Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 12, 21:46)
o parsiukai, kas tai? smile.gif ar paršiukai? smile.gif
paršiukai... smile.gif


QUOTE(KittyKitty @ 2012 01 12, 22:27)
Maidenana, net 6 metai yra daug, tu dar bandai tik nepilnus dvejus, o juk vis protingeji, tai kaip gali sakyt, kad beviltiska.. As irgi prazilusi gerai, Mano mama pastojo po 2 operaciju ir 4 metu vargo, o 48 metu jai iseme gimda del suvezejusios endo. Ir ka, man dabar del to gyvai I graba listi? Net nesiruosiu cool.gif
nu, vyras jau 7 vargsta. bet ne esme. bet kuriuo atveju, nebe iki vaiku man dabar. o ten bus matyti.


QUOTE(Glamour @ 2012 01 12, 23:04)
Mano naujienos tokios, kad rytoj pradedu gert stimuliuojančius.
Susimąsčiau, kodėl daugelis skiria gerti clostilbegit už 53 Lt (10t.)+ estrofem 29Lt. Kai tuo tarpu femara natūralesnis ir toks pat kiekis kainuoja dvigubai. Jis ir folius man gerus užaugino ir gleivinės nesuėdė. Nesuprantu, kam kitom išrašo vaistus kurie ėda gleivinę ir tada dar vaistus, kurie ją augina. Koks organizmui krūvis  doh.gif  ir tik toks nedidelis skirtumas litukų. Už konsultacijas žymiai daugiau sumokam, ką tie keliolika litų keičia? Kitos forumietės pasakoja, kad jom gleivinė blogai auga, o jom vis tiek clostą išrašo , nu nesamonė  doh.gif
gal tas naturalesnis su mazesniu % folikulus augina?


QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 12, 23:13)
Zinai siandien tiek vyno neisgersiu  lotuliukas.gif
Nes kitaip ryt vemsiu del pagiriu. Bet 2 taures isgeriau ir jau jauciuosi kaip pora buteliu patvarkiusi. Tai manau per savaitgali spesiu uz visas.

Ai, ir pagalvojau kad su tokia statistika galima vos ne nauja tema kurti: nesivystantis po IUI lapkricio- gruodzio menesiais
Sorry, cia jau juodas jumoras po poros tauriu vyno.

O is tiesu tai net nezliumbiau. Planuojam su MB atostogas, sekanti IUI ir siaip esu labai laiminga, kad jis yra salia.

nu jo, galima ir tokia tema sukurti..
Vat, matai - tiek tereikia. viskas bus gerai. Sulauki mmm ir sekmingai pastojate vel ir pagimdote lialiu.

QUOTE(pusniuke @ 2012 01 12, 23:28)
Šiandien lygiai savaitė po IUI (7dienos) ir šiandien lyg kažkas pilve vyksta, kartais šonus padiegia, paskui vėl lyg pilvo apačią ir taip visą dieną. Bet neįkyriai. Nežinau, ką čia reiškia, bet garsiai svajoti dar bijau.

Mergaitės, kada optimaliausia po IUI daryti pirmą NT, kad pamatyti rezultatą, o ne sprogdukų likučius?
10DPI. man visada veikia 10DPI. arba vaizduoklis, arba tustuma.


QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 12, 23:33)
Kuo veliau. Siaip as 9 dpi nieko nemaciau, 13 dpi buvo vaiduokliukas. Bet siandien gydytoja sake, kad yra pastebejusi tendencija, kad labai daznai nesivystantis yra toms, kurios anksti tyrimus pasidaro. Nors is tiesu ji apie HCG kalbejo.
isvada: po IUI jokiu tyrimu. Arba mmm arba 12 savaiciu.


QUOTE(Šarūniukė @ 2012 01 13, 09:50)
negimdiniu ehoskopu nematytsit, parodys tik HCG
hmm... tai as vis dar su dvynukais, vistiek turesiu HCG dideli. Tai man tik issivalius reikes HCG daryti.


QUOTE(meskos @ 2012 01 13, 09:56)
Labas rytas 4u.gif Sokinejau Maide, nu ne iki visisko nusokimo nuo proto bet  sokinejau, ir vyno vakar geriau, nu nepramusa zinok...Ir manau kad nepramus, sakiau gi kaip ne visas svietas man.. doh.gif

tuoj tada pramus. palauk.. viskas bus gerai, nepanikuok. matai, as visas 8 atvaiksciuojau. .. bet tau taip nebus. viskas bus kaip priklauso.

QUOTE(zuzla @ 2012 01 13, 09:57)
kaip tai negimdinio echoskopu nesimato? mastau.gif
kai yra neštumas juk matosi, kada jis gimdoje ir kada ne.
o kaip HCG rodo negimdinį neštumą?
o kaip tu echoskopa sukisi i kiausintaki? o HCG parodo, nes gimda tuscia, o HCG yra ir turi tempti koki tais sona. Bet man kaip ir nebetempia, tai viliuosi praskristi.


QUOTE(Tino @ 2012 01 13, 11:25)
sveikos  4u.gif
* gal patartum - kokius dar galima darytis tyrimus, kai nekimba visiškai per 6 metus, tame tarpe ir 6 IUI?

imuninius.. unsure.gif onkocitologini.. testas po sueities..
juk moteri galima be galo tirti..
o del PRL - tai pats kaprizingiausias hormonas, kuris reaguoja i viska. Todel jo tikslus matas yra jo kiekis tavo ramybes busenoje, o visa kita tik isvestines is situaciju. Todel ir patariama matuotis nevalgius-atsibudus. Per stresa jis pasoka, nusiramini - nusileidzia, bet ta pasokima negalima traktuoti kaip nuolatini auksta PRL lygi.

labas rytas.
Keistas rytas. penktadienio 13. drauges gimtadienis. Su mintimi susitaikiau, laukiu ryt pas S.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 13, 11:52)
tai gal nuo nervų reikia kažką gerti, o ne nuo prolaktino? unsure.gif


taigi sakau, kad vaistai nuo nervų sukelia PRL padidėjimą irgi g.gif kai buvo pirmą kartą ištirtas ir kai pasakiau, kad geriu antidepresantus, tai iškart prof. pasakė, kad nuo jų pakilęs PRL.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 13, 10:53)
o kaip tu echoskopa sukisi i kiausintaki?


prie ko čia tai.. jei NT rodo II, HCG rodo neštumą, bet gimdoje jo nėra, tai aišku, kad jis ne gimdoje, negimdinis. tą norėjau pasakyti.
Papildyta:
QUOTE(Tino @ 2012 01 13, 10:56)
taigi sakau, kad vaistai nuo nervų sukelia PRL padidėjimą irgi  g.gif  kai buvo pirmą kartą ištirtas ir kai pasakiau, kad geriu antidepresantus, tai iškart prof. pasakė, kad nuo jų pakilęs PRL.


aaa, dabar supratau.
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 13, 11:56)
taigi sakau, kad vaistai nuo nervų sukelia PRL padidėjimą irgi  g.gif  kai buvo pirmą kartą ištirtas ir kai pasakiau, kad geriu antidepresantus, tai iškart prof. pasakė, kad nuo jų pakilęs PRL.
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=798745&st=0


QUOTE(zuzla @ 2012 01 13, 11:59)
prie ko čia tai.. jei NT rodo II, HCG rodo neštumą, bet gimdoje jo nėra, tai aišku, kad jis ne gimdoje, negimdinis. tą norėjau pasakyti.

nu jo, ta pati kazkur rasiau.. bet man atrodo, kad negimdinis lydimas skausmu sonose..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 13, 11:53)
imuninius..  unsure.gif onkocitologini.. testas po sueities..
juk moteri galima be galo tirti..


o kokie tie imuniniai ? aš dar šioje srityje nesidomėjau. gal pagelbėtum?
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 13, 10:48)
niekas aišku nesigilino, bet kiek aš pati ieškau priežasčių, tyriausi kepenis, tai viskas lieka tik nervams.

Prolaktinoma atmesta?
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 01 13, 12:03)
Prolaktinoma atmesta?


nee, per mažas PRL (max 900), kad daryt MZ.
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 13, 11:12)
nee, per mažas PRL (max 900), kad daryt MZ.


mane su tokiu į turkiabalnio nuotrauką nusiuntė.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 13, 12:16)
mane su tokiu į turkiabalnio nuotrauką nusiuntė.


o kas tas yra ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 13, 12:01)
o kokie tie imuniniai ? aš dar šioje srityje nesidomėjau. gal pagelbėtum?

idejau ten nuoroda virsuje, kur issamiai apie siuos tyrimus. T.P.Keberiokst yra sio reikalo superine zinove. ji pastojo siu tyrimu deka.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 13, 12:28)
idejau ten nuoroda virsuje, kur issamiai apie siuos tyrimus. T.P.Keberiokst yra sio reikalo superine zinove. ji pastojo siu tyrimu deka.


ačiū - skaitysiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Damos, gal kam reikai gonalio? Is piestuko 450 siandien paimsiu 150 ir ten liks 300 + 75. Kaina bus ne lietuviska smile.gif Jei yra norinciu - laukiu AZ
Atsakyti