir tebesitęsia.. kitos savaitės pabaigoje tikiuosi mmm tai prieš kelias dienas turėtų atleisti....
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 15, 18:23)
žinot ką g.gif man atrodo, viskas nuo nervų ir streso - visos tos nesąmonės su maudimais, mmm, papais.. va man jau antrą savaitę papus skauda, ir taip realiai.. klausimas - dėl ko?? namie be liemenuko vaikštau, tai begamindama valgyt kažkaip puodas su dangčiu (tuščias) slydo iš rankų, vos sulaikiau, papą prisispaudžiau, kaip skaudėjo doh.gif o skausmas prasidėjo dar prieš O ir tebesitęsia.. kitos savaitės pabaigoje tikiuosi mmm tai prieš kelias dienas turėtų atleisti....



Zuzla, vienintelis tavo sitas skausmo paaiskinimas gali buti nestuke.gif , ko ir linkiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 15, 18:23)
žinot ką g.gif man atrodo, viskas nuo nervų ir streso - visos tos nesąmonės su maudimais, mmm, papais.. va man jau antrą savaitę papus skauda, ir taip realiai.. klausimas - dėl ko?? namie be liemenuko vaikštau, tai begamindama valgyt kažkaip puodas su dangčiu (tuščias) slydo iš rankų, vos sulaikiau, papą prisispaudžiau, kaip skaudėjo doh.gif o skausmas prasidėjo dar prieš O ir tebesitęsia.. kitos savaitės pabaigoje tikiuosi mmm tai prieš kelias dienas turėtų atleisti....



na neuzilgo suzinosim, ar nervai cia kalti ar ne mirksiukas.gif

istikruju, tai kai dirbi ner alaiko apie tai galvot, tiesiog jauti viskokius dalykus ir tiek... man jau sen 9 dpi , tai jau taip nerimas biski ima, kaip cia bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 01 15, 15:35)
Joo.... kartais ir man sunku tą ciklo pradžią suprasti  doh.gif

Va būtent... doh.gif Man kartais pamaudžia pilvą, kartais ir nelabai... Susisieksiu ryt su gydytoja ir klausiu, kada mano mmm pradžia biggrin.gif

QUOTE(zuzla @ 2012 01 15, 17:23)
... begamindama valgyt kažkaip puodas su dangčiu (tuščias) slydo iš rankų, vos sulaikiau, papą prisispaudžiau....

Oi blem lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tau turbūt nelabai juokinga, bet žvengiau biggrin.gif
Tie papai tai man jau kažkoks neatpažintas objektas (net du) pasidarė doh.gif Tai skauda, tai ne, mmm lyg prasidėjo, papus vis tiek maudžia. Nekreipiu aš į juos jau dėmesio, tegu gyvena savo gyvenimą irnesakyk.gif

Buvom su MB nuo kalnų pačiuožinėt, tai jeeeetau, kaip gerai biggrin.gif Tik atsitrenkiau čiuoždama į bortelį, susimušiau dešinį šoną taip, sakyčiau, normaliai. Kurį laiką pagulėjau, kol žvaigždės iš akių išnyko, o paskui ir vėl čiuožiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 15, 21:46)
Kurį laiką pagulėjau, kol žvaigždės iš akių išnyko, o paskui ir vėl čiuožiau lotuliukas.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif
aš jau poryt taip paborty gulėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 16, 00:18)
thumbup.gif  lotuliukas.gif
aš jau poryt taip paborty gulėsiu lotuliukas.gif

Čia kur? g.gif smile.gif

Šiandien jaučiu kiekvieną mažulytį savo raumenų gabalėlį unsure.gif Toks vaizdas, kad mane vakar kažkas primušė. O tą vietą, kuria tvojausi į bortelį, tai labiausiai doh.gif
Bus man senatvėj nuo kalnų lotuliukas.gif

Sveikos, beje mirksiukas.gif

Paskambinau gydytojai - sakė dar palaukt normalių mmm ir nesirašyt LP... Gal, sakau, nuo lovos pašokinėt reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 16, 10:29)
Čia kur?  g.gif  smile.gif


už kelių valandų keliu sparnus į Italiją smile.gif o aš dar dirbu, iš namų.. lagaminai nesukrauti ir dar mašiną į servisą reikia nuvežti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2012 01 14, 16:03)
Sveikos 4u.gif
Maide  -i ligonine, turi omeny darys A ar ka?

paziures perrsileidimo procesa, kuris jau turi buti issisiautejes, taciau pajutau tik 2 saremius per nakti ir kraujo vis dar nera. bet is saremiu jau galiu spresti, kad maza man nepasirodys... nu ka, visos iskencia ir as iskentesiu. vakar pabegiojau laiptais ir pasokinejau, tai lyg tais kazkas jau noretu kraujuoti, bet dar tik is labai giliai.. gal ryt prasides. Siandien pas S ir bus matyti.

Labas rytas.
Gimtadienis gerai, kitos drauges, kurios nezinojo nieko apie nestuma vis mane kabino del issikisusio pilvos, tipo "ka ruosiesi jau mama tapti?", "ka, tai tas apie ka galvoju"? "tai kiek menesiu jau nescia?" Nemaniau, kad mano pilvas tiek emociju sukels. Nors gal, nes as pilvo neturejau ir prisiziurejau figura, tai jom keista, kad as "apsileidau".. Isgereme labai daug, taciau as neapgirtejau, ryte jokio poxmielo, tai vaziavom su vyru prie juros, po to i kavine valgyti, po to alaus... filmu nusipirkom, pasiziurejom... Zodziu..
Atsakyti
nu niekaip neprasideda procesas. Tikriausiai, pakartosiu meskos scenariju su tabletemis.. tik labai noriu apseiti be A.
Atsakyti