Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Warwara @ 2012 01 13, 14:22)
Damos, gal kam reikai gonalio? Is piestuko 450 siandien paimsiu 150 ir ten liks 300 + 75. Kaina bus ne lietuviska smile.gif Jei yra norinciu - laukiu AZ

Reikia reikia... Ar ne pusniukui? Jai closta jau surinkom, beliko gonalis.
Atsakyti
Maidenana
Paziurek savo AZ ax.gif
Atsakyti
kapuoju italisku ledus su seryje mirkytom vyniom ir sherry sirupu. kazkas nepakartuojamo..

Mmmm, perskaiciau, kad jau musu Agiute-panikute pagimde savo dvynukus.. Nu ta proga ir sveikinu! REVO dingusi.. neprasinesa..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 13 sausio 2012 - 15:48
Meskos, as vakar 2 taures vyno iveikiau. Tai kad ivykdyti meidos plana dar per savaitgali reikia 5 iveikti. Tikiu, kad galiu smile.gif
O zliumbti irgi visai nezliumbiau. Net paciai keista.

Siandien ilsesiuos, sunki savaite buvo...
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2012 01 12, 23:28)
Šiandien lygiai savaitė po IUI (7dienos) ir šiandien lyg kažkas pilve vyksta, kartais šonus padiegia, paskui vėl lyg pilvo apačią ir taip visą dieną. Bet neįkyriai. Nežinau, ką čia reiškia, bet garsiai svajoti dar bijau.

Mergaitės, kada optimaliausia po IUI daryti pirmą NT, kad pamatyti rezultatą, o ne sprogdukų likučius?


man lugiai ta spats darosi sonus maudzia, bet daugiausiai tai desini, bet nepastoviia, sen pradejo skausmai atsirasti kaip pries mmm, na krutine tai vis maudzia...... blush2.gif

na svajoti galima juk niekas nedraudzia, laukiam toliau musu rezultatu mirksiukas.gif

kad del NT, tai 10 dpi gali gadinti mirksiukas.gif , sprogtukai liakosi 10 dienu .

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 13, 16:34)
kapuoju italisku ledus su seryje mirkytom vyniom ir sherry sirupu. kazkas nepakartuojamo..

Mmmm, perskaiciau, kad jau musu Agiute-panikute pagimde savo dvynukus.. Nu ta proga ir sveikinu! REVO dingusi.. neprasinesa..


skanaus tau, bet taip skaniai skamba kad net seile nutyso lotuliukas.gif

o Agiute didziausi SVEIKINIMAI thumbup.gif 4u.gif

Irene, laukiu tavo rezultatu po daktares apsilankymo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 13, 19:08)
Irene, laukiu tavo rezultatu po daktares apsilankymo? ax.gif


tai kad zinok nieko gero negaliu papasakot verysad.gif
vienas folis ir tas mazas. liepe dar nusipirkt Puregono ir susileist 3 kartus po 100.
liudna man labai siandien verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2012 01 13, 20:46)
tai kad zinok nieko gero negaliu papasakot verysad.gif
vienas folis ir tas mazas. liepe dar nusipirkt Puregono ir susileist 3 kartus po 100.
liudna man labai siandien verysad.gif


niu va, bet nenukabink nosytes, dar ciklas nenurasytas juk 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 13, 20:48)
niu va, bet nenukabink nosytes, dar ciklas nenurasytas juk  4u.gif  wub.gif


tai kad turbut jau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2012 01 13, 20:46)
tai kad zinok nieko gero negaliu papasakot verysad.gif
vienas folis ir tas mazas. liepe dar nusipirkt Puregono ir susileist 3 kartus po 100.
liudna man labai siandien verysad.gif

uoooj, uzaugs. man panasiai buvo, kai folis gydytojai atrode permazas, tai 75 gonalio kaip suvariau 2 kartus. uzaugo ir pastojau. Viskas OK cia bus. nenukabink nosies dar.
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2012 01 13, 20:50)
tai kad turbut jau verysad.gif


auskciau nosyte, anksti panikuot, pamatysi koks dyckis uzaugs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 13, 21:05)
uoooj, uzaugs. man panasiai buvo, kai folis gydytojai atrode permazas, tai 75 gonalio kaip suvariau 2 kartus. uzaugo ir pastojau. Viskas OK cia bus. nenukabink nosies dar.


oi Maide.... man zinok kaip ir tau....butinai ne taip kaip visiems normaliems zmonems biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(diana_j @ 2012 01 13, 22:02)
auskciau nosyte, anksti panikuot, pamatysi koks dyckis uzaugs wub.gif


nu JEIGU ir uzaugs, tai tada butinai MB sperma bus bloga biggrin.gif
vistiek didelis sudas jauciu bus
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2012 01 13, 22:11)
oi Maide.... man zinok kaip ir tau....butinai ne taip kaip visiems normaliems zmonems biggrin.gif
Papildyta:
nu JEIGU ir uzaugs, tai tada butinai MB sperma bus bloga biggrin.gif
vistiek didelis sudas jauciu bus


tu negalvok apie blogiausia, salin blogas mintis wub.gif


Atsakyti