Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Šarūniukė @ 2012 01 13, 08:50)
negimdiniu ehoskopu nematytsit, parodys tik HCG


kaip tai negimdinio echoskopu nesimato? mastau.gif
kai yra neštumas juk matosi, kada jis gimdoje ir kada ne.
o kaip HCG rodo negimdinį neštumą?
Atsakyti
[quote=orchideja88,2012 01 12, 23:13]
Zinai siandien tiek vyno neisgersiu lotuliukas.gif
Nes kitaip ryt vemsiu del pagiriu. Bet 2 taures isgeriau ir jau jauciuosi kaip pora buteliu patvarkiusi. Tai manau per savaitgali spesiu uz visas.


Orchideja, kaip po vyno vakar?smile.gif As tik viena taure ir iveikiau, na gerai ji ne pati maziausiai, bet nelenda nors tu ka ir zliumbt nesigavo g.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2012 01 13, 09:57)
kaip tai negimdinio echoskopu nesimato? mastau.gif
kai yra neštumas juk matosi, kada jis gimdoje ir kada ne.
o kaip HCG rodo negimdinį neštumą?



Zuzla, manau tu teisi, jei HCG didelis apie 2000, tai jau gimdoje mato, jei ten nera iesko kitur.. va taip su negimdiniais ir daro..
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2012 01 13, 10:02)
Zuzla, manau tu teisi, jei HCG didelis apie 2000, tai jau gimdoje mato, jei ten nera iesko kitur.. va taip su negimdiniais ir daro..


Tiesiog jei būtų kažkur trečias jo gimdoje nesimato, o kitr ir EHOSKOPU, gali nematyt, kalbu iš patirties, reikia tirti HCG, nes esant negimdiniui jis auga, bet netolygiai. Tikiu kad taip jai nėra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2012 01 13, 09:22)
Tiesiog jei būtų kažkur trečias jo gimdoje nesimato, o kitr ir EHOSKOPU, gali nematyt, kalbu iš patirties, reikia tirti HCG, nes esant negimdiniui jis auga, bet netolygiai. Tikiu kad taip jai nėra 4u.gif


aaaa, supratau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 12, 20:06)
* o kai nekimba reikia eiti toliau per tyrimus.

** del PRL geras, ane? as irgi "na ura" parsivilkau uzsimiegojusi, pasikavinusi ir apsijogurtinusi. rezultatas - 850. kai norma 550.. veliau atkasiau kaip priduoti. kita cikla pridavus pagal taisykles buvo 400.

*** o gal implantuojasi?


sveikos 4u.gif
* gal patartum - kokius dar galima darytis tyrimus, kai nekimba visiškai per 6 metus, tame tarpe ir 6 IUI?

** o aš galvoju, kad jeigu mes tą PRL darysim nevalgę ir vėliau po atsikėlimo, ir gausim mažą dydį, tai kas iš to, nes juk gyvenam, keliamės ir valgom, ir užkyla jis pas mus, tai tokį natūraliom gyvenimo sąlygom gautą rezultatą ir reiktų žiūrėt, nes jis juk mums O pagadina...

*** niekas čia nesiimplantuoja, nes jau sėdžiu su paketu... per paskutines IUI susirgau 10 CDI. po pirmos galvojau, kad temperatūra užkilus sukliudė, bet dabar jau tikrai kirba mintis, kad kažkas negerai...
ai, aš jau šiandien nežinau nieko. bandau įsivaizduot gyvenimą be vaiko, tik sunkiai gaunasi, kai nuo tada, kai ištekėjau, mačiau šeimą iš trijų asmenų...
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 13, 10:25)
** o aš galvoju, kad jeigu mes tą PRL darysim nevalgę ir vėliau po atsikėlimo, ir gausim mažą dydį, tai kas iš to, nes juk gyvenam, keliamės ir valgom, ir užkyla jis pas mus, tai tokį natūraliom gyvenimo sąlygom gautą rezultatą ir reiktų žiūrėt, nes jis juk mums O pagadina...


aš irgi iš pradžių taip galvojau smile.gif
o kaip sužinosi, ar prl pakilęs dėl susijaudinimo (pvz.) ar dėl kepenų cirozės (pvz.)? tik pridavus pagal rekomendacijas.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 13, 11:31)
aš irgi iš pradžių taip galvojau smile.gif
o kaip sužinosi, ar prl pakilęs dėl susijaudinimo (pvz.) ar dėl kepenų cirozės (pvz.)? tik pridavus pagal rekomendacijas.


nu pas mane tai tikrai nuo nervų... išsinervinus jau esu ir išsiderinus visai...
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 13, 10:34)
nu pas mane tai tikrai nuo nervų... išsinervinus jau esu ir išsiderinus visai...


dėl to gi nepradėsi gerti bromkriptiną.. kitaip tvarkysies
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 13, 11:38)
dėl to gi nepradėsi gerti bromkriptiną.. kitaip tvarkysies


nu tai kad geriu jau 3 metus. o kaip kitaip? nuo vaistų nuo nervų jis irgi kyla, be aistų irgi kyla, tik mažiau.
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 13, 10:41)
nu tai kad geriu jau 3 metus. o kaip kitaip? nuo vaistų nuo nervų jis irgi kyla, be aistų irgi kyla, tik mažiau.


ir kitų priežasčių tikrai nėra?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 13, 11:46)
ir kitų priežasčių tikrai nėra?


niekas aišku nesigilino, bet kiek aš pati ieškau priežasčių, tyriausi kepenis, tai viskas lieka tik nervams.
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 13, 10:48)
niekas aišku nesigilino, bet kiek aš pati ieškau priežasčių, tyriausi kepenis, tai viskas lieka tik nervams.


tai gal nuo nervų reikia kažką gerti, o ne nuo prolaktino? unsure.gif
Atsakyti